Digitalizácia všetkého aj elektronizácia spojená s umelou inteligenciou vo všetkých sférach s …

EU prosadila další krok ke zrušení vašeho soukromí tentokrát v oblasti zdravotnictví. Tentokrát se ještě vrátíme k jednomu z bezpočtu hlasování v europarlamentu z tohoto týdne. Šlo o hlasování,…More
EU prosadila další krok ke zrušení vašeho soukromí tentokrát v oblasti zdravotnictví.
Tentokrát se ještě vrátíme k jednomu z bezpočtu hlasování v europarlamentu z tohoto týdne. Šlo o hlasování, které je v podstatě nezbytné i pro zavádění digitálních identit, které samy o sobě vytváří transparentního občana.
Evropský parlament ve středu učinil další krok ke zrušení soukromí a k tomu, aby se každý občan eu stal transparentním občanem.
Se 445 hlasy pro a 142 proti bylo přijato nařízení o evropském prostoru pro data z oblasti veřejného zdraví. Oficiálně je to prezentováno jako milník pro digitální zdravotní péči v Evropě a usnadnění přístupu k přeshraničním lékařským údajům.
Ve skutečnosti však půjde o sjednocení dat nejprve pro eID, později pro celosvětovou jednotnou ID. K informacím o vašem zdravotním stavu se tak časem dostane kdekdo, třeba i zkušený hacker.
To, že se skutečně chystá podobné sjednocení, je patrné i na tom, že podobné zákony se přijímají i jinde, mimo jiné v USA, se kterými …More
Ján Slovák
Jednoznačne treba vystupiť preto z EU
Fico nas zapredava Bruselu, je to neschopný a zapredaný vlastizradca
Už sa nedá spoliehať ani na koaličných partnerov
Treba ich dať dole
🤑🤮