12:42
Biskup Williamson o arcybiskupie Vigano: „Obecny stan Kościoła i świata”More
Biskup Williamson o arcybiskupie Vigano: „Obecny stan Kościoła i świata”
V.R.S.
Lubię bp Williamsona i jego interesujące wykłady oraz angielski humor, natomiast wykazuje niestety naiwność w pewnych kwestiach. Abp Vigano dobrze pisze ale to postać (z uwagi na wcześniejszą karierę, związki z Opus Dei, zaangażowanie polityczne - zblatowanie z Trumpem czyli teściem swego zięcia i Marsze Jerychońskie) wysoce niejednoznaczna. Proszę np. mi pokazać choć jedną wśród b. licznych …More
Lubię bp Williamsona i jego interesujące wykłady oraz angielski humor, natomiast wykazuje niestety naiwność w pewnych kwestiach. Abp Vigano dobrze pisze ale to postać (z uwagi na wcześniejszą karierę, związki z Opus Dei, zaangażowanie polityczne - zblatowanie z Trumpem czyli teściem swego zięcia i Marsze Jerychońskie) wysoce niejednoznaczna. Proszę np. mi pokazać choć jedną wśród b. licznych wypowiedzi medialnych abp Vigano wypowiedź na temat bp Williamsonowi bliski tj. "żydów wiarołomnych".
Należy wziąć pod uwagę że pewnym grupom nie podoba się tak zbytnie zbliżenie Bergoglia z islamem (np. deklaracja z Abu Zabi) jak i jego "dyktatorskie" zapędy godzące w ideał kolegialności. Grupy te nie muszą kochać Kościoła i Tradycji mogą się nimi posługiwać.
PRAWDZIWY KOŚCIÓŁ POZOSTAŁ W TRADYCJI
Kocham prawdziwych ( niewielu pozostałych ) prawdziwych Pasterzy KK-go .
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Jedyny biskup Bractwa Św.Piusa X-go , który nie wszedł zw żaden dialog z posoborowymi faryzeuszami i wilkami w owczych skórach prawdziwie !
Christopher.
Prawdziwie katolicki biskup szykanowany przez jewrejstwo i ze świata i z wewnątrz FSSPX
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
Jestem tego samego zdania !