Clicks66.7K

4.2.2021 MUDr. Peková - uvězněte výrobce Covid virů (i vakcín), ne obyvatelstvo!

Tím skutečně zastavíte epidemii.

Výrobci koronavirů SarsCoV1 -1. patent 2003, SarsCoV2 - 2. patent 2011, Covid-19 - 3. patent 2019, jsou francouzskými vědci Pasteurova institutu ve Francii, genetickou manipulací přeprogramovali přírodní koronavirus SarsCov. Bojovou látku přivezli do Wuhanu, kde ji záměrně vypustili, bez vědomí vědců laboratoře ve Wuhanu a čínské vlády. Česky dle Profesor Fourtillan z Francie - vakcína nezabije většinu hned, ale po čase ztratíte obranyschopnost těla a orgo-net.blogspot.com/…-bernard-fourtillan-umely.html a video francouzsky odysee.com/…mposition-du-vaccin-COVID-19:1
Covid vakcíny Pfizer/Biontech, Moderna, AstraZeneca a dalších firem šíří viry ještě mohutněji. Vyrábí je zejména v USA, Británii, Belgii dle: aeronet.cz/…rucku-kteri-uz-nekolik-mesicu/
L: Pokud česká a slovenská vláda neusiluje o uvěznění těchto kriminálníků, má spoluúčast na genocidě (totálním vyvražďování – holocaustu) českého, moravského, slezského, slovenského, maďarského obyvatelstva a je sama hodna trestu smrti jako při Norimberském procesu s MUDr. Mengelem a s hitlerovci.

Nyní článek MUDr. Soni Pekové vytištěný v Reflexu 4.2.2021
Loni v červnu předpovídala, že druhá vlna pandemie nepřijde a do Vánoc (2020) virus zmizí, nanejvýš zůstanou jen lokální ohníčky. Dnes mikrobioložka MUDr. Soňa Peková říká, že měla pravdu. To, co na podzim, v zimě i teď mezi námi koluje, jsou podle ní už jiné kmeny, jiné viry, které nejsou potomky toho jarního. Vidíme to černé na bílém v laboratoři, vysvětluje.
Soňa Peková se před necelým rokem stala mediální hvězdou, ale postupem času schytávala jednu kritiku za druhou. Každopádně má jednu nezpochybnitelnou zásluhu – dokázala, že i soukromé laboratoře, nejen ty státní, mohou na covid testovat.

Novinářka Jana Bendová: Na stěně vám tu visí čestné uznání Mensy 2020 za významný přínos inteligenci národa a šíření dobrého jména ČR ve světě, na druhé straně jste se stala terčem kritiky a oblíbenkyní konspirátorů. Jak se s tím vyrovnáváte?

MUDr. Soňa Peková: Nejsem žádná hvězda ani herečka. Na jaře jsem se do mediálního světa dostala, ani nevím jak. Jen jsem se tehdy snažila rozptýlit obavy lidí, protože vše ovládala panika. Velká jarní vlna skutečně skončila na začátku června. Plyne to z našich laboratorních dat. Má je i Státní zdravotní ústav. O prázdninách jsme při testování na covid zachytávali pozitivitu jen velice vzácně. Bylo to prostě pryč. Neviděla jsem tudíž už důvod, abych se dál objevovala na veřejnosti. Dezinformace, konspirační teorie a weby nemám ráda, jdou mimo mě. Pokud jsem se stala nějakou jejich inspirací, je mi to líto. Oni použijí, koho chtějí. A že mě někdo někde znovu vyloví a ošklivě o mně mluví? Jeho problém.

Novinářka: Než se dostaneme k vašim jarním a letním výrokům, za které jste nejvíc kritizována: vy ve své laboratoři v testování na covid pokračujete, je to tak?

Peková: Ano, od března bez přestávky. Udělali jsme víc než třicet tisíc testů. I v létě jsme mohutně testovali, kvůli zahraničním dovoleným, pracovním cestám, natáčení filmů. Na posbíraných průkazných datech krásně vidíme, jak se počátkem září objevila druhá a pak i třetí vlna. Ta stále probíhá.

Novinářka: Vy jste však říkala, že druhá vlna nebude.

Peková: Ano, ale to jsem říkala v červnu. My jsme začali celé genomy těch virů sekvenovat. Laicky řečeno, přečetli jsme a zanalyzovali celou jejich genetickou informaci. To je kód, v němž je virus napsán. Na celogenomové sekvenování máme technologii. Zkoumali jsme zpětně i starší vzorky. Díky tomu odhalujeme, jak jsou viry promutované, jak vypadají a kdy se objevily další vlny. Už víme, že každá vlna byla způsobena jiným, novým virem a nemají nic do činění s tím jarním. To se pozná podle toho, že jarní vir nasbíral na konci své vlny celý batoh mutací, proměn ve svém genomu. A pokud by druhá nebo třetí vlna vznikly z té první, tak bychom ty mutace, které virus v průběhu času nabral, viděli i ve virech druhé a třetí vlny. Jenže není tomu tak. Takže původci druhé a třetí vlny jsou jiné kmeny viru. Odkud se vzaly, netuším.

Novinářka: Takže to podle vás není stále tatáž čínská potvora?

Peková: Není. Ty kmeny jsou si navzájem velice podobné, ale nejsou to potomci viru prvního. Je to něco jiného. A já nevím, kde je ta jeskyně, z níž vylétají.
(L: My to už víme - je to Pasteurův institut ve Francii)

Novinářka: Když se teď říká „britská mutace“, „jihoafrická mutace“, to značí jiný kmen viru?

Peková: Zkusím to vysvětlit laicky, příkladem. Vezměte si psy. „Pes“ je virus a jednotlivá plemena, třeba německá doga, čuvač či kokršpaněl, jsou „kmeny“. A ty kmeny mají svůj specifický mutační vzorec, podle něhož se poznají. Obrazně řečeno, na jaře jsme tu měli mírnějšího „čuvače“, počátkem podzimu už ostřejšího „kokršpaněla“, dnes se šíří ještě nebezpečnější „doga“. Britská varianta – která se tu už také vyskytuje a my ji kupříkladu identifikovali ve slánské nemocnici – se pozná podle specifických mutací, jež nese pouze tento kmen. I vnější projevy jsou jiné než u toho jarního. Častěji se přidružují zdravotní komplikace.

Novinářka: A ten britský kmen by mohl být superostrý vlčák?

Peková: Ano. A mírný jarní „čuvač“ je pryč.

Novinářka: Podle vás je tedy už čtvrtý v pořadí?

Peková: Jarní kmen byl první, zářijový druhý, prosincový třetí a nový, britský, je čtvrtý. Já bych to s nadsázkou skoro nazvala, že to na jaře byl SARS-CoV-2, v září SARS-CoV-3, v prosinci až dosud SARS-CoV-4. A ta britská mutace by se měla jmenovat SARS-CoV-5. Každá vlna se chová klinicky trošku jinak, virus má jiný genom, jiný program, podle něhož je napsán.

Novinářka: Své červnové tvrzení, že virus vymizí, tudíž zpětně nepřehodnocujete.

Peková: Vím, právě tohle mi neustále někdo omlacoval o hlavu. Ale ten jarní virus opravdu přestal cirkulovat (vymizel) už začátkem léta. Máme celogenomová data kmenů izolovaných z našich pacientů a sekvenční data jsou v medicíně považována za ultimativní průkaz identity, který nelze zpochybnit. Jarní virus vzhledem k své sebevražedně rychlé replikaci za několik měsíců nabral množství mutací čili chyb, to nám právě zmíněná data jasně ukazují; a to vidíme pouze přeživší kmeny. Takže ti, co mě natahují na skřipec, to dělají na základě nedostatečných informací, jak přesně vypadají genomy těch virů. A skutečně nejsem vědma ani nemám křišťálovou kouli, abych v červnu dokázala předvídat, co se stane v dalších měsících, jaké další viry přijdou.

(Doplnění kontextu z: aeronet.cz/…-po-prodelane-nemoci-covid-19/ VK Aeronet: Všimněte si, že sotva se začalo v Evropě a obecně na celém světě očkovat, ve stejný okamžik se začaly objevovat prý údajně nebezpečné mutace. Britská mutace, která propukla u izolovaných seniorů v pečovatelském domě v německém Osnabrücku poté, co senioři dostali druhé dávky vakcíny Pfizer-BioNTech, je pouze vrcholem a špičkou konspiračního ledovce. Psali jsme o tom v článku zde. Mnoha lidem začalo vrtat hlavou, jak mohli už 3 měsíce izolovaní senioři dostat britskou mutaci, když nikdo ze seniorů ve Velké Británii nebyl a nikdo z ošetřujícího personálu v zařízení pozitivitu zjištěnou nemá. Takže, co to znamená? No, znamená to zkrátka jen to, že mutace nezpůsobuje vliv přírody a prostředí, ale samotné vakcíny. Tyto nebezpečné mutace se totiž všechny objevily až po zahájení očkování ve Velké Británii, v Jihoafrické republice a v Brazílii. A k čemu to povede?)

Pokračování článku Pekové se pokusím dopsat jak, jen to stihnu.
Peková tam říká mimo jiné:
....Až později se zjistilo, že (jarní) virus nebyl tolik nebezpečný....Teď navzdory stejným opatřením, která vláda stále utahuje, se epidemii nedaří zkrotit. Proto podle mě nejsou současná tvrdá opatření adekvátní, neboť na nové kmeny NEzabírají. Jakou má kupříkladu logiku nechat otevřená velká obchodní centra, jejichž ventilacemi se virus šíří, a zavírat malé obchody?! Likvidujeme živnostníky, střední třídu, děti nesmějí do školy, přitom vůbec nevidím, že by to mělo nějaký efekt....Já nejsem podporovatelka roušek na veřejnosti. Určitě by se měly nosit v nemocnicích....A moje poselství se od jara (2020) nezměnilo: "Najděte tu jeskyni, ze které to vylétá (tj. Pasteurův institut ve Francii a výrobny vakcín na Covid, jak my už víme), zavřete její zaměstnance i její managenent." ...Mnozí říkají, že se máme připravit na další pandemie. Pane Bože, v žádném případě! Tohle se nesmí stát precedentem!...„Domnívám se, že vakcína nemusí fungovat. Byla vyvíjena proti čemusi, co se tu už nevyskytuje. Někdo sice tvrdí, že jeho vakcína bude fungovat i na ten britský kmen, ale já si o tom dovolím pochybovat. A to především na základě toho, kolik významných mutací tento britský kmen nese a jak velká heterogenita (sekvenční různorodost) mezi kmeny existuje. Vakcíny, které již existují, mohou mít problém s kmeny, jež tu aktuálně cirkulují. Rozumím, farmaceutické firmy dost vykrvácely a potřebují investici zpět. Navíc s geneticky modifikovanými vakcínami v tak revolučním provedení, jak jsou tyto vakcíny, nemáme v medicíně dostatečné zkušenosti, neznáme jejich dlouhodobý bezpečnostní profil. Nebála bych se tolik okamžitých efektů, ale těch, které mohou nastat za pět až deset let. Pokud je někomu třicet, může to být riziko. Já se očkovat nenechám.“
Roberto 55
Vacsina ludu, ktory dali do lockdownu. Ludia vedia kde byvaju...
Terézia Kameniarová shares this
66.7K
😲
Rosllynn
Otázka je, kdo je uvězní.
Libor Halik
Proto, prosím, 1) modleme se k Všemohoucímu Bohu za odpuštění našich hříchů a hříchů našeho národa (a všech národů) skrze oběť Pána Ježíše Krista a na přímluvy jeho Neposkvrněné maminky. Brzy poté 2) s už očištěným srdcem se modleme za totální porážku nepřátel vlasti naší a nepřátel vlastí ostatních národů, za totální porážku krvežíznivých globalistů.
TerezaK
Ani Bůh nepílí plevel s pšenicí. Nevylévejte, prosím, dítě i s vaničkou. Je rozdíl mezi mafií San Gallo ve Vatikánu, jejíž představitelem je František, jakože "papež" A Pravým, stále platným Magisteriem Katolické Církev (se svým, pro ducha a duši k Bohu osvobozujícím učením HURÁÁÁ), jejímž představitelem je mafií stále vězněný jediný pravý papež Benedikt XVI., jakože se tak jako jediný jako …More
Ani Bůh nepílí plevel s pšenicí. Nevylévejte, prosím, dítě i s vaničkou. Je rozdíl mezi mafií San Gallo ve Vatikánu, jejíž představitelem je František, jakože "papež" A Pravým, stále platným Magisteriem Katolické Církev (se svým, pro ducha a duši k Bohu osvobozujícím učením HURÁÁÁ), jejímž představitelem je mafií stále vězněný jediný pravý papež Benedikt XVI., jakože se tak jako jediný jako papež stále podepisuje. (Protože František by si to nikdy nedovolil a asi ani nedovolí.)
TerezaK
A pokud Vás pálí žáha na "podvodníky" tak děkujme, že mají ještě čas, a my, že za ně můžeme trpět, protože vzhledem k chystající se erupci, Řím lehne popelem ale věrní budou Magisteria Církve ve své duši, budou i v těle vychvácení, ostatní, kteří aspoň utekli do BBožího Milosrdenství, budou ukryti v útočištích.