Video- Vdp. Marián Kuffa: Prečo som odmietol očkovanie proti covidu

Video- Vdp. Marián Kuffa: Prečo som odmietol očkovanie proti covidu
Jasne to treba pomenovať všetko, všetko, čo hovoria vatikánske dokumenty a nie tie hlúposti, keď povedia, že všetci ste povinní dať sa zaočkovať touto vakcínou. Nie je to pravda!
Vatikánsky dokument z 21. 12. 2020 povedal, nikto nesmie nútiť do týchto vakcín tento dokument nikoho nenúti, nikomu nedovoľuje nútiť a každému dovoľuje odmietnuť.

Vakcíny – existujú dva druhy: Eticky nevyhovujúce a eticky vyhovujúce.
Eticky nevyhovujúce v preklade poviem po ľudsky, aby ste tomu rozumeli: technicky nevyhovujúce auto. Rozumieme, nemá svetlá, nemá brzdy. A môžeš na takom aute zachrániť ženu a deti, keď ide o život? Môžeš! Ale máš byť v opozícii voči tomu autu! Nemôžeš to auto furt používať. Kto z tých, čo sa zaočkovali tou vakcínou, sú v opozícii proti tej vakcíne? To je eticky nevyhovujúca, ale z morálneho hľadiska dovolená.

Tak som povedal že keď ma chcete zaočkovať touto vakcínou, musíte znásilniť moje telo, moju psychiku, aj moju dušu

No ale sú aj eticky vyhovujúce, a prosím, ja sa pýtam, prečo žiaden biskup, žiaden politik, kresťanský nepýtal tieto vakcíny? Ja som ochotný na svoje náklady odísť do Maďarska zaočkovať sa tamtou vakcínou. A keďže ma nikto nepočúval, ja som všetkým ľuďom umožnil u nás 95% sa dalo zaočkovať, ja nie, bol som ticho, ale keď už bolo jasné, že nie som zaočkovaný, tak som povedal že keď ma chcete zaočkovať touto vakcínou, musíte znásilniť moje telo, moju psychiku, aj moju dušu. Zrobte to v priamom prenose! Ja toto odmietam.

Prečo? Veď pápež toto dovolil. Áno, ale povedal, že môžeme aj tieto… Áno, nikto nesmie nútiť do tejto vakcíny! A to je hlúposť, keď dakto povedal, že je to proti láske a proti piatemu Božiemu prikázaniu! Hlúposť, nech to povedal ktokoľvek! Hlúposť! Môžem odmietnuť a môžem prijať. Ja nevyčítam tým, ktorý sa dali touto vakcínou zaočkovať.

No ale to je spolupráca so zlom, ktorá je vzdialená, pasívna a materiálna. Keby Panna Mária súhlasila so vzdialenou spoluprácou so zlom, hoci je vzdialená, pasívna, stratila by titul Nepoškvrnenej.
Ja vám nevyčítam, že ste sa dali touto vakcínou zaočkovať, ale nevyčítajte ani vy mne, keď ja sa chcem dať touto druhou!

No a nemôžme tajne? Nie! Úradne a jasne, aby vedeli, že Kuffa nič zlé nerobí, aby som ukázal cestu tým ľuďom, ktorý zmýšľajú rovnako, ako ja. Potom sklapli. Ale tlačili na ľudí… Nemôžu tlačiť, nemôžu, nie! Dokument tento, pozrite si ho (z 21. 12. 2020) zakazuje nútiť prijať túto vakcínu, ale nikomu nenariaďuje vziať tú vakcínu a každému dovoľuje z otázky svedomia odmietnuť.

Čo zlé som urobil? Veď ja idem podľa dokumentu, vy idete proti dokumentu! No a keď pápež nariadil všetkým toto očkovanie? Ako to vysvetlíte? Natíska sa logická odpoveď, tak zrejme mali aj túto možnosť, tejto vakcíny. Ak nie, tak Vatikán by bol proti dokumentu, ktorý sami vydali.

Logické! Mali možnosť to, aj to. No tak, potom?! Môže vyžadovať ten zamestnávateľ, ale keď ja nemám možnosť, tak ma musíte znásilniť. A prečo toto nechcete prijať, keď to pápež dovolil? Preto, lebo by som prehral v parlamente s takými, ako je pani Cigániková. Povedali by, Kuffa, to ti bolo dobré, že si zobral bunkové línie z potratených detí, čo? Túto vakcínu máš, a keby ich neboli zabili, vidíš?! Ale ja som ich nezobral, pani Cigániková! A prečo? Kvôli takým, ako ste vy.

Nezobral som ich a nezoberiem, a napísal som predsedovi vlády druhý list: Som ochotný prijať sankcie za to, aj následky, akékoľvek. Nech sa páči, podpis. Tam je na našej stránke napísané, obidva listy, nájdite si ich. Musím končiť, dám prednosť deťom.

Pochválený buď Ježiš Kristus.
Pripravil: Anton Čulen
Video- Vdp. Marián Kuffa: Prečo som odmietol očkovanie proti covidu
Pavol T
Prorok dnešných čias. Musí hovoriť. Nikto mi to nomôže zakázať.
milboy
@forthetruth333 Kuffa je pokorný pred svojou vrchnosťou, ale to nemusí platiť navždy.
Coburg
Marián nemôže proti vrchnosti urobiť nič. Postavili by ho "mimo zákon". Celé jeho dielo v Źakovciach by zrejme "ľahlo popolom"". A to on nedopustí.
forthetruth333
vzorom nech mu je Páter Pio,,,,,,,,ten vedel že BOH je viac ako vrchnosť
Peter(skala)
preto by mal prijať urad biskupa a bolo by po problemu 🥳
macusana
No neviem Peter tym zeby prijal urad biskupa by ho vlastne umlčali.
forthetruth333
lenže mal odmietnúť aj falošného pápeža to urobili len niektorí!!!
Peter(skala)
to by sa potom nemohol stať biskupom. Benedikt by ho nemohol vysvätiť a František by musel na neho tlačiť ako na Roncaliho (Ján XXIII.) a keby sa zdrahal Kufa byť papežom, tak by rovnako ako Roncali musel prijať urad :)))