20:58
KDO VLASTNĚ HROZÍ JADERNOU VÁLKOU? ZÁVISÍ NA OBRÁCENÍ KAŽDÉHO Z NÁS! " NIBIRU" ELES JÁ SABEM.. přepis zčásti titulek (nikoli překlad) Po příjezdu skryté planety před lidstem, 12. června 2016, byla …More
KDO VLASTNĚ HROZÍ JADERNOU VÁLKOU? ZÁVISÍ NA OBRÁCENÍ KAŽDÉHO Z NÁS!

" NIBIRU" ELES JÁ SABEM.. přepis zčásti titulek (nikoli překlad)

Po příjezdu skryté planety před lidstem, 12. června 2016, byla zveřejněna překvapivá zpráva bývalého důstojníka Ruské rozvědky:

vytvořila stížnost na mé oznámení o vině přkvapivě je Nibiru a je skutečnou hrozbou a že vůdci. Američané jsou flustrovaní v několika vyvolává touhu Ruska varovat svět před těmito potencionálními důsledky očekává se katastrofický vývoj někdy na začátku 21.století, (za a kof) Issac Stepanovič, agent, který také pracoval pro hlavní skupinuu Ruské rozvědky řekl pradvu reportérovi, že ruské úřady sledují planetu Nibiru, minimálně 30 let dohoda s ruskými vůdci Stepanovic. Michail Gorbačov a Boris Jelcin a Vladimír Putin zoufale hledali odhalit existenci úrovně pro varovat Zemi a svět,že civilizace, jak ji známe. Trvalo by však čas, než by přestal existovat Bílý dům použil jadernou válku jako hrozba zaručit souhlas Ruska, aby bylo sticha. V roce 1984 po agenturách ruský a americký prostor získal infračervené snímky povrchu. Gorbačov chtěl varovat svět: "Chtěl jsem, aby si lidé byli vědomi a aby se spojili čelit katasrofě Země, ale Ronald Reagan na tom trval: mlčet a zprávy skrývat před lidstevem. Aby nedošlo ke kolapsu světové ekonomiky, kdyby se svět o pravdě dozvěděl. Hrozil útokem na Moskvu jadernou zbraní " ano Gorbačov mluvil o živém Rusku, nechtěl jít do jaderné války tak dodržoval pravidla hry.

Řekl Stephanovic, bývalý agent, přiznal, že v roce 1992, Boris Jelcin téměř přesvědčil Billa Clintona zveřejnit světu realitu tohoto života. Byla naplánována společná tisková konference, která se uskutečnila téhož roku v Bruselu, ale na poslední chvíli řekl, že Stephanovic, že jeho žena, Hillary Clintonová zkroutila Billovu paži a donutila ho změnit názor a přesvědčila ho, aby na nás skutečně zaútočil, kdyby Rusko a Jelcin pokračoval se zveřejněním. Tedy Clinton no dodržel dohodu s ostatními zeměmi jako např. Japonsko, Indie, Čína, Israel spadl do linie USA.
Estepona Bits řekl, že Rusko pak, Sovětský svaz používal vlastní dalekohled a v roce 1983 dosáhl zachytit obraz téměř stejně podařilo se nám zachytit obraz Nibiru.
Počáteční napětí ředitelů příslušené vesmírné agentury porovnal poznámky a dospěli k závěru, že skutečně měli vyfotografovat systém úrovní a 37milionů mil sluneční soustavy v průměru sestávající z hnědého trpaslíka a sedm planet, které kolem něj obýhají, říká bývalý agent Stephanovic. Zveřejnil to, protože jeho morálka byl křivý příliš dlouho a chce strávit své poslední dny upozorňováním světové veřejnosti připravit nejlépe, jak můžou se svou rodinou dny po té.
Novinka zveřejněna 22. července 2016 vydal Ruský prezident Vladimír Putin ultimátum Baracu Obamovi v soukromém telefonátu. Ruský prezident pokáral svůj protějšek, Američan, že nechce mluvit do světa o zakrytí a požadoval po prezidentovi USA, aby byl upřímný a varoval svět před nadcházejícím příchodem nibiru a zveřejnil detail následků katastrofy, kterou tento systém způsobí nad planetou Zem. Před dvěma týdny bylo oznámeno, že bývalý důstojník Isaac Stepanovic odhalen, kteří američtí vůdci používají hrozbu jaderné války umlčet ruské vůdce, aby nevarovali lidstvo o hrozbě Nibiru.

Putinovo oznámení nejen potvrzuje informace, ale také potvrzuje, že Kreml definitivně odstupuje od 30 let utajování a je to ochoten rozbít spiknutí navzdory hrozbě z Washingtonu použít jadernou bombu na Moskvu.
Podle našeho důvěrného zdroje získal informace filtrované a Britský zpravodajský agent rozhovor mezi Putinem a Obamou trval jen 7 minut. A tento rozhovor opouštel Obama rozrušený a podrážděný Putinovými požadavky. Ruští vůdci po celá desetiletí dychtivě se snaží vyvolat poplach o hvězdě Hneděého TRPaslíka a jeho planety, keré kolem něj obíhají kromě domu. Bdělí a zlomyslný bledý se opakovaně vyhrožoval jadernou odvetou, pokud Ruští vůdci zveřejní věrohodné informace o hrozbě Nibiru do našeho světa.

Nyní zřejmě Putin obdrže informace, které Vám umožní zrušit západní šikanu. Náš zdroj uvádí, že ot objevila Moskva, Putin. AMerika na něj byla podvodem ochotna zahájit atomovou válku, nad MOskvou. Podvod fungoval dobře proti Gorbačovovi, Jelcinovi a Medvěděvovi. ALe to se zhroutilo, když bezpečnostní specialisté z Kremlu se podařilo zachytit a rozluštit e-mail ze serveru soukromé a důvěryhodné prezidentské konverzace Obami na adresu Hillary Clintonové email řekl: " máme oklamal tak daleko, že Obama napsal, ve skutečnosti si myslí, že budeme řídit riziko zničení našich zemí měli by hrát poker profeisonálové."
Při zjištění obsahu e-mailu a volal rozzuřený Vladimír Putin okamžitě do Bílého domu a požaadoval mluvit s Obamou a, který v té době byl na golfu s Davidem Cameronem .
S vysokým napětím tajná služba Spojených států a poradce pro národní bezpečnost SUzzane Rissová upozornila Obamu na situaci Byla tehdy voják vedl prezidenta Obamu ve vrtulníku do Bílého Domu. Ná zdroj potvrzuje, že Obama byl viditelně ovlivně během konverzace: ˇUryvek z konverzace: Nejvíce šokující Putinov prohlášení už nemluvme o mém viru věříme ve falešné hrozby. Američané zabránili jste pravdě příliš dlouho, ty a tvoji předchůdci jsou protivníky pravdy a život , který mohou zachránit, planetu, protože jeho hlas má vědší dopad a vliv. Má přiležitost
říct světu o Nibiru, pokud ne, jako Pevel doktor Ronaldnedávno vyšel ze stínu prolomil ticho přes vlastní roziko bezpečnsoti Ruský fyzik a astronom Dio Minda Mirza se nedávno objevil na Německé televizi.
Dohoda Trumpem a Vladimírem Putinemm, rozzuřený Putin zasáhl Obamu říct světu nebo budu poslední měsíc jsme vytiskli sérii článků popisující nebezpečnou nebeskou šachovou hru, která se hraje. Naposledy 13 července Bílý dům snaží v panice zastavot odhalování co Putin
vysílal na programu rt zprávy. Vláda USA poslala do Moskvy VIctoria Nulland z nově vytvořené pracovní skupiny, v 11 hod. schůzku s Vladimírem Putinem, setkání bylo tajné, ale nedošlo k dohodě. PUtin souhlasil s 10-ti denním ultimátem zveřejnění, tato lhúta vypršela 23.července, a v posledních dnech bylo možno vidět množství bezprecedentního tlachání mezi supervelmocemi. Jeff Collins, washinhtonský insider s úzkými vazbami na Obamovu administrativu zajistil zobrazení konrétních podrobností. Bílý dům vyřešit jendou pro vždy zamezení oficiálního zveřejnění. Je úžasné, řekl Collins, že Obamova admistrativa je ochotná vydat statek, udlěta cokoli, jen aby to nebylo zveřejněno, vyjednávat s PUtinem. Putina to však nezajímalo nic, co mu Obama nabízel. Obama nabídl rozpuštění skupiny tajně financované syrského militantu a vyzbrojený USA Putin nepřijal ten návrh. Obama nabídl, že zlikviduje všechnu obranu proti balistickým střelám východní evropě
TerezaK
ZKUŠENNOST A. BYRDA POTVRZUJE, O CO NYNÍ MOCNOSTI VÁLČÍ: "NYNÍ VÁM, ADMIRÁLE, ŘEKNU, PROČ JSTE SEM BYLI POVOLÁNI, NÁŠ ZÁJEM SPRÁVNĚ začíná hned po té, co vaše vybuchla první atomové bomby nad Hirošimou a Nagasaki Japonsko to bylo v té znepokojivé době, kdy jsem poslali naše létající stroje křídlové tyče do vašeho povrchového světa, abychom prozkoumali, co vaše rasa udělala, to je samozřejmě …More
ZKUŠENNOST A. BYRDA POTVRZUJE, O CO NYNÍ MOCNOSTI VÁLČÍ: "NYNÍ VÁM, ADMIRÁLE, ŘEKNU, PROČ JSTE SEM BYLI POVOLÁNI, NÁŠ ZÁJEM SPRÁVNĚ začíná hned po té, co vaše vybuchla první atomové bomby nad Hirošimou a Nagasaki Japonsko to bylo v té znepokojivé době, kdy jsem poslali naše létající stroje křídlové tyče do vašeho povrchového světa, abychom prozkoumali, co vaše rasa udělala, to je samozřejmě minulost, nyní, můj drah admirále, ale musím pokračovat, vidíte nikdy jsem to neudělali dříve zasahovat do válek a barbarství vaší rasy, ale nyní se pro vás musíme naučit manipulovat s určitou silou, která není pro člověka, totiž s atomovou energií. Vyslanci již doručili zprávy mocnostem vašeho světa, a přesto si jich nevšímají, teď jste byli vybráni, abyste zde byli svědky toho, že náš svět existuje, vidíte, že naše kultura a věda je mnoho tisíc za vaší rasou, admirále, "..přerušil jsem, ale co to má společného se mnou , pane, zdá se, že mistrovy oči pronikají hluboko do mé mysli a po několik okamžicích prostudování odpověděl, že:
"VAŠE RASA NYNÍ DOSÁHLA BODU, ODKUD NENÍ NÁVRATU, PROTOŽE MEZI VÁMI JSOU TACÍ, KTEŘÍ BY ZNIČILI VÁŠ SAMOTNÝ SVĚT", místo toho, abych se vzdal moci, jak ji znají, jsem přikývl a mistr pokračoval: " v roce 1945 a po té jsme se pokusili kontaktovat Zemi, ale naše úsilí se setkalo s nepřátelstvím, naše křídlové tyče byly vystřeleny, ano, dokonce byly se zlobou a nepřátelstvím pronásledovány vašimi stíhacími letouny, takže nyní Říkám ti, můj synu, ve tvém světě se shromažďuje velká bouře, černá zuřivost, která se nestráví po mnoho let, ve vašich armádách, tam nebudou žádné odpovědi, nebude žádná bezpečnost ve vaší vědě, která může zuřit, dokud nebude pošlapán každý květ vaší kultury a všechny lidské věci nebudou srovnány v obrovském chaosu. Vaše nedávná válka byla pouze předehrou toho, co pro vaši rasu teprve přijde, tady to vidíme jasněji s každou hodinou říkáte, že se mýlím", Když už jste si mysleli, že jste slyšeli všechno, deník slavného antarktického průzkumníka ze 40. …