pl.news
13K

300 "świadków" w samych Włoszech

Włoski dziennikarz, David Murgia (47), powiedział 12 lutego LaFedeQuotidiana.it, że obecnie tylko w samych Włoszech żyje 300 rzekomych świadków objawień. Sam pracuje dla TV2000, nadawcy sterowanego przez włoski episkopat.

W maju 2013 Murgia donosił, że papież Franciszek przeprowadził na Placu św. Piotra egzorcyzm nad 43-letnim Meksykaninem.

#newsGdkizrgvbq
gra-stokrotka
NIE ROZUMIEM. CZASY SA ZLE. CZAS NAGLI DO NAWROCEN , ZRESZTA KAZDY CZAS..... JEDNAJ WRACAJAC DOPIERWSZEJ CZESCI ZDANIA - DLACZEGO BOG NIE MIALBY OBJAWIAC SIE I POWODOWAC WZROST WIARY W NIEGO.TEGO NIE MOZNA MU ZABRONIC I TO ON BEDZIE WYBIERAL SPOSOBY JAK DOTRZEC CZY UMOCNIC CZLOWIEKA.OCZYWISCIE TRZEBA BYC UWAZNYM I MODLIC SIE O ROZEZNANIE JEDNAK JESLI SA DOBRE OWOCE ... TO NIE MY BEDZIEMY STEROWAC …More
NIE ROZUMIEM. CZASY SA ZLE. CZAS NAGLI DO NAWROCEN , ZRESZTA KAZDY CZAS..... JEDNAJ WRACAJAC DOPIERWSZEJ CZESCI ZDANIA - DLACZEGO BOG NIE MIALBY OBJAWIAC SIE I POWODOWAC WZROST WIARY W NIEGO.TEGO NIE MOZNA MU ZABRONIC I TO ON BEDZIE WYBIERAL SPOSOBY JAK DOTRZEC CZY UMOCNIC CZLOWIEKA.OCZYWISCIE TRZEBA BYC UWAZNYM I MODLIC SIE O ROZEZNANIE JEDNAK JESLI SA DOBRE OWOCE ... TO NIE MY BEDZIEMY STEROWAC BOGIEM.