pl.news
3816

Szwecja: Kościół Katolicki w matni organizacji proaborcyjnych

Diecezja Sztokholmu i Caritas Szwecja są partnerami organizacji proaborcyjnych i proantykoncepcyjnych, dowiedział się LepantoInstitute.org (10 grudnia). Jedną z nich jest Swedish Mission Council (…More
Diecezja Sztokholmu i Caritas Szwecja są partnerami organizacji proaborcyjnych i proantykoncepcyjnych, dowiedział się LepantoInstitute.org (10 grudnia).
Jedną z nich jest Swedish Mission Council (dalej: Rada), organizacja, która ma zapewniać wsparcie kościołom i organizacjom prorozwojowym, która na swojej stronie internetowej promuje "dostęp do legalnej aborcji i antykoncepcji".
Partnerzy organizacji muszą podzielać jej "wartości". Caritas Szwecja jest członkiem Rady. Prezes Caritas, o. Henrik Alberius o.p. jest nawet w zarządzie.
Po informował on LepantoInstitute.org, że diecezja sztokholmska, kierowana przez kard. Andersa Arboreliusa, jest również członkiem Rady.
LepantoInstitute.org podaje też, że Caritas Szwecja jest członkiem proaborcyjnej "platformy międzynarodowej współpracy na rzecz nieudokumentowanych migracji", która współpracuje z siecią aborcyjną Planned Parenthood.
#newsKxcpuocpih
CarolineMari
sprawdze informacje .....
PiotrM
Oto owoce 60. lat po..............
ktozjak Bog
i tak sie dzieje w roznych czesciach swiata...
Ludzie Kosciola staje sie najemnikami...
wyzbywaja sie, w piorunujacym tempie wszystkiego, co wiaze ich z Bogiem.