lt.news
6

"Tucho" palaiko paklausą: "Neatgailaujantys homoseksualai turi būti ekskomunikuoti"

Tucho Fernández patvirtino portalui VaticanNews.va (gegužės 23 d.), kad aplankė koptų popiežių Tawadrosą II ir pasakė jam, jog "pritaria" kovo 7 d. Koptų Bažnyčios pareiškimo mokymui.

Šiame pareiškime homoseksualūs veiksmai vadinami "prieštaraujančiais Dievo sukurtai žmogaus prigimčiai". Tekstas paremtas daugybe citatų iš Biblijos.

Pateikiame dvi pareiškimo ištraukas:

"Kalbant apie homoseksualų elgesį, jie panašūs į heteroseksualius asmenis, kurie įsivelia į svetimavimo ir (arba) ištvirkavimo nuodėmę ir kuriems reikia tikros atgailos. Ir vieniems, ir kitiems reikia nuolatinio dvasinio ir psichologinio stebėjimo. Įrodyta, kad toks stebėjimas yra veiksmingas nepageidaujamų homoseksualių polinkių atveju. Kalbant apie tuos, kurie nusprendžia susitaikyti su savo homoseksualiais polinkiais, atsiduoda homoseksualiems veiksmams, atsisako dvasinio ir psichologinio gydymo ir savo noru nusprendžia sulaužyti Dievo įsakymą, jų būklė tampa dar blogesnė nei tų, kurie gyvena svetimaudami ar ištvirkaudami. Todėl jie turi būti įspėti ir atkirsti nuo bendrystės, kol atgailaus".

"Koptų Ortodoksų Bažnyčia savo bendru ir visapusišku supratimu atmeta tai, kas vadinama seksualiniu iškrypimu, ir bet kokias seksualines praktikas už šventos santuokos rėmų. Ji kategoriškai atmeta rėmimąsi skirtingų kultūrų idėja siekiant pateisinti tos pačios lyties asmenų santykius vadinamojoje "absoliučioje žmogaus laisvėje", o tai veda į žmonijos sunaikinimą."

Blogasis pasaulis turi žinoti, kad Tucho Fernándezas palaiko šiuos teiginius.

AI vertimas