lt.news
7

"Dar vienas sausainis": Kunigas sulaikė smurtaujančią lesbietę nuo šventosios Komunijos vagystės

66 metų kunigą Fidelį Rodriguezą praėjusį sekmadienį per Eucharistiją du kartus užpuolė moteris, kuri vėliau pareiškė, kad yra "lesbietė".

Incidentas įvyko Švento Tomo Akviniečio bažnyčioje Sent Klaude, Floridos valstijoje, Orlando vyskupijoje. Pirmiausia moteris dalyvavo 10 val. ryto Eucharistijoje, savo dukterėčios pirmojoje Komunijoje. Ji stovėjo eilėje prie Komunijos, priėjo prie kunigo, bet nežinojo, ką daryti.

Kunigas, supratęs, kad ji neturi jokių žinių apie sakramentą, mandagiai paklausė, kada paskutinį kartą buvo priėmusi Komuniją. Ji atsakė, kad jau daug metų. Jis paklausė, ar ji ėjo išpažinties, į ką ji nemandagiai atsakė: "Man nereikia jums to aiškinti".

Po valandos, vidurdienį, moteris vėl pasirodė bažnyčioje dar vienai Eucharistijai, kurią taip pat celebravo kunigas Rodrigesas. Moterį lydėjo jos sugyventinė, kurios kunigas nepažino.

Ta pati situacija pasikartojo. Furija vėl prisistatė kunigui Rodrigesui ir paprašė suteikti Komuniją. Jis paklausė jos, ar tarp dviejų Eucharistijų ji ėjo išpažinties.

Moteris vėl supyko, žodžiu užsipuolė kunigą Rodrigesą ir sutrikdė liturgiją: "Ne, man nereikia jums aiškinti, man nereikia aiškintis, jūs neturite jokios galios, jūs neturite manęs teisti".

Kunigas jam atsakė: "Ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne, ne: "Aš tavęs nesmerkiu. Aš tik klausiu, ar po kitų Mišių atlikote išpažintį, kad dabar galėtumėte priimti Komuniją? Nes jei neišpažinties neatlikote, negaliu jums duoti Komunijos".

Tuomet ji fiziškai puolė kunigą, siekdama pavogti hostiją, pasiekė taurę. Jos pačios žodžiais tariant: "Aš tiesiog bandžiau pagriebti dar vieną sausainį". Vėliau ji teigė, kad kunigas Rodrigesas paėmė jos ranką ir įkando. Iš tikrųjų jis veikė savigynos tikslais, kai ji pastūmė savo dilbiu jam į veidą (KkTv-com vaizdo įrašas žemiau).

Kunigas Rodrigesas vėliau paaiškino, kad įkando jai "norėdamas apsiginti ir apginti sakramentą". Po incidento smurtautoja paskambino į policiją ir prisistatė nukentėjusiąja, tačiau atsisakė vykti į ligoninę (nes nebuvo sužalota).

Kadangi kiekvienas, prisistatantis kaip homoseksualas, Vakarų režimuose laikomas šventa karve, savo pareigą atlikęs kunigas buvo apkaltintas "sumušimu".

Bent jau Orlando vyskupija ketvirtadienį paskelbė pareiškimą, kuriame palaikė kunigo pastangas ginti Eucharistiją.

AI vertimas

01:35