Clicks3.1K
csk.news
5

DÔKAZ: Zneužívania v Cirkvi sú NEHANEBNE prehnané

Smiešne tvrdenie, že „330 000 detí“ bolo v rokoch 1950-2020 údajne zneužívaných „2 900-3 200“ cirkevnými robotníkmi, ako sa uvádza v správe z 5. Októbra, ktorú si objednali Francúzski Biskupi, je falošné, vysvetľuje Peter Anderson na serveri IlSismografo (6. Október).

Jednoduché delenie ukazuje, že by to znamenalo, že priemerný násilník zneužil viac ako 100 detí. "Tomu je ťažké uveriť," komentuje Anderson.

Porovnáva to s podobnou (tiež veľmi prehnanou) správou z roku 2018 vypracovanou Nemeckými Biskupmi a (podobne hrubo prehnanou) správou Pensylvánskej veľkej poroty, ktorá stanovila priemerný počet obetí na jedného zneužívajúceho medzi 2 a 4.

Francúzska správa bola založená na prieskume, v ktorom boli dotazníky zaslané 243 601 jednotlivcom, ale bolo vrátených iba 28 010 použiteľných dotazníkov. To sa potom aplikovalo na všeobecnú populáciu vo Francúzsku.

Anderson sa domnieva, že dôvod, prečo zbabelí biskupi prijali takú správu, bol strach, aby nevznikol dojem, že „odmietajú“ sexuálne zneužívanie.

Správy tohto druhu sú smutným dôkazom toho, že skutočne veľký, ale okrajový fenomén zneužívania v Cirkvi je nehanebne nafúknutý, aby poškodil Cirkev.

#newsYbbkfbqize

Caesar
no a pre vyvazenost by mali uviest zneuzivania medzi imanmi, mullahmi, mulmi, ayatollahmi..... potom medzi luteránmi a inymi sektami.
P. A. Semi
Na jednu stranu je to hanebný útok Lhářů na Církev... Zveličují ta čísla, a je otázka, co je to "sexuální zneužívání", jestli podle neo-Marxistických pravidel tam počítají i třeba "nevyžádané" pohlazení po hlavě ?

Pak to ale ukazuje druhou věc. Prý jsou podle té zprávy 80% obětí chlapci? To dokazuje, že především Buzeranti jsou Pedofilové, a jsou problém, i když infiltrují Církev nebo jakoukoli…More
Na jednu stranu je to hanebný útok Lhářů na Církev... Zveličují ta čísla, a je otázka, co je to "sexuální zneužívání", jestli podle neo-Marxistických pravidel tam počítají i třeba "nevyžádané" pohlazení po hlavě ?

Pak to ale ukazuje druhou věc. Prý jsou podle té zprávy 80% obětí chlapci? To dokazuje, že především Buzeranti jsou Pedofilové, a jsou problém, i když infiltrují Církev nebo jakoukoliv jinou organizaci, jako třeba Sportovní Trenéry nebo Filmařské Gangy, o kterých se s takovou hlasitostí obvykle nemluví...

(K tomu vysvětlení, že podle mé exegeze, slovo "Buzerant" pochází od hebrejského slova "bůz", což znamená "hanba". Velmi přesně to vystihuje...)

V USA, ve zprávě "Commercial Child Sexual Exploitation: The Most Hidden Form Of Child Abuse, Says Penn Professor" z 10.září 2001, se uvádí:

In the U.S., child sexual exploitation affects as many boys as girls ...

Což opět dokazuje, že pedofilové jsou především gayové neboli buzny...

πα½
dominikguzman
Neuvedomujú si, že si stavajú vlastnú šibenicu alebo gilotínu.
Sv.Prokop
Je snad na rozdíl od pravdivého pokání před Bohem propagováno prolhané pokání před lidmi ?
Metod
To že je to prehnané, je opäť boj proti KC!