Clicks2.1K

Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe... O skandalu poinformował portal LifeSiteNews. Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach społecznościowych, napisała na jednym z nich, że jeżeli dzieci, które zabija są dostatecznie rozwinięte, aby mieć krtań, przecina najpierw ją, zatem nie krzyczą.

Aborcjonistka: Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe

Dzieci nie krzyczą, kiedy są abortowane, ponieważ najpierw przecinam im struny głosowe, zatem nie mają takiej możliwości – wyznała prominentna aborcjonistka związana ze zbrodniczą Planned Parenthood, Leah Torres na swoim profilu na jednym z portali społecznościowych.

O skandalu poinformował portal LifeSiteNews. Leah Torres, aborcjonistka bardzo aktywna na portalach społecznościowych, napisała na jednym z nich, że jeżeli dzieci, które zabija są dostatecznie rozwinięte, aby mieć krtań, przecina najpierw ją, zatem nie krzyczą.

Torres usunęła później ten wpis, tłumacząc, iż uczyniła to, ponieważ ją oto proszono, jednakże nie żałuje, że go umieściła, tak jak i nie zamierza przepraszać za swoje praktyki medyczne.


„Usunięcie tego postu było motywowane wyższym dobrem zdrowia reprodukcyjnego” napisała Torres, ponieważ jej przyjaciel „próbuje otworzyć dialog między <<pro-life>> i <<pro-choice>> w Australii”.

Torres pracuje w Utah, w Planned Parenthood. Założyciel Center for Medical Progress David Dalaiden przyznał, że nie prowadził dochodzenia w placówce Planned Parenthood w Utah, „ponieważ ich aborterzy byli jedynymi, którzy naprawdę mnie wystraszyli”.


Leah Torres, aborcjonistka Planned Parenthood dba o to, by dzieci w trzecim trymestrze ciąży nie mogły krzyczeć, zanim je zabije.

W ten sposób chce zapobiegać traumie rodziców.

Brak spójności i obłuda działania Torres zadziwia. Torres, która jest aborcjonistką Planned Parenthood w ośrodku Metro Health Center in Salt Lake City, w Utah, wyjaśnia, że dzieci, których pozbawia życia w łonach matek nie mogą krzyczeć, nawet jeśli krtań jest u nich rozwinięta, ponieważ najpierw przecina im umożliwiające krzyk ośrodki.

Torres jest głośną krytyczką obrońców życia, czy to na blogu, czy w różnych mediach, gdzie pisze kolumny broniące swojej praktyki zabijania wcześniaków. W tweedzie, który opublikowała niedawno jeszcze bardziej ujawnia bezduszność korporacji aborcyjnej.

Jej tweet nie wyjaśniał, który dokładnie rdzeń przecina: czy to jest pępowina czy struny głosowe czy rdzeń kręgowy. Samo stwierdzenie jest przerażające. Przerażający jest też jej sposób myślenia:

Ponieważ większość dzieci, których pozbawia życia w trzeci trymestrze ciąży jest chora tak mocno, że nie żyłaby długo, Torres mówi, że przez aborcję skraca ich cierpienia. Pomija natomiast tortury, jakich dzieci doświadczają podczas aborcji.

Dla niej ważne jest tylko to, by rodzice dziecka nie doświadczyli w żaden sposób, że jest ono żywe – wynika z jej wypowiedzi i notatek w mediach społecznościowych.

„Nawet w przypadku aborcji w trzecim trymestrze płód zostaje poddany eutanazji – napisała w 2013 r. –. Wynika to nie tylko z ustawy o zakazie aborcji częściowej, ale także z medycyny humanitarnej. Byłoby bardzo traumatyczne dla matki, ojca (jeśli jest obecny) i opiekunów (lekarzy, pielęgniarek itp.), gdyby podczas aborcji dziecko urodziło się żywe, a następnie pozostawiono na śmierć.
Jakie to przerażające!

Były aborcjoner dr Anthony Levatino wyjaśnia tę procedurę w poniższym filmie (film po angielsku):

youtube.com/watch?v=r5Af8vIym2o

Rozbieżność między działaniami Torres a tym, jak jest odpowiedzialna za zabicie żywego dziecka, jest zdumiewająca. Uznanie eutanazji za „humanitarną” opcję zapobiegania „traumie” rodziców, jeśli dziecko urodzi się żywe, tylko wzmacnia sposób myślenia Torres.

Później Torres usunęła swój tweet, który wywołał wiele reakcji, ale powiedziała, że zrobiła to, aby pomóc w dalszym „postępie”:

„Jeśli jesteś kimś, kto myśli, że jestem zła, oznacza to również, że uważasz, że kobiety w ciąży to towary, które można wykorzystać do ciąży” – pisała później, usiłując uzasadnić swoje naganne komentarze.

Torres ma długą historię przekręconych poglądów na temat aborcji. Ta aborcjonistka twierdzi na przykład, że „ratuje życie”.

Aby „uratować życie kobietom” (to zdecydowanie naciągana przenośnia), zabija dzieci. I nie ma znaczenia, czy robi to legalnie – bo można zachowywać się legalnie i równocześnie robić coś tak potwornego jak pozbawianie dziecka życia.

Na podstawie: liveaction.org/…ist-gets-backlash-after-tweet-about-cutting-cords/


Źródło: LifeSiteNews
Wieczne Odpoczywanie Amen
Debora Nucatola, dyrektor usług medycznych w Planned Parenthoodprzyznała się, że dokonano zmiany procedur aborcji w takim kierunku, aby zachować narządy płodu.

Wymieniono także cenę za każdy narząd jaki otrzymają odpowiednie firmy, czy instytucje. W ten sposób omija się prawo. Uniwersytetom nie wolno mordować płodów, ale mogą zakupywać narządy. Do stałych klientów Planned należą np.: More
Debora Nucatola, dyrektor usług medycznych w Planned Parenthoodprzyznała się, że dokonano zmiany procedur aborcji w takim kierunku, aby zachować narządy płodu.

Wymieniono także cenę za każdy narząd jaki otrzymają odpowiednie firmy, czy instytucje. W ten sposób omija się prawo. Uniwersytetom nie wolno mordować płodów, ale mogą zakupywać narządy. Do stałych klientów Planned należą np.: Universytet of Masachusets, Harvard University, Temple University. Stanford University oraz słynny Rockefeller Universyty.

Są podobno stałe ceny na poszczególne narządy. I tak, jeżeli wyskrobie się w całości mózg 38 tygodniowego płodu, to zarabia się 22.610 dolarów. Za wątrobę z 5 tygodniowego płodu otrzymuje się tylko 2.975 dolarów, ale za to za trzustkę 12 tygodniowego płodu można dostać już 7.140 dolarów, tyle samo za 12 tygodniowe serce. Dział patologii Colorado State University zamówił np. wątrobę i grasicę 16 tygodniowego płodu. Fakty te potwierdził Deb van Derhei, dyrektor Krajowy Planned:

konsorcjum dostawców aborcji, przyznaje, że niektóre przychodnie są motywowane do sprzedaży płodu dla zysku”.Paul Blumenthal emerytowany dyrektor medyczny Planned z Maryland powiedział, iż „ jest świadomy, że Planned Parenthood sprzedaje wiele części płodów”

Jak więc widzisz Sz. Czytelniku jest to całkiem dochodowy interes. Wystarczy tylko głupie, albo zagubione baby odpowiednio przekonać i forsa sama płynie. W tym celu powołuje się przy instytucjach państwowych tzw. fundacje prowadzone przez pracowników takiej instytucji. Ot, Narodowy Instytut Zdrowia Publicznego powołał do życia taką fundację prowadzoną przez dr Grzesiowski.

Cele Fundacji są konkurencyjne dla działalności Instytutu, ale to nikomu nie przeszkadza. Gorzej z pracą naukową tej instytucji.
I dochodzimy do Polski.


Przecież ta Instytucja tj. Planned współpracowała z posłami tzw. lewicy. Taka p. Nowicka ściśle współpracująca z Plannedi organizująca masowe usuwanie płodów nawet na statkach,za swoje wyczyny awansowała na wicemarszałka Sejmu.
Uwidacznia się także prawdziwa rola tzw. lewicy czy też lewactw. Od razu wychodzi na jaw fakt, że jesteśmy kondominium koncernów.

Cała ta afera pokazuje jednocześnie, jak daleko odeszliśmy od linii naszych przodków i jak wymazano z naszych umysłów i serc pojęcie Patriotyzm i Naród. Jaki Patriota przykładał by rękę do mordowania swoich rodaków? Szczególnbie tych nieurodzonych jeszcze!
KRYSRYS
powinna dostac raka gardla i zyc z otwarta rana jeszcze sto lat
Zofia Małgorzata Cz.
chora
annaaurelia
to demon, nie człowiek
Jota-jotka
,,Jej tweet nie wyjaśniał, który dokładnie rdzeń przecina: czy to jest pępowina czy struny głosowe czy rdzeń kręgowy. Samo stwierdzenie jest przerażające. Przerażający jest też jej sposób myślenia:

Ponieważ większość dzieci, których pozbawia życia w trzeci trymestrze ciąży jest chora tak mocno, że nie żyłaby długo, Torres mówi, że przez aborcję skraca ich cierpienia. Pomija natomiast tortury, …
More
,,Jej tweet nie wyjaśniał, który dokładnie rdzeń przecina: czy to jest pępowina czy struny głosowe czy rdzeń kręgowy. Samo stwierdzenie jest przerażające. Przerażający jest też jej sposób myślenia:

Ponieważ większość dzieci, których pozbawia życia w trzeci trymestrze ciąży jest chora tak mocno, że nie żyłaby długo, Torres mówi, że przez aborcję skraca ich cierpienia. Pomija natomiast tortury, jakich dzieci doświadczają podczas aborcji.,,
😭

Postawiła się w miejscu Boga ...
A ilu ludzi skłoniła do grzechu swoją działalnością.

Skutek takiego zachowania ? nie znam
jednej odpowiedzi ,ale jej śmierć powinna skłonić do myślenia .