Studie Mayo Clinic o škodách způsobených blokátory puberty zahrnovala "transgenderové" dvouleté dítě!

Studie Mayo Clinic o škodách způsobených blokátory puberty zahrnovala "transgenderové" dvouleté dítě! Blokátory puberty měly devastující účinky na těla a plodnost dospívajících chlapců a někteří …More
Studie Mayo Clinic o škodách způsobených blokátory puberty zahrnovala "transgenderové" dvouleté dítě!
Blokátory puberty měly devastující účinky na těla a plodnost dospívajících chlapců a někteří chlapci dokonce začali s "přeměnou pohlaví" již ve věku dvou let, podle šokující nové studie z Mayo Clinic.
Matt Lamb
(LifeSiteNews) Nová studie z Mayo Clinic přidává další důkazy, že blokátory puberty nejsou reverzibilní a ve skutečnosti mohou způsobit katastrofické a dlouhodobé následky.
Ale také to ukazuje, jak genderová ideologie nadále infikuje děti v mladším a mladším věku – podle studie Mayo Clinic viděla dvouleté dítě, o kterém tvrdila, že má genderovou dysforii.
"Průměrný věk v době chirurgické změny pohlaví a zachování plodnosti (FP) je 8,1 let (věkové rozmezí = 2—15; STD odchylka = 4,6) a 12,5 let (věkové rozmezí = 10—16; STD odchylka = 1,8)," napsali autoři preprintové studie. "Průměrný věk zahájení [blokátoru puberty] je 12,1 let (věkové rozmezí = 10—16,4; STD odchylka = 1,83)."
More
johanika
Zohavenie ľudstva a stopka ľudskému rodu. Miesto potopy sa takto vykynožíme...
Pri skúmaní mozgu vrahov bola u nich nájdená nejaká rovnaká látka, ktorá spôsobuje násilie a páchanie zla... Ľudia v blízkej dobe nebudú sami sebou, budú ovládaní ako v Matrixe.