uk.news
13

Fiducia Supplicans: Кардинал Кох відкрито критикує безлад, який створив Тухо

Пленарне засідання "Міжнародної комісії з богословського діалогу" зі Сходом у Римі в січні мало бути присвячене Богородиці.

Але представники Сходу захотіли поговорити про гомосексуальну пропаганду Франциска "Fiducia supplicans", розповів кардинал Курт Кох в інтерв'ю Die-Tagespost.de (23 травня).

Тому кардинал запросив Тухо Фернандеса на зустріч. Але боягуз "не зміг прийти" особисто і лише надіслав письмову заяву, яку східники назвали "недостатньою".

Не встигнувши стати причиною розколу в Католицькій Церкві, питання гомосексуалізму вже розділило англікан. На нещодавній зустрічі Коха з англіканськими єпископами-мирянами африканські представники були відсутні. Причина: Кентерберійський собор наполягає на пропаганді гомосексуалізму та англіканському висвяченні жінок.

"Розмовляючи з архиєпископом Уелбі, я був змушений відверто сказати, що в Католицькій Церкві ми маємо подібну напруженість з тих же питань", - визнає кардинал Кох.

Він попередив, що "в Німеччині, Швейцарії та інших країнах є чимало єпископів, які рішуче закликають до висвячення жінок і фактично ставлять в залежність від цього майбутню життєздатність Католицької Церкви".

Це все єпископи, які очолюють єпархії, що штучно підтримуються державними церковними податками. Без цих грошей ці єпархії занепали б за кілька тижнів, оскільки віра в них повністю розмита, особливо серед єпископів і священиків, які є мирськими і секуляризованими.

Переклад зі штучним інтелектом