Clicks989
21.4.2021 THE ANTIDOTE Dr. Mikovits - protijed po Covid vakcíně je Suramin, 100 let starý lék na spavou nemoc africkou i na autismus.
Public domain
Libor Halik
Podľa tvrdenia Dr. Judy Mikovitsovej: „Globalisti dobre vedomí toho, že čaj z borovicového ihličia je odpoveďou na zbrane covidovej depopulácie a že tento čaj potajme užívajú na svoju ochranu pred tou istou pohromou, ktorú vypustili na svet.“ Pred požitím akéhokoľvek čaju či extraktu z rastlín sa ubezpečte, že viete, aké rastliny používate. Nie všetky borovice sú vhodné a niektoré ihličnany – …More
Podľa tvrdenia Dr. Judy Mikovitsovej: „Globalisti dobre vedomí toho, že čaj z borovicového ihličia je odpoveďou na zbrane covidovej depopulácie a že tento čaj potajme užívajú na svoju ochranu pred tou istou pohromou, ktorú vypustili na svet.“ Pred požitím akéhokoľvek čaju či extraktu z rastlín sa ubezpečte, že viete, aké rastliny používate. Nie všetky borovice sú vhodné a niektoré ihličnany – napríklad tisy – sú jedovaté.
Je všeobecne známe, že u dobytka dochádza po konzumácii čerstvého borovicového ihličia ako potravy k spontánnym potratom, takže každá žena, ktorá čaká, že otehotnie (alebo už tehotná je), by sa mala pitiu čaju z borovicového ihličia očividne vyhýbať. Len pre istotu.
Všetci „prebudení“ hlupáci vedy na celom svete zabudli, že otehotnieť môžu iba ženy, takže toto konkrétne upozornenie očividne neplatí pre mužov. Ak si myslíte, že muži otehotnieť môžu, tak ste už utrpeli kognitívne poškodenie vakcínami proti covidu a mali by ste okamžite vyhľadať lekársku pomoc.
Verí sa, že spontánne potraty spôsobujú aj aurakária štíhla a borovica Pinus ponderosa a zrejme by ste sa im mali vyhnúť. Nepoznáme celé zloženie rôznych druhov borovíc, preto nemôžeme s čistým svedomím nikomu povedať, aby pil akýkoľvek čaj z borovicového ihličia.
Ak sa preň rozhodnete, používajte zdravý rozum a všetky nevyhnutné opatrenia a pracujte s kvalifikovaným naturopatom na stanovení bylinnej stratégie, kompatibilnej s vašou vlastnou biológiou a konkrétnymi zdavotnými cieľmi.
A tiež si buďte vedomí toho, že čaj z borovicového ihličia môže neočakávane reagovať s liekmi na predpis, z ktorých väčšina je sama osebe toxická. Viac na: badatel.net/…licie-ako-si-vyrobit-protijed-na-covidove-vakciny/
Leka Vaňová
škoda, že chýbajú titulky, myslím, že ak sa ľudia "preberú" bude mať táto info cenu zlata pre nich
ľubica
+
Svätý Malachiáš(prorok)
Len zohnať čo je pravdepodobné veľmi ťažké a po ďalšie urobia všetko pre to aby všetko ostatné zakazaly a vakcíny vraždiace aby najviac presadzovali a nútili aj povinné.