pielgrzym55
51.9K
alaluna.pl

Wojciech Cejrowski ostro o Papieżu Franciszku. "Ma bałagan w głowie..." - alaLUNA.pl

Wojciech Cejrowski. / foto: YouTube Wojciech Cejrowski znany jest z tego, że zawsze mówi to co myśli. Tym razem znany …
bielas
przeciwherezjom
Obawiam się, że jak się nie ogarnie to łeb mu pęknie. Nie da się pogodzić takich sprzeczności nie tylko z głową widzialną Kościoła ale nawet ze zwykłym wiernym.... Promocja grzechu sodomskiego powinna być jasnym światłem dla wszystkich, że Tron Piotrowy sprofanowany jest antypapieżem - największym wrogiem Kościoła w historii. Kochani księża, czy łaskawie moglibyście wyłączyć tę zgniłą gałąź …More
Obawiam się, że jak się nie ogarnie to łeb mu pęknie. Nie da się pogodzić takich sprzeczności nie tylko z głową widzialną Kościoła ale nawet ze zwykłym wiernym.... Promocja grzechu sodomskiego powinna być jasnym światłem dla wszystkich, że Tron Piotrowy sprofanowany jest antypapieżem - największym wrogiem Kościoła w historii. Kochani księża, czy łaskawie moglibyście wyłączyć tę zgniłą gałąź profanującą Tron Piotrowy z Wielkiej Modlitwy Eucharystycznej?! Prawdziwym Papieżem, co chyba jasne nawet dla największych tępaków - nie jest bp Bergoglio. Jest Benedykt XVI - ale jeśli to ostatnie trudno wam przyjąć, to nie możecie po prostu dodawać w modlitwie słowa np "w jedności z Prawdziwym Papieżem"!!!! bEZ DODAWANIA IMIENIA, JEŚLI NIE POTRAFICIE INACZEJ. bO WSPOMINAJĄC TEGO D....A sprawiacie, że Ofiara Jezusa Chrystusa jest bezczeszczona przez gejów. Jeszcze trochę, jak tak dalej pójdzie będziecie z imienia modlić się za lesbijki czy gejów????
Tymoteusz
„Promocja grzechu sodomskiego powinna być jasnym światłem dla wszystkich, że Tron Piotrowy sprofanowany jest antypapieżem”.
Tymoteusz
koti (internauta) :
Bergoglio to nie papież, to sługa diabła.”More
koti (internauta) :

Bergoglio to nie papież, to sługa diabła.”
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
to nie jest papież, to jest fałszywy prorok