pielgrzym55

Dlaczego w gabinecie papieża Franciszka znajduje się obraz przedstawiający nagiego Jezusa usługując…

7 kwietnia 2021 (LifeSiteNews) – Według watykańskiej gazety L’Osservatore Romano, papież Franciszek umieścił w swoim prywatnym gabinecie w Watykanie …
m.rekinek
KRYSRYS
Bo ktos strcil wladze umyslowa , wiare nadzieje i milosc
Weronika....S
Ja myślę, że jednak Franciszek nie stracił wiary. Wierzy, jak wskazywałby symbolicznie obraz w jego gabinecie, że Chrystus zostanie odarty z szat boskości, pokonany i będzie usługiwał Judaszowi. Marzy więc o zamianie ról. A to byłby satanizm. I jak teraz i w świetle symboliki tego obrazu katolik ma przeżywać słowa kapłana podczas Mszy Świętej ,,z naszym papieżem Franciszkiem,,
Weronika....S
Taki obraz w gabinecie Franciszka jest bluźnierczy, symbolizuje jednocześnie w sposób perfidny obecną sytuację zdrady w Kościele Katolickim, kiedy to nie Bóg na pierwszym miejscu, nie jemu się służy, ale najważniejsze są decyzje masońskiej sekty kowidian, którym to decyzjom są podporządkowani kapłani, a za ich pośrednictwem i wierni.
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
bo to satanista jest
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Bo wiadomo kim jest Franek, ubóstwiany przez zwiedzionych Katolików, którzy w obronie jego będą oddawać duszę diabłu i skakać w czeluści piekielne!
Panie Jezu, Daj Światło Ducha Świętego i Mądrość Bożą dla tych wszystkich zwiedzionych i oszukanych. Panie Jezu ratuj nas.