pl.news
32.4K

Franciszek wykorzystał diabła do przywołania diabłów gejowskich

Arcybiskup Malty, Charles Scicluna, jest krytykowany za promowanie występku homoseksualnego, pisze 17 marca NCRegister.com. O. Kevin Schembri w telewizji na Malcie powiedział, że występek homoseksualny …More
Arcybiskup Malty, Charles Scicluna, jest krytykowany za promowanie występku homoseksualnego, pisze 17 marca NCRegister.com.
O. Kevin Schembri w telewizji na Malcie powiedział, że występek homoseksualny został "stworzony przez Boga" i był "częścią Jego planu", a także, że "homoseksualiści nie muszą się zmieniać", ponieważ to by "ich raniło", a cudzołóstwo homoseksualne jest tak samo "dobre" jak miłość w małżeństwie.
Początkowo miał to powiedzieć Scicluna, który wysłał Schembriego, twierdząc, że ten jest "bardzo dobry w odpowiadaniu na pytania, które będą zadane".
Scicluna został ręcznie wybrany przez papieża Franciszka, by prowadził dochodzenie w sprawie nadużyć homoseksualnych kleru w Chile i innych miejscach.
Pozwala na organizację spotkań wewnątrz Kościołą grupie promującej pseudomałżeństwa gejowskie. 2014 przewodniczył Eucharystii z gejowską flagą rozłożoną na stole.
Grafika: Charles Scicluna, © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-SA, #newsIksxrqeona
gra-stokrotka
PO PROSTU ... NIESAMOWITE. ILE TO JESZCZE RZECZY ZASKOCZY.
icowałek
Czytam ,czytam kolejny artykuł tego typu [bardzo sensacyjny ,niewiarygodny ]i ciekaw jestem czy to prawda czy fake news.
icowałek
Smutne .......