CÓRKA MARYI
21.6K

Bóg Ojciec: Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja obietnica przyprowadzenia was z powrotem do Raju, który stworzyłem dla każdego z was

God the Father: My Promise to bring you back into the Paradise, which I created for each one of you, even before you took your first breath

KSIĘGA PRAWDY/ THE BOOK OF TRUTH

środa, 26 lutego 2014 roku, godz. 16.26

Moje dzieci, słuchajcie Mnie, kiedy do was wołam i wyznaję głęboką i trwałą Miłość do was wszystkich. Pośród prób, smutku, okrucieństw, nikczemności, a także radości i pokoju, Ja mam władzę nad wszystkim.

Nadeszła pora, by oczyszczenie się nasiliło, ale ten czas nie przyniesie nic innego niż samo dobro. Myślcie o tym okresie tak, jakby chore dziecko było przykute do łóżka i zaatakowane chorobą, która czyni je słabym, bezsilnym, bez energii, bez składników odżywczych oraz z bardzo wysoką gorączką. Ono nie wyzdrowieje, dopóki nie spadnie gorączka, a jednak to właśnie ta gorączka uwalnia je od choroby.

Oczyszczenie człowieka zostało przepowiedziane i Ja na to pozwalam, abym mógł uwolnić ludzkość z tej choroby, która biczuje serca i dusze tych, którzy naprawdę Mnie nie znają. Podziały na świecie będą się powiększać, zanim zostaną ostatecznie usunięte. Znikną wybuchające i niszczące wojny i zapanuje pokój. Odstępstwo ogarnie wiele dusz, ale potem większość z Moich dzieci zobaczy Prawdę i przybiegnie do Mnie, przez miłość, jaką odczują do Mojego umiłowanego Syna, Jezusa Chrystusa.

Moje stworzenie stanie się doskonałe, gdy szatan i wszystkie demony, które atakują ziemię, zostaną wygnane. Światło zajaśnieje, doskonałość utraconego Raju zostanie przywrócona do dawnej Chwały, a ludzkość stanie się jedno we Mnie.

Już niebawem ujrzycie, jak realizuje się Moja obietnica przyprowadzenia was z powrotem do Raju, który stworzyłem dla każdego z was, zanim jeszcze wzięliście swój pierwszy oddech. Każdy z was otrzymał to przyrodzone prawo. Przygotujcie się. Zostaniecie przyciągnięci do Mojego Raju przez Miłość, którą włożę w wasze serca, i przez Łaski, które zostaną udzielone waszym duszom. Żadna dusza pośród was nie będzie mogła powiedzieć, że nie dałem wam wszelkiej szansy, każdego znaku, wszelkiego wstrzymania kary.

Módlcie się, abyście mieli łaskę przyjęcia tego chwalebnego życia, które wam przygotowałem w świecie bez końca.

Wasz umiłowany Ojciec
Bóg Najwyższy

* * *

za: jezusdoludzkosci.pl

_______________________________________________________________

PROSZĘ, PRZECZYTAJ:

Bóg Ojciec: Wezwanie do Kościoła katolickiego, aby przyjął Nową Erę Pokoju na ziemi

JEZUS: Moja Era Pokoju będzie Nową Ziemią, gdzie dwanaście narodów panować będzie pod Moim Przewodnictwem

Bóg Ojciec: Bądźcie dzielne, Moje maleństwa, bo Moje wspaniałe Królestwo wkrótce będzie wasze

_______________________________________________________________