NAJNOVŠIA BOMBOVÁ SPRÁVA O VAKCÍNACH

DR. FUELLMICH: NAJNOVŠIA BOMBOVÁ SPRÁVA O VAKCÍNACH ZNIČÍ CELÝ FARMACEUTICKÝ PRIEMYSEL. VAKCÍNY VYROBENÉ NA ZÁMERNÉ MASOVÉ ZABÍJANIE ĽUDÍ.

NEMECKO: Špičkový medzinárodný právnik Dr. Reiner Fuellmich povedal 31. decembra, že najnovšia „bombová správa“ o vakcínach proti Covid-19 zničí veľké farmaceutické spoločnosti, ktoré počas pandémie hrabú miliardy dolárov.

Vo videu uvedenom kanálom OVAL Media Prevent Gobal Genocide a ktoré sa dá vidieť na stránke Brighteon.com, hovoril Fuellmich s Dr. Wolfgangom Wodargom o najnovších prevratných zisteniach výskumníka Craiga Paardekoopera z londýnskej Kingstonovej univerzity.

Šarže vakcíny označené podľa rôznej toxicity

Podľa Wodarga, nemeckého lekára a epidemiológa, špecializujúceho sa na pľúcne ochorenia a environmentálnu medicínu, Systém nahlasovania nežiaducich účinkov vakcín (VAERS) dokazuje, že šarže sú označované postupne podľa rôznej toxicity.

Dodal, že to teraz bolo štatisticky znázornené grafom a dokáže to, že rôzni výrobcovia covidových vakcín (Pfizer, Moderna a Johnson&Johnsos) pracujú koordinovane so zámerom úmyselne zabíjať a mrzačiť ľudí, ktorí sa dávajú očkovať ich vakcínami.

„Nie sú to očkovania. Nie je pravda, že v každej injekcii sa nachádza rovnaká látka. A máme veľmi silný dôkaz pri šaržiach, že sú rozdielne, inak utvárané, majú rozdielny účinok,“ vysvetlil Wodarg.

Wodarg sa zmienil o zásielkach a šaržiach v USA, kde neboli žiadne prípady úmrtí, zatiaľ čo pri iných šaržiach sa preukázalo umieranie mnohých ľudí.

Vysvetlil, že u niektorých šarží môžete vidieť, že sa niečo deje a to sú prípady, keď vidíme prípady toxicity prejavujúce sa úmrtiami. Nemecký lekár dodal, že strašnú akumuláciu prípadov majú v istých šaržiach vakcíny od spoločností Pfizer a Johnson&Johnson.

Fuellmich upozornil, že akonáhle je dokázaný „zámer“, neexistuje žiadna imunita ani právna ochrana pre nikoho, ani pre žiadnu organizáciu, kto sa angažuje v týchto zločinoch proti ľudskosti.

„Keď si pozriete súhrn dôkazov, sú viac než dostatočné. Celkom nedávne vyhlásenie [bývalého vicepezidenta Pfizeru] Dr. Mikea Yeadona presne ukazuje, ako tieto rôzne šarže využívajú na experiment v experimente v snahe zistiť, aký druh dávkovania je potrebný na zabitie a mrzačenie ľudí,“ povedal Fuellmich, ktorý úspešne žaloval veľké spoločnosti ako sú Volkswagen a Deutsche Bank.

„A je to nesporný dôkaz úkladnosti a keď máte úklad, tak už pre nikoho žiadna imunita neexistuje. Dokonca ani Spojených štátoch (a samozrejme, ani u nás v Európe).“

Graf zobrazujúci počet hlásení podľa šarží

Na nasledujúcom grafe môžete vidieť, koľko bolo prijatých hlásení nežiaducich účinkov po očkovaní pre jednotlivé šarže vakcíny:

Podľa správ jedna šarža zvyčajne obsahuje približne 1000 liekoviek, čo je zhruba 6000 dávok vakcíny.

Kým u chrípkovej vakcíny bolo voči jednej šarži prijatých maximálne 26 hlásení, u vakcíny Pfizer proti Covid-19 bolo voči jednej šarži prijatých najviac až 3563 hlásení. A takýchto šarží s tisíckami hlásení je pri Pfizeri viacero.

Situácia u vakcín od Moderny nie je o nič lepšia.

Vakcíny vyrobené na zámerné masové zabíjanie ľudí

Podľa Wodarga boli vakcíny plánovaným záhadným experimentom a boli vyrobené na zámerné masové zabitie ľudí.

Fuellmich dodal, že sa tak dialo vďaka koordinovanému úsiliu a synchronizovaným spôsobom pod vedením Pfizeru, nasledovaným spoločnosťami Moderna a Johnson & Johnson. Uviedol, že všetky tieto farmaceutické spoločnosti o tomto hromadnom sériovom zabíjaní vedeli.

„Toto je právny problém. Tento graf však ktorémukoľvek právnikovi na tomto svete preukázanie úmyslu veľmi uľahčuje. Z týchto grafov vyplýva nesporný záver,“ povedal Fuellmich.

„Viete dokázať úmysel. Vo vzájomnej koordinácii zámerne používajú rôzne dávkovania tak, aby si navzájom neprekážali v snahe zistiť, čo najlepšie zabíja alebo mrzačí.“

Dr. Sam White, lekár zo Spojeného kráľovstva, ktorého v júni 2021 suspendovala Národná zdravotná služba (NHS) za vyslovenie obáv ohľadom bezpečnosti očkovania proti covidu, povedal, že všetko sa dialo kvôli utajeniu skutočných čísel a že systémy nahlasovania neboli nikdy stavané na súčasné klinické testovanie miliónov či dokonca miliárd ľudí.

„Keď vieme dokázať zločinný zámer, či dokonca neospravedlniteľnú nedbanlivosť a zabitie, môže sa ľahko stať, že tí, ktorí boli poškodení, alebo prišli o niekoho blízkeho, môžu naozaj dostať nejakú kompenzáciu,“ uviedol White.

„Momentálne je to vo Veľkej Británii a na celom svete v podstate nemožné. A takto je to s vakcínami už veľmi, veľmi dlho. Je takmer neuveriteľné, že existuje nejaký druh synchronizovaného zlomyseľného úsilia.“

Zistenia môžu byť pre farmaceutický priemysel zničujúce

Fuellmich vyhlásil, že zistenia budú mať nesmierne právne dopady, keď sa dokáže, že vakcíny boli úmyselne a zámerne vyrobené na to, aby škodili ľuďom.

„Musíte vyvodiť právny záver a tým právnym záverom je zámer (úmysel). A z toho môžete dostať trestné náhrady škôd. Môžete ísť až do 21-násobku skutočného poškodenia, ktoré sa pripočítava k skutočnému poškodeniou.

Povedal by som, že v týchto prípadoch môžete ísť až do tisícnásobkov, lebo títo ľudia sú tak vážne poškodení. Podľa mňa to bude stačiť na zničenie celého farmaceutického priemyslu,“
uzavrel Fuellmich.

Zdroje: RightsFreedoms / naturalnews.com

☠️💉 2. německá patologická konference ‼️

Reiner Fuellmich: Nová zjištění, která stačí na to, aby se celý očkovací průmysl rozpadl

Smrť očkovaných ľudi.

Súvis

DÔLEŽITÉ PRÍPRAVA NA ZAČATIE 2 FÁZY TERORU !
Public domain
apredsasatoci
Robia si pokusy na ľuďoch!