uk.news
169

Представники Папи Франциска тільки що знищили ще один монастир

3 грудня портал LaNuovaBq.it повідомив, що шість представниць ордена кларіссінок в Італії відмовилися підкорятися представнику Ватикану і були вигнані …More
3 грудня портал LaNuovaBq.it повідомив, що шість представниць ордена кларіссінок в Італії відмовилися підкорятися представнику Ватикану і були вигнані з монастиря.
Протягом 23 років (до 2017 року) монастирем керувала матушка Марія Джуліана Раваньяан. Починаючи з 80-х, вона активно боролася за збереження унікальності її ордена, а Ватикан підтримував її.
Все змінилося з приходом Папи Франциска. У вересні 2016 року, єпископ Кьоджі, Андріано Тессаролло, скоїв апостольський візит в монастир, після чого повідомив матінці, що не знайшов ніяких проблем.
Всього через кілька місяців вона отримала документ, який звинувачував її у "авторитаризмі". У монастирі було введено зовнішнє управління, яке очолила сестра Івана Ассоліні. Вона призупинила повноваження матушки в серпні 2017 року, а також змінила правила роботи монастиря, скоротила кількість молитов і зайнялася перевіркою всіх листів.
Звернення до префекта Конгрегації інститутів посвяченого життя і товариств апостольського життя, кардинала Жуана …More