04:10
Brněnský prosodomský válečný štváč Fiala, premiér ČR, je naoko katolík. 17. dubna 2024 10:47 Rozprava o stejnopohlavních párech v Senátu nebude. ODS si prosadila návrh navzdory lidovcům...návrh na …More
Brněnský prosodomský válečný štváč Fiala, premiér ČR, je naoko katolík. 17. dubna 2024 10:47 Rozprava o stejnopohlavních párech v Senátu nebude. ODS si prosadila návrh navzdory lidovcům...návrh na změnu občanského zákoníku (partnerství stejnopohlavních párů) nechá projít uplynutím marné lhůty. Legislativní návrh tak po 30 dnech zamíří k prezidentovi v podobě, v jaké ho většinově schválila Sněmovna,“ - Novela občanského zákoníku má být účinná od příštího roku, kdy by stejnopohlavní páry také už nemohly vstupovat do nynějšího registrovaného partnerství. Registrovaní nemají nyní podle zákona třeba společné jmění a po ztrátě partnera či partnerky nemají nárok na vdovecký či vdovský důchod, což má novela napravit. CNN Prima NEWS. Více: Rozprava o stejnopohlavních párech v Senátu nebude. ODS si prosadila návrh navzdory lidovcům Video z 18.3.2024.
warez
aj Luther bol katolík, aj Arius... vyšli od nás, ale neboli naši... (aby som parafrázoval sv. Jána apoštola)
David Petr Dvořák
I Hitler byl katolík. Goebbels též, byl exkomunikován, vzal si protestantku
Stylita
Hitler byl katolíkem možná v dětství. Tedy byl pokřtěn a jako dítě chodil do kostela. Jeho pozdější nacistická víra ovšem s katolicismem neměla mnoho společného. Mimochodem i Stalin byl pravoslavný, dokonce studoval na popa než ho vyrazili.
David Petr Dvořák
Nat Leningradem nechal létat letadlo s ikonou Panenky Marie a nikdy Leningrad nedobili
Stylita
S ikonou Panny Marie prý nechal létat letadlo nad Moskvou podle legendy, nikoliv nad Leningradem. Nevím však o žádných historických důkazech, že se to vůbec stalo.
Monika Alman
Neviem, či Goebelsova žena bola práve protestantka...niečo bližšie o nej Dotyk | Tragický příběh Magdy Goebbelsové a jejího židovského milence Viktora
p. Fiala by si měl, podle Gabriela, hledat dobré místo na ÚP. Ve vládě bude už jen pár měsíců..