uk.news
17

Поза межами маніпулятивного інтерв'ю: Запитання Франциска без відповідей

Джордж Вайгель, біограф і шанувальник Івана Павла II [який зробив Бергольо і МакКарріка кардиналами в один день] і неоконсервативний розпалювач війни, опублікував список питань (CatholicWorldReport.com, 20 травня), які пані О'Доннелл ("60 Minutes") повинна була задати Франциску в своєму недавньому інтерв'ю про софтбол. Приклади.

- Ви коли-небудь розділяли хліб з тими, з ким не погоджуєтесь, або шукаєте думки ззовні вашої "мильної бульбашки"?

- Ви кажете, що висвячення жінок неможливе, в той час як кардинал Холлеріх каже, що це "відкриті питання", які будуть обговорюватися на Синоді-2024. Ви зробили догану кардиналу Голлеріху?

- Чи думали ви коли-небудь про те, щоб виправити ідею про те, що католицьке вчення про мораль і еклезіологію не є питанням політики, але об'явленої істини?

- Чому отець Рупнік не був покараний за блуд з черницями?

- Ви думаєте, що хтось зацікавлений у Церкві, яка не впевнена у тому, у що вона повинна вірити?

- Чому ви скидали єпископів без належного канонічного процесу?

- Чому ви кривдите тих, хто відвідує римську месу?

- Чи бачили ви широко розповсюджений мем про те, як ви благословляєте велосипед і говорите: "Я не благословляю велосипед, я благословляю два окремі колеса"?

- Чи існують моральні норми, для яких немає "винятків", як навчав Іван Павло ІІ?

- Якщо казуїстика є прийнятним методом моральних міркувань, то як вона застосовується до вбивств, зґвалтувань, тортур, жорстокого поводження з дітьми, каліцтв, рабства, расизму і геноциду?

- Під час Вашого понтифікату в багатьох країнах зменшилася кількість покликань до священства. Як Ви вважаєте, чи пов'язано це з Вашою регулярною критикою священиків і семінаристів?

Переклад зі штучним інтелектом