uk.news
18

Баткер коментує нервовий зрив пропаганди режиму

Кікер команди "Канзас-Сіті Чіфс" Гаррісон Баткер зробив публічну заяву в п'ятницю ввечері після своєї пам'ятної вступної промови в Бенедиктинському коледжі в Атчісоні, штат Канзас, яка викликала нервовий зрив у активістів пропагандистського режиму.

Баткер виступав на заході, спонсорованому DailyWire.com, ЗМІ, що розпалює війну, яке нещодавно вигнало католицьку новонавернену Кендіс Оуенс за засудження війни в секторі Газа.

"Якщо раніше не було зрозуміло, що вічні католицькі цінності ненависні багатьом, то тепер це стало очевидним", - сказав Баткер, оголосивши, що "шокуючий рівень ненависті" не завадить йому "беззастережно" говорити про віру.

"За останні кілька днів мої переконання, або те, що люди думають, я вважаю, були в центрі незліченних дискусій по всьому світу".

"Чим більше я говорив про те, що я найбільше ціную, про свою католицьку віру, тим більше я поляризувався. Це рішення я прийняв свідомо, і про нього я не шкодую".

"Минали дні, і навіть ті, хто не погоджувався з моїми поглядами, підтримували мою свободу віросповідання".

"Прославляння Бога, а не себе, завжди має залишатися нашою мотивацією, незважаючи на будь-яку протидію чи навіть підтримку. Я покладаюся на найближчих мені людей за порадою, але ніколи не забуваю, що намагаюся догодити не людям, а Ісусу Христу".

Головний аргумент Баткера: "Якщо небо - наша мета, то ми повинні взяти свій хрест, яким би великим чи малим він не був, і прожити своє життя з радістю, щоб бути сміливим свідком Христа".

Він сподівається, що "ще більше людей будуть беззастережно сповідувати свою католицьку віру і ніколи не боятимуться говорити правду, навіть якщо вона йде врозріз з найгучнішими голосами".

Переклад зі штучним інтелектом

01:31