Edward7
155.4K

Dziecko umiera po transfuzji krwi od zaszczepionej osoby

Dziecko umiera z powodu zakrzepów krwi po tym, jak szpital przetacza szczepioną krew wbrew woli rodziców Noworodek, który otrzymał transfuzję krwi przy użyciu zaszczepionej krwi po tym, jak szpital "zgubił" nieszczepioną krew specjalnie oddaną przez członka kościoła rodzinnego, zmarł z powodu "ogromnych skrzepów krwi".

Dziecko Alex urodziło się w stanie Waszyngton z wrodzoną wadą serca, którą można przeżyć w 95%, a ponadto było anemiczne i wymagało transfuzji krwi. W 2021 roku rodzice dziecka obserwowali, jak bliska przyjaciółka rodziny umiera na atak serca krótko po otrzymaniu szczepionki Covid-19. Według wszelkich relacji, ich przyjaciółka była zdrowa, a jej śmierć spowodowała, że zaczęli kwestionować oficjalne relacje o bezpieczeństwie eksperymentalnej szczepionki z mRNA.

Z powodu doświadczeń z przyjacielem rodziny chcieli mieć pewność, że dziecko Alex otrzyma do transfuzji czystą, nieszczepioną krew. Znaleźli więc dawcę zgodnej grupy krwi , poprzez członka ich kościoła i zapłacili za odpowiedni protokół, aby Alex mógł otrzymać nieszczepioną krew tego dawcy.

Sacred Heart Children's Hospital twierdzi teraz, że nie ma żadnych dowodów na to, że Alex był leczony w szpitalu, pomimo rachunków medycznych.

Jednak kiedy nadszedł czas, aby szpital rozpoczął transfuzję, lekarze i pielęgniarki twierdzili, że nie mogli zlokalizować nieszczepionej krwi dawcy, którą rodzice Alexa starannie pozyskali. Bez zgody rodziców pobrali więc krew z zapasów ogólnych szpitala.

Lekarze i pielęgniarki zapewnili rodziców, że Alex wyzdrowieje i powiedzieli im, że niemowlęta rzadko, jeśli w ogóle, cierpią na zakrzepy krwi. Wkrótce po transfuzji u Alexa powstał duży skrzep. Skrzep biegł od kolana do serca. Szpital zmienił zdanie i powiedział, że dzieci cały czas mają skrzepy i że to normalne.

Szpital dziecięcy Sacred Heart stracił specjalnie oddaną nieszczepioną krew i użył nieszczepionej krwi wbrew woli rodziców Alexa. Baby Alex otrzymał najwyższą możliwą dawkę środków rozrzedzających krew dla swojego wieku i rozmiaru, ale skrzep wcale się nie rozproszył. Zaledwie 12 dni później Alex zmarł w wyniku dużego skrzepu.

Teraz Sacred Heart Children's Hospital twierdzi, że nie ma żadnego zapisu o tym, że Alex był w szpitalu, pomimo obszernych dowodów, w tym zdjęć, rachunków medycznych i jego aktu zgonu. Co tu się dzieje? Jeśli chcielibyście wesprzeć rodzinę Baby Alexa, oto link do ich strony GoFundMe: t.co/QtOsRwmDX0

NewsPunch/ Bebé muere tras transfusión de sangre de vacunado

Szwajcarska organizacja chce stworzyć banki „nieszczepionej krwi”

Nicole Delepine
Odrzucenie szczepionki przeciw Covid przybiera zupełnie inną formę. „Przerażeni” krwią zawierającą szczepionkę przeciwko Covid, George Della Dietra, szwajcarski naturopata, założył organizację non-profit Safe Blood Donation , której celem jest nawiązanie relacji między wnioskodawcami a niezaszczepionymi dawcami krwi i z czasem , założyć bank krwi z dawców od osób nieszczepionych. W Nowej Zelandii rodzice odmówili choremu dziecku otrzymania „zaszczepionej krwi” i częściowo stracili prawo do opieki nad nią w środę 7 grudnia.

George Della Dietra wyraził w oświadczeniu swoje „przerażenie” po zbadaniu krwi, która otrzymała szczepionkę Covid. „Nigdy nie widziałem takiej krwi. To był, szczerze mówiąc, główny powód, dla którego zacząłem to wszystko, ponieważ kiedy to zobaczyłem, byłem tak przerażony ”- powiedział. Powiedział, że jest przekonany, że „cała ta sprawa ze szczepieniami” ma na celu „kontrolowanie ludzi”. Uważa więc, że każdy, kto nie był szczepiony, ma prawo otrzymać krew, która nie zawiera technologii mRNA.

Tworząc Bezpieczne oddawanie krwi, ten naturopata wyjaśnia w ten sposób swoje pragnienie bycia „platformą dla ludzi, którzy chcą mieć wolny wybór dawców krwi… Niezależnie od tego, czy myślą, że istnieje prawdziwa teoria spiskowa, że dzieje się New Order Mondial, czy też po prostu mówią, że z jakiegoś powodu nie chcą tej krwi– powiedział .

„Wywieranie presji na władze”
Zadanie wygląda na trudne. Według New York Times około 71,1% światowej populacji otrzymało już dawkę szczepionki przeciwko Covid-19. W Stanach Zjednoczonych badanie z września 2021 roku opublikowane w Journal of the American Medical Association twierdzi, że 83,3% oddanych krwi miało połączone przeciwciała w wyniku szczepienia. „Dostaję setki e-maili z pytaniem:„ Czy masz krew, ponieważ za trzy tygodnie muszę mieć operację ”- powiedziała Della Dietra. Oprócz tworzenia „nieszczepionych” banków krwi, SafeBlood Donation, która ma członków w co najmniej 16 krajach, zamierza „wywierać presję na szpitale i władze ds. , wyjaśnia jej założyciel. Członkowie tej organizacji zwracają się zatem do władz o zmianę ich polityki. „Gdy tylko będziemy mieli wystarczającą liczbę partnerów medycznych (do aplikacji, pobierania i leczenia krwi), zaczniemy od mediacji ” – mówi jej założyciel. Władze medyczne nie zezwalają na te „darowizny bezpośrednie”. Organy ds. zdrowia kilku krajów, takich jak Stany Zjednoczone czy Kanada , twierdzą, że „nie ma żadnego ryzyka w przyjmowaniu krwi od osób zaszczepionych” . Ponadto przyjmowanie dawców krwi w ośrodkach krwiodawstwa nie jest zorganizowane według statusu szczepień dawców.

Nowozelandzka para straciła prawo do opieki nad dzieckiem
Od zeszłego lata coraz częściej słyszy się o przypadkach osób nieszczepionych, które proszą o oddanie krwi od osób nieszczepionych . W Nowej Zelandii para straciła opiekę nad swoim czteromiesięcznym synem w środę (7 grudnia) z powodu odmowy przyjęcia krwi od osób zaszczepionych przed operacją serca. Czteromiesięczne niemowlę ma zwężenie zastawki płucnej i operacja została opóźniona. Ich prośba o przetoczenie ich dziecka krwią „nieszczepioną” została odrzucona, ponieważ nowozelandzkie szpitale nie segregują oddanej krwi według statusu szczepień dawców. Rodzice, oskarżeni przez adwokata strony przeciwnej o „spisek”, tymczasowo stracili prawo do opieki nad dzieckiem, ponieważ władze zwróciły się do sądów o przyznanie im częściowej opieki nad dzieckiem. Para zachowa władzę nad swoim dzieckiem, z wyjątkiem spraw medycznych.

FranceSoir /Accueil | Mondialisation - Centre de Recherche sur la Mondialisation

Oficjalne dane - działania niepożądane "szczepionki" Pfizer - 9 stron
Badanie krwi: przed i po szczepieniu
Jest jakiś rodzaj "białego szlamu" rosnącego w tętnicach u z…
Magdalena Maria Kubiak
Boże widzisz i chyba zaczynasz grzmić🥹
John Suchy shares this
709
anetmachnio1979
Szkoda dziecka 😭
trio plus
@Elkam - bardzo proszę. Siły zbrojne USA zniszczyły cały zapas krwi osób zaszczepionych. Dlaczego, bo po transfuzji ludzie umierają.
archive.phrealrawnews.com/…ons-destroy-vaccine-contaminated-blood-stockpiles/
Elkam -
a te żródła wiedzy ??? 😂 😂 😂 😂
Elkam -
@trio plus - jestem ruskim najemnikiem , podajacym ruskie bajki po hamerykańsku 😂 😂
.....z podkarpackiego ???😂😂😂More
@trio plus - jestem ruskim najemnikiem , podajacym ruskie bajki po hamerykańsku 😂 😂

.....z podkarpackiego ???😂😂😂