Edward7
3861

Już 14 młodych kanadyjskich lekarzy umiera po zastrzyku, a w ciągu 30 lat, zero

Mój przyjaciel lekarz z Kanady słyszał o 14 zgonach kanadyjskich lekarzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy. Praktykuje od 30 lat. Nigdy nie słyszałem o tak niezwykłych zgonach lekarzy, od 30 lat. Dlaczego nagle dowiadujesz się o tak wielu zgonach i dlaczego wszystkie pojawiają się tak szybko po szczepieniu? „Od 13 do 28 lipca zmarło 7 lekarzy… średnio jeden lekarz co dwa dni przez dwa kolejne tygodnie. A przyczyny śmierci były statystycznie niezwykłe: dwie zmarły podczas pływania (co jest bardzo rzadkie), jedna zmarła we śnie (bardzo rzadko) itd.”

Osoby sprawdzające fakty twierdzą, że wszyscy ci lekarze zmarli z innych powodów; fakt, że wszyscy zginęli zaraz po strzale, był po prostu pechem. To nie jest prawidłowa metryka. Osoby sprawdzające fakty muszą nam powiedzieć, kiedy to się ostatnio zdarzyło, kiedy 7 lekarzy zmarło w ciągu 14 dni z nietypowych przyczyn. Oni nie mogą. To bezprecedensowe. Kanadyjscy lekarze nadal ignorują widoczne zgony i nadal wierzą w to, w co mają wierzyć. Przewiduję, że kolejne plany będą jeszcze gorsze. Niestety nie sądzę, aby kanadyjscy lekarze kiedykolwiek dowiedzieli się, co się dzieje. 14 zgonów młodych lekarzy w ciągu ostatnich 9 miesięcy, wszystkie wkrótce po szczepieniu .
Kanadyjscy lekarze wciąż ustawiają się w kolejce, aby zaszczepić się, aby być „chronionym” przed "chorobą", którą można łatwo wyleczyć kombinacją leków z niewielkimi lub żadnymi skutkami ubocznymi.

Znajomy lekarz z Kanady biernie obserwował przedwczesną śmierć lekarzy w Kanadzie wkrótce po tym, jak zostali zmuszeni do przyjęcia trzeciej i czwartej dawki szczepionki. Wysłał mi następujące zdjęcia, które zostały mu przesłane. Nie prowadzi pro-aktywnych badań nad tymi obrazami. Jest prawdopodobnie wiele innych zgonów, o których nie wie. Zgadnij ile podobnych zgonów (młodzi lekarze umierający niespodziewanie z dziwnych przyczyn) widziałeś w ciągu ostatnich 30 lat praktyki? Tak, zero. Zaskakujące jest to, że jest to szczepionka, która według tego badania CDC sprawia , że śmierć po wstrzyknięciu jest prawie niemożliwa. Jednak wszyscy ci lekarze zmarli wkrótce po zastrzyku. Lekarze zmarli, więc badanie CDC musi być błędne.

Co ciekawe, żadna z tych zgonów nie była relacjonowana przez główne kanadyjskie media, więc pomyślałem, że powinieneś o nich wiedzieć . Sześć ostatnich zgonów zostało omówionych w Health Impact News: 6 kanadyjskich lekarzy zmarło w ciągu dwóch tygodni od rozpoczęcia czwartego zastrzyku przypominającego COVID dla pracowników szpitala.

Powiem bardzo jasno. Nie jest możliwe, aby 14 kanadyjskich lekarzy umrze wkrótce po szczepieniu, jeśli nie będzie z tym nic złego - powiązanego. Każdy z tych przypadków jest bardzo rzadkim zjawiskiem. Pogrupowanie ich w ten sposób jest pewnym znakiem, że szczepionki ich zabiły. Każdy uczciwy naukowiec zacząłby od tej hipotezy jako najbardziej oczywistej i odrzuciłby ją tylko wtedy, gdyby istniały mocne dowody przeciwne.

Szczepionka zabija ludzi w subtelny sposób , który NIE jest badany przez lekarzy sądowych. Celowo odwracają wzrok.

Dwie z najpopularniejszych metod stosowanych przez szczepionkę do zabijania ludzi to przyspieszenie raka
(który mógł rozpocząć się wcześniejszą dawką) i nagła śmierć, która, jeśli osoba prowadzi lub pływa, wydaje się być wypadkiem samochodowym, lub utonięciem.

Prawie wszyscy lekarze sądowi przy ocenie zgonu poszczepiennego patrzą w drugą stronę. Na przykład znam technika, który pracuje dla 'coviderów", który widzi te wszystkie dziwne „skrzepy krwi”, ale mówi, że patolodzy „nie chcą słuchać ani badać”.
Dlaczego ludzie patrzą w drugą stronę? To dlatego, że chcą, aby pandemia zniknęła i mówi się im, że szczepionka jest jedynym wyjściem, więc odwracają wzrok, gdy pojawiają się złe wieści.

Kontrolerzy faktów: Nie ma tu nic do oglądania, ludzie.

Według sprawdzających fakty , żaden z tych lekarzy nie zmarł od szczepionek, wszyscy zmarli z innych przyczyn. To nie żart. Szczepionka zawsze zabija ludzi, zatrzymując ich serca, niszcząc mózgi itp., więc zawsze wydaje się, że umarli na coś innego, ponieważ tak wygląda. Ale kiedy normalnie zdrowi ludzie umierają nagle w ten sposób i szybko jeden po drugim, okazujesz kompletny fałsz nieszczerości, jeśli wykluczysz szczepionkę jako prawdopodobną przyczynę śmierci.

Weryfikatorzy faktów nie zwracają uwagi na to, że w wielu przypadkach choroby zwykle zaczynały się po pierwszym wstrzyknięciu szczepionki, a następnie pogarszały się z każdym kolejnym wstrzyknięciem. Jakoś zawsze boją się faktu, że szczepionka przyspieszyła śmierć. Fakt, że wszyscy ci lekarze zmarli wkrótce po zastrzykach, jest dla nich "całkowicie przypadkowy". Kanadyjscy lekarze będą nadal wierzyć w narrację „bezpieczeństwa i skuteczności”, ponieważ do tego zostali przeszkoleni : ufają władzom.

Moi koledzy medyczni w Kanadzie po prostu nie mogą uwierzyć, jak wyprani są ich koledzy. Brak zgonów w ciągu 30 lat, a teraz nagle 14 zgonów w ciągu 9 miesięcy, każdy krótko po wstrzyknięciu. Chodźmy. To nie pech. To wcale nie jest pech. Kanadyjscy lekarze będą nadal ignorować statystyki, wierzą „kontrolerom faktów” i ustawiać się w kolejkach po zastrzyki. A następnym razem będzie jeszcze gorzej.

14 kanadyjskich lekarzy zmarło po otrzymaniu szczepionki. Od 13 do 28 lipca zmarło 7 lekarzy... średnio jeden lekarz co dwa dni przez piętnaście dni.

Vincent Mac

Zmarł 3 sierpnia 2022 r. o godzinie 12:45. Mój przyjaciel go znał. Pisze tu i tu .

Dr Bradley James Harris
14 marca 2022 r. Jego śmierć przeszła niezauważona.

Niewątpliwie jest wiele innych takich.

Dotyczy to nie tylko lekarzy Lekarze, sportowcy i celebryci są bardzo widoczni. Ten „problem” jest wszędzie. Pytanie tylko, czy ludzie zwracają uwagę.

Przeczytaj ten post od Anity Jader . Ona zwraca uwagę. Zadaj sobie pytanie, czy kiedykolwiek widziałeś taką wiadomość w swoim życiu. Czy uważasz, że to „normalne”? Przeczytaj ten post o małżeństwie Wayne'a Roota . Zasadniczo przeprowadził randomizowane badanie kliniczne po wprowadzeniu do obrotu, którego CDC nigdy nie zrobił. Tylko 200 osób „zapisało się” na „proces”, który trwał tylko 8 miesięcy. Wyniki są niesamowite i nie da się ich wytłumaczyć zwykłym „pechem”. Nie ma innego możliwego wytłumaczenia: szczepionki to katastrofa.

Zaszczepieni przyjaciele Wayne'a mieli 26% ryzyko poważnych obrażeń i 7% ryzyko śmierci, w porównaniu z 0% w przypadku jego niezaszczepionych przyjaciół w tym samym okresie. To jest rodzaj badania obserwacyjnego, które powinno być prowadzone przez CDC… ale nie z oczywistych powodów (powodowałoby to niechęć do szczepień).

Czy wydaje ci się to bezpieczną szczepionką? Badania pokazują, że 10% ludzi żałuje szczepionki, 15% ma nową chorobę po szczepieniu. Badanie przeprowadzone przez National Institutes of Health (NIH) wykazało , że 40,2 % kobiet doświadczyło zmian menstruacyjnych po szczepieniu . Dowody wydają się nie mieć znaczenia, nawet jeśli są oczywiste. 40,2% kobiet widziało, jak ich narządy rozrodcze zostały dotknięte szczepionką, a my nadal wprowadzamy obowiązkową szczepionkę?

Czy jest jakaś anegdota, która pokazuje coś przeciwnego, że chorują tylko nieszczepieni? Nie znalazłem żadnego. Kiedy szukałem anegdot przeciwnych do tej (w której nieszczepieni to ci, którzy są ranni lub zabici), nie mogłem znaleźć żadnej. Najwyraźniej nie tylko ja. Ta ankieta jest tak krzywo, jak się wydaje; powie Ci wszystko, co musisz wiedzieć: Teraz od kontrolerów faktów zależy, czy wymyślą setki skrajnie odwróconych anegdot (np. anegdoty ślubne Wayne'a Roota, w których TYLKO nieszczepieni zostali zabici i ranni).

To jest częściowa lista zgonów kanadyjskich lekarzy. Jestem pewien, że w komentarzach będzie ich więcej. Problem w tym, że w samej tylko kategorii medycznej liczba zdarzeń jest po prostu zbyt duża. Fakt, że wszyscy ci lekarze zmarli wkrótce po szczepieniu, sugeruje, że najbardziej prawdopodobną hipotezą jest to, że szczepionka ich zabiła, na przykład przyspieszając ich dotychczasową chorobę, czy tworząc nowy stan chorobowy, lub przez tajemniczą nagłą śmierć. Więc chociaż możliwe jest, że jedna lub dwie z tych zgonów są przypadkowe, istnieje duża szansa, że inne nie. Ten rodzaj wzorca nigdy wcześniej nie zawodził , a takie coś nie występowało. Nauka polega na ustaleniu, która hipoteza najlepiej pasuje do danych. Z danych, które widzę, zawsze wynika, że szczepionki są zbyt niebezpieczne, aby ją używać.

stevekirsch.substack/Catorce jóvenes médicos canadienses mueren después de recibir la inyección. Normalmente habría habido ~0 sobre 30 años. - Le blog de Contra información
CHWAŁA BOGU W TRÓJCY ŚWIĘTEJ JEDYNEMU
.
Odtajnione badania wykazały, że szczepionka na Covid-19 zwiększa ryzyko wad wrodzonych i niepłodności.
.
Potwierdzone: odtajnione dokumenty Pfizera dokumentują 1291 reakcji nieporządanych po szczepieniu na Covid-19 włącznie ze śmiercią.
.
Zawartość szczepionki na Covid-19 firmy Pfizer przedostaje się do wątroby, zmienia ludzkie chromosomy i modyfikuje DNA.
.
Naukowcy znaleźli sekwencję DNA w …
More
.
Odtajnione badania wykazały, że szczepionka na Covid-19 zwiększa ryzyko wad wrodzonych i niepłodności.
.
Potwierdzone: odtajnione dokumenty Pfizera dokumentują 1291 reakcji nieporządanych po szczepieniu na Covid-19 włącznie ze śmiercią.
.
Zawartość szczepionki na Covid-19 firmy Pfizer przedostaje się do wątroby, zmienia ludzkie chromosomy i modyfikuje DNA.
.
Naukowcy znaleźli sekwencję DNA w SARS-CoV-2, która została opatentowana przez Modernę trzy lata przed Covid-19!
.
Baza Departamentu Obrony wykazuje masowe zachorowania poszczepienne u żołnierzy.
.
Dyrektor generalny firmy Pfizer przyznaje: „Wiemy, że dwie dawki szczepionki dają bardzo ograniczoną ochronę jeśli w ogóle jakąkolwiek.”

Oficjalne dane rządowe z Niemiec sugerują, że u osób w pełni zaszczepionych na Covid-19 rozwinie się AIDS.
.
Badanie danych ze 145 krajów wskazuje na zwiększoną śmiertelność i ilość przypadków po wprowadzeniu szczepień na Covid-19.
.
Ponad 15 000 lekarzy i naukowców podpisało deklarację sprzeciwiającą się szczepieniom dzieci przeciwko COVID-19.

.
Szczepionki na Covid 19 wytworzą kolejne pokolenie kalek.
.
Wynalazca szczepionek mRNA wskazuje na wzrost zakażeń Covid w krajach gdzie zaszczepiono najwyższą ilość osób.
.
Świat zaczyna zauważać jak wielu młodych sportowców umiera po zażyciu szczepionek przeciw Covid-19.
.
Wodorotlenek grafenu w szczepionkach na Covid-19 jest jak „żyletki” we krwi.
.
Narodowy Instytut Zdrowia USA przyznaje, że finansował badania nad wzmacnianiem funkcji koronawirusów w Wuhan.
.
Project Defuse - DARPA ujawnia granty na tworzenie Covid-19.
.
Wypłynęło ponad 900 stron materiałów związanych z finansowaniem przez USA badań mutowania koronawirusów w Chinach.
.
Anthony Fauci sponsorował badania nad bojowym wzmacnianiem funkcji koronawirusów w Wuhan tworząc Covid-19.
.
Immunizacja szczepionkami przeciwko koronawirusowi SARS prowadzi do immunopatologii płuc.
.
Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.
.
Brak jest naukowych dowodów na to, że maski chronią! Szwecja zakazuje używania masek.
.
Szczepienia na Covid-19 i kodeks norymberski.
.
Legenda baseballa Hank Aaron umiera dwa tygodnie po otrzymaniu szczepionki przeciwko COVID-19.
.
Kalifornijski Departament Zdrowia wydał nakaz wstrzymania szczepień szczepionką Moderna, powołując się na niezwykle dużą liczbę reakcji niepożądanych.
.
Koszmar szczepionki na Covid-19.
.

Uczestnicy prób szczepień ostrzegają: skutki uboczne po drugiej dawce są „ciężkie”.
.
Alarm! STOP zabójczemu GMO - STOP niebezpiecznej SZCZEPIONCE!
.
Dr Francis Boyle stwierdza, że w szczepionkach Pfizera jest HIV.
.
Szczepionka na koronawirusa to broń biologiczna. Osoby, którym wstrzyknięto szczepionki na Covid-19, mają wynik pozytywny na obecność wirusa HIV.
.
Szczepionka SARS-CoV-2 może wywoływać bezpłodność.
.
Eksperci ostrzegają, że szczepionki mRNA na Covida mogą powodować nieodwracalne uszkodzenia genetyczne.
.
Po podaniu testowej szczepionki na koronawirusa badany dostał poprzeczne zapalenie rdzenia kręgowego.
.
Finansowany przez DARPA wszczepialny czip do wykrywania COVID-19 może trafić na rynek w 2021 r.
.
Niemalże każdy kto przyjął szczepionkę na koronawirusa miał niepożądane reakcje.
.
Kolejna szczepionka Gatesa okazuje się być porażką.
.
Przypadek? Unia Europejska od 2018 planuje wprowadzenie paszportu szczepionkowego do 2022 roku.
.
Fauci przyznaje, że szczepionki na COVID-19 nie będą działały i oskarża o to antyszczepionkowców.
.
Szczepionka koronawirusowa mRNA Moderny spowodowała poważne obrażenia u 20% pacjentów.
.
Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.
.
Austriackie badanie wskazuje na „oznaki ludzkiej interwencji” w koronawirusie.
.
Odkrywca wirusa HIV twierdzi, że COVID-19 jest wirusem stworzonym przez człowieka, i że „mógł powstać tylko w laboratorium”.
.
Światowe laboratoria potwierdzają: koronawirus został opracowany przez naukowców za pomocą inżynierii genetycznej.
.
Koronawirus posiada podobną do HIV „mutację”, która powoduje, że jest wyjątkowo zakaźny.
.
Naukowcy potwierdzają, że koronawirus został stworzony przez człowieka… Zawiera sekwencję „pShuttle-SN” potwierdzającą laboratoryjne pochodzenie.
.
Szykowana szczepionka RNA na koronawirusa to globalny eksperyment na ludzkości.
.
Naukowcy z USA i wirusy z Kanady w Wuhan.
.
Trzy miesiące po tym jak Bill Gates tworzył symulację pandemii koronawirusa, obecnie ten patogen rozprzestrzenia się na cały świat.
.
Anglo-amerykański establishment buduje systemy wojskowe Chin.
.
Bill Gates od miesięcy opłaca skoordynowaną akcję propagandową na temat nadchodzącej pandemii.
.
Na życzenie Billa Gatesa: ”Choroba X” wybuchła w Chinach.
.
Bill Gates: Największe zagrożenie dla świata to człowiek. Afryka osiągnęła "punkt zwrotny”.
.
Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna.
.
Bill Gates współpracował z Jeffreyem Epsteinem przy przekazywaniu milionów dolarów do MIT.
.
Bill Gates ostrzegł światowych liderów, że bioterroryzm może zabić więcej ludzi niż wojna nuklearna.
.
Scenariusze przyszłości fundacji Rockefellera.
.
Bos016
Szczepionka zabija ludzi w subtelny sposób , który NIE jest badany przez lekarzy sądowych. Celowo odwracają wzrok.