Maria Dubovska
3546

Basista Little Pebble na obranu Medžugoria

Ani sme si nestihli všimnúť a vizionárko Little Pebble bol v roku 2014 vypustený z basy do civilu. Dostal sa tam za znásilnenie. Obeť tvrdí, že v okolí jeho sektárskeho rádu, ktorý dnes pôsobí v Austrálii sa pohybovalo viacero tehotných tínedžerok, ktoré tvdili, že "ich urobil tehotné Boh". Little Pebble súdu tvrdil, že inštrukcie k znásilneniu dostával od Matky Božej.

Nechcem byť veľmi zlá, iba trochu, ale treba podotknúť, že tento pán zvaný Little Pebble je až abnormálne fyzicky podobný don Gobbimu.

Jeho "rád" ho privítal s otvorenou náručou a ešte i v dnešných ukrutných dňoch neváha vysielať do sveta "posolstvá". Ako inak - Ježiš má podľa neho kárať biskupa Periča z diecézy Mostar Dustar (nie, nie Dácia Duster, ale Mostar Dustar)

Little Pebble sa občianskym menom volá William Kamm a nevedno či momentálne čerpá dovolenku, alebo prijal nové misijné meno William Costellia, ktoré je pod posolstvom uvedené (zrejme niečo ako Vilko Kostolný), každopádne tento "prorok", ktorý nehorázne tvrdil, že ho Matka Božia navádzala k trestnému činu prikladá svoje polienko k podpore svojich kolegov, falošných prorokov z Medžugoria. Citujem:

Drahý Boží ľud,

dnes som obdržal veľmi znepokojujúcu správu, že biskup Perič z diecézy Mostar Dustar v Chorvátsku, kde sa nachádza Medžugorie znova odsúdil Miesto Zjavenia.

Môžem vás uistiť, že biskup sa mýli a nie je žiaden rozdiel medzi ním arcibiskupom vo Francúzsku, ktorý pred stovkami rokov odsúdil Johanku z Arku. Stretol som Vizionárku Viky pred mnohými rokmi v jej dome. Zjavenia sú pravdivé - nepočúvajte biskupa, ale počúvajte Pannu Máriu.

9.1.2017 mi Ježiš povedal! :

Ježiš: “Je satanovým plánom odsúdiť Zjavenia Mojej Matky v Medžugorí prostredníctvom hierarchie. Ale Moja Matka dá Veľké Znamenie čoskoro, aby tento plán prekazila.

Bojujme a podporujme vizionárov z Medžugoria.

William Costellia

Za pozornosť stojí stupídnosť argumentu, ktorý má byť potvrdením Vikynho vizionárstva. Little Pebble "bol v jej dome". )))

A ešte poznámka k prirovnaniu mostarského a francúzskeho biskupa. Prečo sa na to nepozrieť v opačnom garde? Ako sa v rovnakých situáciách zachovali vizionári? Johanka z Arku jednoducho bola poslušná svojmu biskupovi. Môžeme to isté povedať o "Viky" a spol? Od ktorého roku platí zákaz šírenia posolstiev? O niekedy stratil platnosť?

Za pozornosť stojí i cirkusové písanie veľkých písmen tam, kde to je nevhodné. Vilko Kostolný zaiste verí, že to dodáva jeho slovám váhu.

Pozitívom však je, že desiatky rokov sľubované znamenie má byť konečne na obzore.


Maria Dubovska
Unavený z nacistov odchádzam na Moravu...

teda to je ostuda. ti vychodniari su tusim zo dna na den sprostejsi a sprostejsi. 😀 😀 😀
Maria Dubovska
😀 osobné predstavovanie. jak keby Boh nemal spočitané každého vlasy. to je pre pekne blbých a márnomyselných ludí. ale oni su takí vychcaní, že aj z toho by sa snažili vyvliect. no proste ich bolo predstavovat, lebo oni boli tak strašne skromní a malinkatí, až si z toho pomysleli, že snad ich treba Bohu predstaviť, lebo inak by o nich ani nevedel. Je to hnus.
One more comment from Maria Dubovska
Maria Dubovska
Vraj paródia - ale na koho a na čo?

sú to nezmysly. Parodia je to vynikajuca a prostredie kostola bolo použite aj v prvotnom programe chart show, ktory tato piesen paroduje. nic sa podvedome neuklada na ziadnych sietniciach , su to blaboly. doteraz som si ani nevsimla že su tam nejake obrazy. Pravda po upozorneni to vnimam tak že tie obrazy tam nemuseli byt, ale to jednoducho od neveriacich …More
Vraj paródia - ale na koho a na čo?

sú to nezmysly. Parodia je to vynikajuca a prostredie kostola bolo použite aj v prvotnom programe chart show, ktory tato piesen paroduje. nic sa podvedome neuklada na ziadnych sietniciach , su to blaboly. doteraz som si ani nevsimla že su tam nejake obrazy. Pravda po upozorneni to vnimam tak že tie obrazy tam nemuseli byt, ale to jednoducho od neveriacich nemožeme cakat. kto videl original tak klubuk dole pred parodistami. no a obrazy možno vytknut, ale hystericky byt zase netreba, nemyslim že to zvysuje nasu cenu pred Bohom.