Clicks1.4K

V Nórsku zomrelo 23 ľudí po očkovaní vakcínou proti koronavírusu od spoločnosť Pfizer

V Nórsku zomrelo 23 ľudí po očkovaní vakcínou proti koronavírusu od spoločnosť Pfizer.
Očkovanie vakcínami proti koronavírusu od spoločností Pfizer v Nórsku začalo už 27. decembra.

Špecialisti v Nórsku vyšetrujú príčiny úmrtia 23 ľudí, ktorí zomreli po očkovaní proti koronavírusu. Informovala o tom nórska agentúra pre lieky. Čo sa stalo?

„Bolo zaregistrované 23 úmrtí súvisiacich s očkovaním. Doteraz bolo preskúmané celkom trinásť z nich. Časté vedľajšie účinky by podľa všetkého mohli prispieť k závažnejšiemu priebehu ochorenia u starších ľudí, „píše sa v správe.

V danej agentúre pritom zdôrazňujú, že každý takýto prípad je starostlivo preskúmaný. Uvádza sa tiež, že Národný zdravotný ústav trochu upravil odporúčania pre očkovanie starších pacientov s vážnym ochorením.
Treba uviesť, že očkovanie vakcínami proti koronavírusu od spoločností Pfizer v Nórsku začalo už 27. decembra, pričom ako prvý boli zaočkovaní obyvatelia domovov pre dôchodcov v Osle. V túto chvíľu bolo zaočkované viac ako 25 tisíc ľudí.

Ako uviedla rozhlasová a televízna spoločnosť NRK TV s odvolaním sa na danú agentúru, všetky úmrtia boli zaznamenané u ľudí starších ako osemdesiat rokov, ktorých zdravotný stav bol zlý.

„Tieto prípady nie sú nijako zvlášť alarmujúce. Je úplne zrejmé, že táto vakcína má veľmi malý rizikový faktor, až na niekoľko výnimiek, pokiaľ ide o starších pacientov so zlým zdravotným stavom, „cituje NRK slová hovorcu agentúry Steinar Madsen.

Problémy po očkovaní
Majme na pamäti, že problémy po očkovaní sa prejavili aj u iných ľudí a mnoho z nich bolo fatálnych. Napríklad, aj v USA zomrel jeden lekár po očkovaní. Stalo sa tak niečo málo cez dva týždne potom, čo bol zaočkovaný vakcínou proti koronavírusu od spoločnosti Pfizer. Informovali o tom noviny Daily Mail s odvolaním na jeho manželku.

Už skôr pacient v opatrovateľskom dome vo švajčiarskom meste Lucerne zomrel po očkovaní vakcínou Pfizer. Avšak, dozornej úrad pre švajčiarsky trh s liekmi vtedy vysvetlil, že devätdesiatjedenročný muž trpel niekoľkými závažnými ochoreniami, ktoré mohli viesť k jeho úmrtiu.

Tiež štyridsaťjedenročná portugalská lekárka Sonia Acevedová zomrela po očkovaní vakcínou Pfizer. Žena zomrela 48 hodín potom, čo dostala injekciu. Otec zosnulej povedal, že jeho dcéra nemala žiadne zdravotné problémy. Acevedová si navyše po očkovaní nesťažovala na žiadne vedľajšie účinky. V blízkej dobe bude vykonaná pitva, aby sa zistili príčiny jej úmrtia.
Nedávno sme tiež písali o tom, že v Grécku sa jeden lekár dostal na jednotku intenzívnej starostlivosti po očkovaní vakcínou Pfizer. V minulosti bol na jednotku intenzívnej starostlivosti prijatý s kŕčmi, dýchacími ťažkosťami a možným zápalom mozgu tiež mexický lekár, ktorý bol zaočkovaný danou vakcínou.

Pamätajme, že liek BNT162b2 od americkej spoločnosti Pfizer a jej nemeckého partnera BioNTech sa stal prvou vakcínou proti covidu-19 schválenou Európskou úniou.

Preklad AZN, Foto zdroj Internet
alianciazanedelu.sk/archiv/7991
U.S.C.A.E.
lidovky.cz/…10115_213055_ln_zahranici_lros

ďalšia konšpirácia "sa nám mení" na fakt, my za to nemôžeme že TU TO SPIKNUTIE PROSTE JE
Anton Čulen
Poprosím luteránov a husitov, nech radšej nekomentujú, keď majú urážať. Choďte si pod svoje luteránsko -husitské články urážať vlastných. Ja vám tam žiadne komentáre nevkladám a nie to, aby som vás ešte aj urážal. Tak to prosím rešpektujte. Ďakujem za pochopenie
apredsasatoci
Nevyhanala by som ich.
Nech sa učia, keď ešte dostali čas.
Anton Čulen
Tam je napísané: nech radšej nekomentujú, keď majú urážať