pl.news
33.1K

Święta wojna: Antykatolicki kardynał wybiela broń

Zdaniem skupionego wokół Dialogu i Synodalności Kardynała Monachium, Marxa, broń dostarczana na Ukrainę to "mniejsze zło".

Marx, który słynie z promowania demoralizacji na wszystkich polach, powiedział to w wywiadzie udzielonym oligarchicznej gazecie Welt am Sonntag.

Marx podkreślał, że "nie jest pacyfistą" i nawiązał do ukraińskiego reżimu, który z pomocą NATO bombarduje swoich własnych obywateli na wschodzie Ukrainy od 2014, uznając go "za ofiarę" tej wojny.

Kardynał uważa własne słowa za "racjonalną etykę" i dodaje "Nie należy poruszać tematu Boga, kiedy ludzie wszczynają wojnę".

Warto zaznaczyć, że Marx nie nawoływał do rozmów pokojowych.

Grafika: Reinhard Marx © Mazur CC BY-SA, #newsTlvjuymgjv

Neo Kowalski
O tak, dostarczanie broni dla żydowskich oligarchów ukraińskich aby ją sprzedawali na czarnym rynku to 'mniejsze zło', a oficjalnie mówi się że 30% całej broni nie trafia w ogóle do Armii, a od razu jest opychana pokątnie i zasila prywatne konta bankowe. Którzy mógł coś takiego powiedzieć ? A no masoński przyd_pas bergoliański. 😤
Plandemia = depopulacja > szczepienia >chipy
🤮 🤮 🤮 🤮
Dwa Serca Maryja Jezus
Matka Boża z La Salette ostrzega kler, biskupów papieża, znasz to orędzie uznane przez kościół za prawdziwe? Link do orędzia tu- La Salette - Ludzkość jest w przededniu najstraszniejszych plag.