pl.news
31.2K

Zdradliwy Franciszek daje homoseksualnemu byłemu księdzu "moc kluczy"

Homoseksualny aktywista, James Alison (59), napisał na TheTablet.co.uk 26 września, że Franciszek wezwał go do siebie w 2017. Były dominikanin nazywa katolickie nauczanie w sprawie homoseksualizmu "…More
Homoseksualny aktywista, James Alison (59), napisał na TheTablet.co.uk 26 września, że Franciszek wezwał go do siebie w 2017.
Były dominikanin nazywa katolickie nauczanie w sprawie homoseksualizmu "kłamstwem", a kapłańskie obietnice "pustymi".
Już za czasów Franciszka został on usunięty przez Kongregację ds. Duchownych. Alison przyznaje, że cierpi an depresję.
Parę lat temu jego dominikański mistrz nowicjatu, dziś biskup [prawdopodobnie chodzi o arcybiskupa Liverpoolu, Malcolma McMahona] zaoferował, że przekaże list Alisona Franciszkowi.
W liście Alison pisał, że uznaje laicyzacje za "pustą" [mimo że za "puste" uznaje też święcenia]. Prosił Franciszka, by przyznał mu prawa nauczania w zakresie homoseksualizmu.
Franciszek nie odpisał, tylko zadzwonił 2 lipca 2017 o 15:00. Odnosząc się do listu, użył niejasnej gadki:
"chcę, żebyś miał głęboką wewnętrzną wolność i szedł za Duchem Jezusa. I daję ci moc kluczy. Czy rozumiesz? Daję ci moc kluczy", powiedział.
Alison zrozumiał, że Franciszek …More
Vittorio,Andreas
@elohim idź do egzorcysty lub psychiatry
Doktor wiee
Trzeba to pisać i powtarzać w kółko gdzie się da i kiedy się da lokator domu św Marty jest ciężko chory i majaczy powiedział bym nawet że bredzi.Wszelako nie możemy go pozostawić bez modlitwy i należy prosić Boga by przywrócił mu zdrowie.Tymczasem najlepszą postawą byśmy i my nie ponieśli szkody na duszy jest objęcie chorego kwarantanną .
ELOHIM.
Piękny gest Papieża Franciszka