m.rekinek
114.5K

To najważniejsza wiadomość, jaką kiedykolwiek napisałem - dr Michael Yeadon

Drodzy wszyscy, którzy się nerwowo rozglądacie i zastanawiacie: „Co tu się do cholery dzieje?”

Mam nadzieję, że nie jest to zbyt kontrowersyjne. Z pewnością jest to przerażające, ale wierzę, że nadal jesteśmy po właściwej stronie katastrofy i jeśli wystarczająco dużo z nas zda sobie sprawę z tego, co się dzieje tutaj i w całym demokratycznym świecie, możemy ponownie odwrócić sytuację.

Naprawdę nie zostało nam wiele czasu. Myślę, że tej nadchodzącej zimy sytuacja nieodwracalnie się zmieni. Stąd ta pilna i niezwykła prośba.

Wszystko, co się wydarzyło i dzieje, staje się znacznie prostsze i ma sens tylko wtedy, gdy zmuszasz się do myślenia o niemożliwym.

Jeśli wstępnie przyjmiesz stanowisko, że NASZ RZĄD AKTYWNIE DZIAŁA NAM NA SZKODĘ, NISZCZY WSPÓŁCZESNE SPOŁECZEŃSTWO I ZNIEWALA WSZYSTKICH LUDZI W CYFROWYM KONTROLOWANYM TOTALITARIAŃSKIM ŚWIECIE, to wszystko ma sens. Nic nie jest zbędne.

Nawet jeśli od razu odpowiesz, że to absurd, sprawdź to przez około dzień.

Proszę również o przyjęcie eksperymentalnego stanowiska, że media, kontrolowane przez zaledwie 6 globalnych korporacji sprzymierzonych z jedną globalną organizacją, o której wszyscy słyszeliście (dop. WEF), okłamują was bezlitośnie i okłamują was od ponad 2,5 roku.

To samo dotyczy Internetu, który jest kontrolowany przez jeszcze mniej globalnych korporacji, wszystkie powiązane z tą samą globalną organizacją.

Bo jestem pewien, że to prawda Jestem pewien, ponieważ wszystko zaczęło się od naukowego oszustwa związanego z wirusem, uzupełnionego nieustanną kampanią strachu, narzucaniem środków, które były znane jako bezużyteczne, niszczeniem gospodarki i miażdżeniem społeczeństwa obywatelskiego, a następnie większość została zmuszona do zaakceptowania bezużytecznych , niepotrzebnych, nieskutecznych i celowo niebezpiecznych zastrzyków.

To oczywiście ohydna zbrodnia. Nigdy czegoś takiego nie było.

Pracuję w dziedzinie nauk przyrodniczych od 41 lat, od college'u do odnoszącego sukcesy dyrektora generalnego biotechnologii, a także bycia globalnym dyrektorem ds. badań i wiceprezesem ds. układu oddechowego w firmie Pfizer (1995-2011).

Nie miałbym absolutnie żadnego powodu, żeby to powiedzieć, gdybym nie był pewien.


Jestem pewien. To wszystko wydarzyło się „na własnym terenie”, w mojej specjalizacji.

Proszę zwrócić uwagę na to, co powiedziałem.

Udzieliłem ponad 70 wywiadów, wszystkie ocenzurowane. Zostałem poważnie oczerniony. To jest propaganda. To pokazuje, do czego są zdolni.

Oto, co były członek zarządu Pfizer napisał o moich osiągnięciach: Przekształcanie odpadów Pfizera w Novartis Gold: The Ziarco Story.

Czy brzmię jak głupiec?

Wielu zastanawiało się, dlaczego w przeszłości ludzie nie stawiali czoła tyranom. Częścią tego jest strach. Ale to coś więcej, ponieważ normalni ludzie, tacy jak ty i ja, po prostu nie wyobrażają sobie, że są aż tak źli.

Ufamy ludzkości.

My też powinniśmy. Większość ludzi jest dobra. Niewielu jest naprawdę przerażająco strasznych. Ale niektórzy są. To niezdolność do uwierzenia, że to się naprawdę dzieje, powstrzymywała ludzi przed wnoszeniem sprzeciwu, kiedy powinni, kiedy dowodów było mnóstwo, ale nie dotarły do ich drzwi, do ich rodziny.

Chcą ciebie i twoich dzieci. Znowu nadszedł ten czas. Istnieje wiele oznak długoterminowego planowania pacjenta. Bardzo mi przykro.

Teraz to zależy od Ciebie. Naprawdę nie wiem, co jeszcze mogę zrobić.

Serdeczne pozdrowienia i szczere podziękowania,

dr Michael Yeadon

Dr. Michael Yeadon on the Covid Crisis: The Most Important Single Message I’ve Ever Written - Global Research
V.R.S.
Sporo racji w tych słowach, ale:
"Ale to coś więcej, ponieważ normalni ludzie, tacy jak ty i ja, po prostu nie wyobrażają sobie, że są aż tak źli."
Ależ owszem wyobrażają sobie. Jednak również wyobrażają sobie, że jakoś da się z tym żyć i że to ich bezpośrednio nie dotyczy.
Strach owszem gra tu, jak pisze p. Yeadon, sporą rolę, dlatego reżymy stosują starą taktykę salami, żeby rozwalić wszystkie …More
Sporo racji w tych słowach, ale:
"Ale to coś więcej, ponieważ normalni ludzie, tacy jak ty i ja, po prostu nie wyobrażają sobie, że są aż tak źli."
Ależ owszem wyobrażają sobie. Jednak również wyobrażają sobie, że jakoś da się z tym żyć i że to ich bezpośrednio nie dotyczy.
Strach owszem gra tu, jak pisze p. Yeadon, sporą rolę, dlatego reżymy stosują starą taktykę salami, żeby rozwalić wszystkie naturalne więzi społeczne (i nadprzyrodzone - tj. Kościół - zresztą też) i wyizolować jednostkę tak by była samotna wobec walca systemowego.

"To niezdolność do uwierzenia, że to się naprawdę dzieje, powstrzymywała ludzi przed wnoszeniem sprzeciwu, kiedy powinni, kiedy dowodów było mnóstwo, ale nie dotarły do ich drzwi, do ich rodziny."
----
Ależ, po prawie trzech latach to nie jest kwestia wiary tylko wiedzy - poznania prawdy. Dowodów jest faktycznie mnóstwo i są pod drzwiami.
Natomiast jak ktoś trzyma drzwi zamknięte przed prawdą to to nie jest niezdolność, lecz - przeciwnie - zdolność do uwierzenia. Do uwierzenia w nie trzymające się przysłowiowej kupy "dogmaty", które serwuje mu diabelska propaganda.
Bo, jak pisał Chesterton, gdy człowiek przestaje wierzyć w Boga jest w stanie uwierzyć w cokolwiek.
Sługa Prawdy shares this
527