pl.news
71.9K

Siostra Cristina podziwia Gagę za "jej wielkie człowieczeństwo"

Siostra Cristina, urszulanka, która wyhrała włoską edycję The Voice w 2014 przyznała się do uwielbienia dla Lady Gagi, "jednej z ulubionych artystek". 19 lutego w rozmowie z Patheos.com dodała: "to …More
Siostra Cristina, urszulanka, która wyhrała włoską edycję The Voice w 2014 przyznała się do uwielbienia dla Lady Gagi, "jednej z ulubionych artystek".
19 lutego w rozmowie z Patheos.com dodała: "to, co mnie uderza i co najbardziej w niej lubię, poza ponadprzeciętnymi zdolnościami artystycznymi, to odwaga, z jaką pokazuje wielkie człowieczeństwo".
Dla s. Cristiny, która niedawno wykonała "Born this Way" gagi w amerykańskim show "The World's Best" (poniżej), "zaszczytem" byłoby spotkać celebrytkę.
Gaga ma fortunę wycenianą na 275 milionów dolarów, często ubiera się jak prostytutka, twierdzi, że jest biseksualna i popiera cudzołóstwo gejowskie oraz zabijanie nienarodzonych dzieci.
Drwiła z Chrystusa, Jego męki, symboli religijnych i skromności. Wykonała kiedyś show pokazujące obmycie stóp Judasza.
#newsNyuczjwwrx
antonio 64_64
Ksenia
Chetnie pomógłbym jej w tej terapii
Ksenia
Tej pani w habicie trzeba rozum z d--ci do glowy przelac. Przydalby sie porzadny bat.
gra-stokrotka
OJ SIOSTRO , SIOSTRO.........POMYLILAS DROGE.
Ksenia
Canis Domini nie badz drobiazgowy, wiadomo ze wygrala..tobie nigdy nie zdarza sie taki blad
Nemo potest duobus dominis servire !
.
DWIE SATANISTKI W CZASIE
SATANISTYCZNEGO RYTUAŁU:
GAGA I ABRAMOWIC:
biblia.phorum.pl/viewtopic.phpMore
.
DWIE SATANISTKI W CZASIE
SATANISTYCZNEGO RYTUAŁU:

GAGA I ABRAMOWIC:

biblia.phorum.pl/viewtopic.php
marta1012
Siostrzyczko nie przystoi ci to. Różaniec,modlitwa,pokuta to obiecywałaś swojemu Oblubieńcowi.Nie godzi się to.Pochwały tego świata tobie nie są potrzebne.
Radek33
Wyobraźcie sobie,że jakiś czas temu nie tak dawno ,pewien człowiek opluł wielokrotnie na ulicy waszego ojca,sprzeklinał go od najgorszych,znieważył,wyszydził,nie przeprosił,a my za jakiś czas mówimy że podziwiamy u tego łajdaka wielkie człowieczeństwo.Czy już nawet duchowne osoby nie mają za grosz odwagi by napominać bluźnierców,tylko muszą ich chwalić?