m.rekinek
54.2K

Koniec pobłażania dla rodziców. Za brak szczepień kara - 50 000 zł !

Koniec pobłażania dla rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. Do wojewody śląskiego wpłynął pierwszy wniosek o ukaranie grzywną rodziców, którzy nie chcą zaszczepić swoich dzieci. Rodzicom …More
Koniec pobłażania dla rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich dzieci. Do wojewody śląskiego wpłynął pierwszy wniosek o ukaranie grzywną rodziców, którzy nie chcą zaszczepić swoich dzieci. Rodzicom grożą olbrzymie grzywny. Maksymalna wysokość to 50 tysięcy zł.
Koniec pobłażania dla rodziców, którzy nie chcą szczepić swoich pociech. Do wojewody śląskiego wpłynął pierwszy wniosek o ukaranie grzywną za uchylanie się od obowiązkowych szczepień. Skierowała go Powiatowa Stacja Sanitarno-Epidemiologiczna w Dąbrowie Górniczej. - Wcześniej prowadziliśmy wiele różnych działań, ale ponieważ nie przynosiły one skutku, a liczba osób uchylających się rosła, zdecydowaliśmy się jako pierwsi skierować wniosek do wojewody - mówi Renata Karczmarek, kierownik sekcji epidemiologii PSSE w Dąbrowie Górniczej. Według naszych informacji, już zapadły decyzje, aby częściej korzystać z tej najbardziej surowej możliwości egzekwowania szczepień.
- Jednorazowo możemy ukarać rodziców maksymalną grzywną 10 tysięcy zł …More
alanowa
urzędnicy współpracujący z koncernami twierdza że polscy rodzice sa zbyt głupi żeby mogli sami decydowac o swoich dzieciach
hawaii
Po tak gorliwych urzędasach jak Renata Karczmarek, kierownik sekcji epidemiologii PSSE w Dąbrowie Górniczej - powinien zaginąć ślad na ziemi. Urzędasy mają służyć społeczeństwu a nie władzy. Ich nadgorliwość jest porażająca. Grzegorz Braun jest w stanie przywrócić normalność w Polsce, tylko żeby ludzie zechcieli dać mu możliwość.
tekla
Aby ratować swoje dziecko przed kalectwem poszczepionkowym (moja mała kuzynka, która pięknie się rozwijała, po szczepionce zapadła na autyzm) poszłabym nawet do więzienia. Czy kara grzywny może być zamieniona na areszt?
m.rekinek
Brat od pokusy 15:03
Manipulacja polega na tym że prawdę się miesza z kłastwem.
Fakty są mieszane z opinią określonej grupy społecznej.
Jak to wygląda w praktyce?
To proste.
Powołuje się lobby danej grupy w danej społeczności. Pan Buda powołał lobby żydowskie w Polsce. Efekty tego są takie że w internecie mamy zarobkowych pisarczyków na forach. To jest jeden z setek metod manipulowaniem świadomością …More
Brat od pokusy 15:03

Manipulacja polega na tym że prawdę się miesza z kłastwem.
Fakty są mieszane z opinią określonej grupy społecznej.
Jak to wygląda w praktyce?
To proste.
Powołuje się lobby danej grupy w danej społeczności. Pan Buda powołał lobby żydowskie w Polsce. Efekty tego są takie że w internecie mamy zarobkowych pisarczyków na forach. To jest jeden z setek metod manipulowaniem świadomością opinii publicznej.

--------------------------------------------------------------------

Ścierwo od szatana - w końcu napisał prawdę o sobie . Jako ,,zarobkowy pisarczyk" ,,manipuluje świadomością opinii publicznej" na portalu katolickim Gloria, oskarżając wszystkich dookoła o filosemityzm sam stawia się poza podejrzeniem. Jestem przekonany, że właśnie on jest oddelegowany przez komórkę z Izraela i nie za darmo do zniszczenia tak znienawidzonego portalu katolickiego jakim jest Gloria. Wylewanie kubłów ekskrementów na kolejnych ale tylko aktywnych użytkowników portalu ,niezależnie od ,,frakcji" tylko potwierdza moje przekonanie.To typowe żydowskie zagrywki. Apeluję o blokowanie tej Hydry lernejskiej o 150 nickach i ostrzeganie innych przed odrastającymi jej kolejnymi głowami. Nie blokowanie go tylko odwlecze w czasie jego atak ale nie uchroni go przed nim. Kolejną ofiarą , wydaje mi się ,że będzie moja przyjaciółka mkatana (już szykuje się do ataku). Często w nocy jestem świadkiem jak potrafi oblać użytkowników stekiem najgorszych wulgaryzmów przez co zniechęca tych ludzi do dalszej aktywności na portalu.

Mi zarzuca ,że komentuję na portalu Fronda 😀 katolickim zresztą. Otóż oświadczam, że komentuję także w obronie wiary i tradycji Kościoła także na portalach skrajnie antykatolickich , czego nasz troll nigdy nie zrobi. Nie będzie przecież pluł we własne gniazdo.

Reasumując , wypowiadam Ci Szatanie od pokusy otwartą wojnę i będę blokował Twoje odrastające głowy (nicki) jeszcze zanim zaczną tryskać jadem.

Precz z Glorii !!!
Rafał_Ovile
Niestety, pomimo sprzeciwu Prezydent Andrzej Duda podpisał niesprawiedliwą ustawę o szczepionkach. Niech teraz wszyscy się zastanowią nad swoim wspieraniem POPIS-u.