Szok! Feministki powołują moderatorki do rozmów między rodzicami a uczniami

Podczas dzisiejszej konferencji prasowej feministycznego ruchu „Strajk kobiet” padł cały szereg kompletnie niezrozumiałych i bzdurnych propozycji i obwieszczeń, ale to dotyczące powołania „sieci …More
Podczas dzisiejszej konferencji prasowej feministycznego ruchu „Strajk kobiet” padł cały szereg kompletnie niezrozumiałych i bzdurnych propozycji i obwieszczeń, ale to dotyczące powołania „sieci moderatorek” jednak przekracza pewne granice i zdroworozsądkowe i pozarozumowe.
- Powołujemy osoby moderatorek, które będą pośredniczyły w negocjacjach między dziećmi a rodzicami, którzy zmuszają je do uczestnictwa w obrządkach religijnych lub lekcjach religii – powiedziała liderka tego ruchu feministycznego.
W komentarzach niektórzy internauci nie przebierali w słowach odnosząc się do wypowiedzi Lempart.
Czy to się dzieje naprawdę?
"Powołujemy osoby moderatorek, które będą pośredniczyły w negocjacjach między dziećmi a rodzicami, którzy zmuszają je do uczestnictwa w obrządkach religijnych lub lekcjach religii".
O jprd🤦‍♂️ twitter.com/…us/1331247516881477632/video/1
— Dariusz Korolczuk (@copone1dak) November 24, 2020

mp/twitter
szary człek
łapać i wywozić do psychiatryka.. W Piśmie Świętym kobieta ma jasno sprecyzowane miejsce.. U muzułmanów zresztą jeszcze bardziej..
pielgrzym55
ok 90% tej bandy feministycznej polskiej jest ochrzczona, katechizowana, u komunii św. była, bierzmowana, znacznie mniejsza część, ale jednak w sakramentalnym małżeństwie
wacula25wp.pl
OBŁĘD FEMINISTEK-
bielas
BeatkaS
Łapy precz od moich dzieci!!!!!!!!!!!!!!!!!!
BeatkaS
Niech się lepiej zaczną modlić za swoje wyskrobane...
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Wiedźmy na usługach sekty satanistycznej iluminatów i samego lucyfera .