uk.news
28

Диктатор Франциск почувається "в облозі"

18 січня користувач Specola (InfoVaticana.com) написав, що у Ватикані панує небезпечна обстановка, втім, як і під час правління Папи Франциска.

Specola вважає, що Папа Франциск почувається "в облозі", адже він не хоче, щоб хтось знав, чим він займається. Виходить, що в "синодальній церкві" всі рішення приймає тільки Папа Франциск, але робить вигляд, що все зовсім не так.

З метою приховати свої рішення, Франциск створює комітети, на рішення яких не звертає увагу, - наголошує Specola. Коли мова зайшла про фінанси, він створив Банк Ватикану та систему управління фінансами. Секретні результати їхньої роботи, які регулярно потрапляли до ЗМІ, були поступово втрачені та проігноровані.

Комітет з питань інституту дияконис дав чітку відповідь "ні", але зіткнувся з тиском олігархічних ЗМІ, після чого Папа Франциск просто створив новий комітет.

Конгрегація доктрини віри пояснила, що гомосексуальні пари не можуть отримати "благословення". Після критики Папа Франциск вирішив зробити вигляд, що він "толерантний", та виставив себе жертвою "консервативних тенденцій".

Зображення: © Mazur/catholicnews.org.uk, CC BY-NC-ND, #newsKekgqffeab