Clicks2.3K
krumpeľ
18
Klaus Schwab v roku 2016, príchod podkožných a mozgových čipov pripojených k sieti! Prejav šéfa Svetovej ekonomického fóra Klausa Schwaba na televíziu RTS v januári 2016, kde hovoril o blízkej …More
Klaus Schwab v roku 2016, príchod podkožných a mozgových čipov pripojených k sieti! Prejav šéfa Svetovej ekonomického fóra Klausa Schwaba na televíziu RTS v januári 2016, kde hovoril o blízkej budúcnosti príchode podkožných a mozgových čipov.

Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě! Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě! Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit! Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte!

Největším problémem globalistů v této chvíli je hotovost. Platební hotovost totiž brání nasazení plně rozvinutého Total Control mechanismu a zavedení sociálního kreditu. Kdyby neexistovala hotovost, tak by restrikce uplatněné na neočkované a netestované hosty v hospodách a restauracích byly velmi snadno uplatnitelné.

Pokud by host neměl platný testy nebo očkování, potom by platební brána banky na to upozornila majitele restaurace, že platba kartou hosta byla zamítnuta, a že veškeré náklady a ztráty nese majitel restaurace, protože na vlastní riziko anebo vlastní chybou nezkontroloval hosta před vstupem do restaurace, že není testovaný a ani očkovaný. Platební brány čínských bank už dnes v rámci čínského sociálního kreditu odmítají přijímat platby kartami za zboží a služby těch osob, které k tomu nemají oprávnění z hlediska nízkého kreditního sociálního skóre.

A tak globalisté usilují o čipování obyvatelstva. Nastřelování podkožních čipů je v plánu a světové banky již připravují první balíčky s podkožními čipy, první by se měly podle informací objevit od roku 2025, kdy čip bude umístěn pod kůží a nebude vyjímatelný, při pokusu o vyjmutí se znehodnotí. Lidé budou platit přiložením ruky ke čtečce. A svoji ruku už logicky nikomu nepůjčíte, s výjimkou, že přímo přijdete k osobě a za ní zaplatíte, což sice je možné v restauraci, když osobu pozvete, ale pokud nejde o rodinného příslušníka, nebude existovat způsob, jak restrikce obejít za pomoci někoho druhého. A v konečné fázi jsou v plánu neurální implantáty přímo do mozku, kde první prototypy již testuje Elon Musk.

Klaus Schwab v roce 2016 prohlásil, že do 10 let budou čipy realitou. Nejprve čipy v mobilech, později pod kůží a nakonec v mozku

Implantát se jmenuje Neuralink a umožní připojení neocortexu na zákaznické bezdrátové rozhraní, které bude komunikovat s mobilním telefonem, s počítačem, s automobilem Tesla, s domácími spotřebiči v rámci IoT, ale především si člověk bude moci vyhledávat informace na internet přímo v mysli a čip přeloží texty z internetu do hlasové podoby a přehraje vám text skrze nervová vlákna přímo do ucha, resp. do podoby signálů pro sluchový nerv.

Doslova se bude jednat o dataelektroimpulzní převodník z digitální podoby textu do podoby elektrických impulzů sluchového nervu, který převádí elektromechanické kmity z ucha na elektrické signály putující do mozku. Těmto zařízením se říká zákaznické bionické obvody. A tyto obvody budou napojeny bezdrátově na internet, na databáze, na servery shromažďující dotazy, rozuměj myšlenky na dotazy.

A právě o těchto plánech hovořil již v lednu 2016 na švýcarské televizi RTS šéf Světového ekonomického fóra Klaus Schwab, který kategoricky uvedl, že do 10 let, tedy do roku 2026, budou podkožní a neurální čipy součástí vyspělé společnost v rámci 4. průmyslové revoluce. Otvírání zahrádek českých hospod je pouze laboratorním testem, nejde o žádnou ochranu před virem, tomu už nevěří ani ti největší truhlíci. Pomalu začne léto a hledají se cesty, jak lidi lépe kontrolovat, ale přitom jim dát pocit nějaké svobody.

Ve skutečnosti se hledají záminky pro nalezení viníků za neustálé nárůsty čísel nakažených, a uvidíte, že dříve či později za toho viníka označí hotovost a nezodpovědné restauratéry, kteří za hotovost nalévají netestované a neočkované “chátře”, která šíří ten zlý virus. V této chvíli jim nejde o nic jiného, než je postupné vyřazení hotovosti z oběhu pod různými záminkami a důvody. A ty restaurace budou jedním z nich.

Zdroj: VIDEO: Klaus Schwab v roce 2016 oznámil příchod podkožních a mozkových čipů pro trvalé připojení k síti! (infovojna.sk)

VIDEO: Klaus Schwab jako šéf Světového ekonomického fóra oznámil již v roce 2016 implantování podkožních a neurálních mozkových čipů, které umožní trvalé připojení člověka do komunikační sítě! Součástí permanentních lockdownů, covidových pasů a sociálních kreditů bude postupné připojování populace do globální sítě! Zánik hotovosti je otázkou několika příštích let, novou směnnou jednotkou se stane digitální kredit! Jakmile dojde k propojení očkovacích, testovacích a bankovních databází, bez covidového pasu už pivo v hospodě nekoupíte! | AE News (aeronet.cz)
Detektiv
zdravotní škodlivost testovacích tyčinek
VID-20210510-WA0000.mp4
U.S.C.A.E.
to iba s tým rátajú že sa to podarí však sú to takí tupci že si myslia že myslenie poťažme inteligencia je hmotná záležitosť 😊 vieme ako končí hranie sa na Boha

myšlienka je nehmotná čiže myslenie je na hmote nezávislé oni ani len nerozlišujú mozog a myslenie pôvod myšlienky a nástroj čiže mozog sú dve veci anjel mozog nemá a myslí
Laco Bajzo
Malachiáš- do 10 let? Takže keď príde tá 40-50 ročná vláda Dobrého Henryho ,to už budú všetci začipovaní ,aj zaočkovaní?
Klaus Schwab a jeho kumpáni všetkých začipujú a ujdú pred Dobrým Henrym? kam pred ním utečú? To ty ako svätý prorok určite vieš,tak prezraď.
Peter(skala)
Biblia hovorí o zatvrdilých hriešnikov, že Boh im dáva čas na obratenie len do určitej miery, ale ked už prichádza Boží Súd, tak potom už im niet pomoci a prichadza smrť:

- Noe a potopa
- Egyptske rany, počas ktorých došlo aj k umrtiu
- Mojžišoví protivnici boli usmrtení, ked sa prepadli do zeme
- Boh usmrtil manželov dokonca aj cez apoštola Petra, ktorí klamali, že dali všetky peniaze z predaja…More
Biblia hovorí o zatvrdilých hriešnikov, že Boh im dáva čas na obratenie len do určitej miery, ale ked už prichádza Boží Súd, tak potom už im niet pomoci a prichadza smrť:

- Noe a potopa
- Egyptske rany, počas ktorých došlo aj k umrtiu
- Mojžišoví protivnici boli usmrtení, ked sa prepadli do zeme
- Boh usmrtil manželov dokonca aj cez apoštola Petra, ktorí klamali, že dali všetky peniaze z predaja majetku pre Cirkev.

Všetky tieto a dalšie nespomenuté umrtia nastali Božím zasahom - nie ludskou rukou, žeby ich človek usmrtil fyzickým nasilím, ale Duchom Božím, ktorý zasiahol, ked už nastal čas Súdu pre spomínané osoby.

... aj Velké Varovanie bude čas Súdu (nie posledneho, ktorý má byť na konci sveta) ale pre zatvrdilých hriešnikov posledný v ich pozemskom živote.

Schwab a jeho kumpáni, ak sa dožiju Varovania a nebudu lutovať svoje hriuechy, tak zomru - budu usmrtení Duchom Božím - nie ľudskou rukou.

Kráľ Henri ani nebude musieť ich prenasledovať, lebo jeho čas vojny uplynie do času Velkého Varovania. Po Velkom Varovaní zostanu na zemi už len veriaci kresťania, ktorých bude treba už len vyučovať a spravovať.

Zaočkovaní-začipovaní Varovanie neprežiju, lebo kto nelutuje svoje hriechy ani počas Božieho Sudu, tak jeho zatvrdilé srdce nebude mať miesto na Zemi a to tak ako nebolo miesta na zemi počas potopy ani pre tých, čo nevošli do Noemovho korába.

Koráb v sučasnosti je ľutosť hriechov - vyznanie hriechy - pokánie.
Kto nelutuje, nevyznáva hriechy - nekona pokanie, ten si len namýšľa že žije v milosti posväcujucej, že je chranení v pomyslenom korábe

Skutočný koráb-archa-večeradlo... je uprimné vyznanie hriechov... Boh od nás nič nepotrebuje len hriechy, ktoré nás zaťažuju a oberaju o lasku - kto hovorí že má lásku a nevyznáva hriechy, v skutočnosti nemá lásku
Laco Bajzo
Peter(skala) - Z príkladov Starého Zákona ,ktoré si uviedol vidíme ,že Boh vždy oznámil dopredu čo urobí.
Tak to urobil aj pre nás ,kresťanov -Boží ľud Novej Zmluvy a preto máme všetko dopredu zjavené v Novom Zákone.
Preto sa to služobníci zlého ,ako ty a tvoj brat v satanovi Kaisrátos snažia ľuďom čo najviac zamotať a hlavne podsunúť kopu falošných nádejí.
Bludy o veľkom varovaní a vystriedaní …More
Peter(skala) - Z príkladov Starého Zákona ,ktoré si uviedol vidíme ,že Boh vždy oznámil dopredu čo urobí.
Tak to urobil aj pre nás ,kresťanov -Boží ľud Novej Zmluvy a preto máme všetko dopredu zjavené v Novom Zákone.
Preto sa to služobníci zlého ,ako ty a tvoj brat v satanovi Kaisrátos snažia ľuďom čo najviac zamotať a hlavne podsunúť kopu falošných nádejí.
Bludy o veľkom varovaní a vystriedaní vlády globalistov nejakým dobrým Henrym sú nezlučiteľné s Božím slovom a odporujú Bohom zjavenej pravde o našich časoch,tiež znameniam časov.
Peter(skala)
dobre píšeš, že ked Boh chcel potrestať hriešnikov, tak vopred varoval.
...aj zakonikov a čo povedali? ... že oni nepotrebuju viac vedieť, lebo všetko maju v Biblii (vtedy 5 Mojžišove knihy, proroci...)

Dnes to isté: kolkí kresťania hovoria, že nepotrebuju vedieť viac ako je v Biblii? Lenže potom su ako zakonici ktorí aj ked sa odvolavaju na Božie Slovo, napokon práve Ono bude ich Sudcom, lebo …More
dobre píšeš, že ked Boh chcel potrestať hriešnikov, tak vopred varoval.
...aj zakonikov a čo povedali? ... že oni nepotrebuju viac vedieť, lebo všetko maju v Biblii (vtedy 5 Mojžišove knihy, proroci...)

Dnes to isté: kolkí kresťania hovoria, že nepotrebuju vedieť viac ako je v Biblii? Lenže potom su ako zakonici ktorí aj ked sa odvolavaju na Božie Slovo, napokon práve Ono bude ich Sudcom, lebo vychádza z Božích úst kedy chce a kde chce.

... či už varuje pred smrťou zatvrdilých hriešnikov cez svojich svätých Holzhauser, Canora Mori, ... alebo laikov - prorokov ... v konečnom dôsledku katolík by nemal mať problem prijať ich posolstvá, len človek s protestantským zmýšľaním bude vždy opovrhovať proroctvami, lebo duch zakonikov je stále v okolí a hľadá, koho by zožral ako revuci lev.
Laco Bajzo
krumpeľ - a teraz si predstav ,že Boh sa rozhodol,že pred týmto všetkým zachráni Rusko ,Bielorusko ,aj Ukrajinu : Bůh zachrání Rusko, Bělorusko a Ukrajinu skrze nepřetržitou modlitbu K…
No nie je to super správa? :) Ve´d tomu už neverí ani tá naivná Sonička z Kapalovho rádia :)
Buditeľ shares this
43
Čipy