aseret2
zamilcz człowiecze puki Prawda cie piecze , bo za chwile możesz gorzko pożałować swoich bzdurnych słów bo wiedza , wiarą , sprawiedliwością nie sięgasz gościu temu Bożemu kapłanowi do pięt
aseret2
Euxaudinos następne wcielenie PARVUSA , masona i modernisty . Prawda w oczy cie kole kolego
osdamen
Niech najpierw executos pogodzi się sam ze sobą, a nie wymyśla absurdalne oskarżenia pod dresem świątobliwego, oddanego bezgranicznie Bogu i Kościołowi ks. Piotra Natanka.
exaudinos
Niech Natanek najpierw pogodzi się z Kościołem, a nie wodzi ludzi na manowce, pozwalając im uczestniczyć w świętokradczych mszach.
fartuszniak leszek
Św Mateusza 10:32-36
Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim
Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, …
More
Św Mateusza 10:32-36
Do każdego więc, który się przyzna do Mnie przed ludźmi, przyznam się i Ja przed moim
Ojcem, który jest w niebie. Lecz kto się Mnie zaprze przed ludźmi, tego zaprę się i Ja przed moim Ojcem, który jest w niebie. Nie sądźcie, że przyszedłem pokój przynieść na ziemię. Nie przyszedłem przynieść pokoju, ale miecz. Bo przyszedłem poróżnić syna z jego ojcem, córkę z matką, synową z teściową; i będą nieprzyjaciółmi człowieka jego domownicy.


Jeżeli mówi się o konieczności życia zgodnie z przykazaniami Bożymi, to można spotkać się z ironicznym uśmiechem lub irytacją od wielu znajomych, a nawet i od najbliższych w rodzinie. To co może nas spotkać już zostało zapisane w Piśmie Świętym 2000 lat temu.