Trybik masonerii

Wiele jest publikacji powiązań Rotary Club i masonerii. dlatego dziwić może obojętność Katolików, ich mediów, na to ze oficjalne największy pasterz Kościoła wywodzi się z tej grupy,oraz ją często …More
Wiele jest publikacji powiązań Rotary Club i masonerii. dlatego dziwić może obojętność Katolików, ich mediów, na to ze oficjalne największy pasterz Kościoła wywodzi się z tej grupy,oraz ją często gości.
(na stronie Rotary dostało dopisane ; były członek honorowy, ponieważ nie mieszka w Argentynie rotaryba.com.ar/…/Francisco1.jpg ).
Podwójne standardy stają się jednak normą - służenie wielu panom, chęć przypodobania się i brak poszanowania Chrystusowej
Ewangelii i respektowanie ciągłości nauczania Kościoła. Organizacja ta jest typowo świecka,a humanizm jest jej głównym obszarem działania- wiara w człowieka a nie Boga.
Żaden papież nie należał to takich organizacji. Będąc człowiekiem zawsze można popełniać błędy, ale świadomość jest obowiązkiem wieżącego,a masoneria i jej liczne organizacje jest typowym antykościołem, najbardziej wrogim wartością katolickim. Jeśli coś nie służy Bogu to wiadomo komu służy,są tylko dwie drogi.
twitter.com/…/923202579307298…
www.bibula.com
Więcej informacji; …More
Te_Deumlaudamus
Pierwszy link przestał dzisiaj działać, jak dałem linka, te zdjęcie jest w trzecim linku, tu inne
rotary.org.pl/papiez-franciszek/
andreaswelt
Przynależność do masonerii była karana automatyczną ekskomuniką w Kodeksie Prawa Kanonicznego z 1917; w nowym znajdujemy tylko kanon 1374, który głosi, że; "Kto zapisuje się do stowarzyszenia działającego w jakikolwiek sposób przeciw Kościołowi, powinien być ukarany sprawiedliwą karą; kto zaś popiera tego rodzaju stowarzyszenie lub nim kieruje, powinien być ukarany interdyktem".- czyli zakaz …More
Przynależność do masonerii była karana automatyczną ekskomuniką w Kodeksie Prawa Kanonicznego z 1917; w nowym znajdujemy tylko kanon 1374, który głosi, że; "Kto zapisuje się do stowarzyszenia działającego w jakikolwiek sposób przeciw Kościołowi, powinien być ukarany sprawiedliwą karą; kto zaś popiera tego rodzaju stowarzyszenie lub nim kieruje, powinien być ukarany interdyktem".- czyli zakaz odprawiania obrzędów religijnych i zawiesza prawa do przyjmowania sakramentów.
andreaswelt
W całej Europie masoneria kojarzy się z działalnością charytatywną ,w Polsce dopiero jej grupy; Rotary Club, Rycerze Kolumba ... ocieplają jej wizerunek.
Rotary Club w Polsce działają przeważnie w uczelniach wyższych, gdzie , młodzi ludzie są werbowani do struktur masonerii, oczywiście to dla wybranych, którzy czymś się zasłużyli, pozostali nigdy nie awansują, zostaje im realizacja celów masonerii …More
W całej Europie masoneria kojarzy się z działalnością charytatywną ,w Polsce dopiero jej grupy; Rotary Club, Rycerze Kolumba ... ocieplają jej wizerunek.
Rotary Club w Polsce działają przeważnie w uczelniach wyższych, gdzie , młodzi ludzie są werbowani do struktur masonerii, oczywiście to dla wybranych, którzy czymś się zasłużyli, pozostali nigdy nie awansują, zostaje im realizacja celów masonerii; uniwersalnej myśli humanizmu, i tego by walka z tą organizacją nie była prowadzona.
Na ich stronach można zobaczyć jaka to działalność;
-zalewanie Europy nielegalnymi imigrantami i terrorystami- wspieranie multikulturyzmu
-trucie małych dzieci metalami ciężkimi i truciznami w szczepionkach
-wspieranie edukacji genderowskiej , deprawowanie dzieci i młodzieży,
-wspieranie u przedsiębiorców metod depopulacji, np.trucie żywności - przez sponsoring.
i więcej .