Ukraiński Mossad !

Nie inaczej jest i będzie z "ukraińskim Mossadem". Z jego bandyckimi metodami znajdującymi usprawiedliwienie w ideologii ukraińskiego nazizmu. Niedawno jeden z tutejszych użytkowników wygłosił opinię …More
Nie inaczej jest i będzie z "ukraińskim Mossadem". Z jego bandyckimi metodami znajdującymi usprawiedliwienie w ideologii ukraińskiego nazizmu.
Niedawno jeden z tutejszych użytkowników wygłosił opinię o tym że na portalu zamieszcza się zbyt wiele treści poświęconych problemom zagranicznym,głównie dotyczących Ukrainy,a stanowczo za mało takich które poświęcone są kwestiom polskim.
Nie mogę się zgodzić z taką opinią.Moje teksty zawsze poświęcone są sprawom polskim.Nawet wtedy kiedy z pozoru wydaje się że dotyczą problemów dawnych i odległych to wtedy też dotyczą Polski i Polaków.Bo jeśli te treści pomagają zrozumieć procesy zachodzące w świecie, to przecież poprzez to czynią zrozumiałymi te które miały czy mają miejsce TU.
Nie inaczej jest tym razem.Wpis będzie zawierał opisy faktów i zdarzeń które wydarzyły się gdzieś daleko ale ich skutki odcisną znaczący, a nie wykluczam że krwawy,ślad w dziejach naszego kraju i jego mieszkańców.
Kilka dni temu pewne głośne zabójstwo od nowa wzburzyło …More
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
TE ,,PANNY,, TO TZW. ,,JASKÓŁKI,, - odpowiednio przeszkolone przez służby.
.
.

Epstein pracował dla izraelskiego wywiadu wojskowego -
.
...