henryk33
4704

STAŁO SIĘ! Franciszek odprawi Mszę Satanistyczną !!!

STAŁO SIĘ! Franciszek odprawi Mszę Satanistyczną !!!
Walczyć o prawdę
Czy ktokolwiek z nas, gdyby parał się szmanizmem i akceptował pogańskie rytuały, nie wykluczyłby się z Kościoła? Podobnie jest z Franciszkiem. On się sam wyklucza. A że funkcjonuje nadal w administracji, to dramat Kościoła.
jac05
To nie była satanistyczna msza. To jest ogromne nadużycie ! Odprawił mszę św. z rytuałami szamańskimi, odnoszącymi się do świata okultystycznego, czyli złych duchów ale nie czcił w tej mszy demony ! Z tego powodu powinien zostać jak najszybciej suspendowany ! Ale nikt tego nie zrobi, bo panuje opinia o nieomylności papieża, no i będzie wstyd, zamęt, wielkie poruszenie a na to sobie nie mogą …More
To nie była satanistyczna msza. To jest ogromne nadużycie ! Odprawił mszę św. z rytuałami szamańskimi, odnoszącymi się do świata okultystycznego, czyli złych duchów ale nie czcił w tej mszy demony ! Z tego powodu powinien zostać jak najszybciej suspendowany ! Ale nikt tego nie zrobi, bo panuje opinia o nieomylności papieża, no i będzie wstyd, zamęt, wielkie poruszenie a na to sobie nie mogą pozwolić. Módlmy się za kapłanów z różańcem !
Neo Kowalski
@jac05
Tak, ma Pan rację, to nie była msza satanistyczna bo nie została złożona 'ofiara'. Niestety ale udział w takiej mszy okultystycznej czczącej demony jest tak samo szkodliwy (śmiertelny) dla człowieka jak przyjecie preparatu przeciw C-19. W jednym i drugim przypadku zostaje zatruta dusza człowieka, to jest największa pułapka, z której sobie ludzie nie zdają sprawy.
Walczyć o prawdę
Franciszek pragnie utożsamić katolicyzm z pogaństwem. Biada tym, którzy to akceptują i nie protestują.