Maria Dubovska
3543
Maria Dubovska
Unavený z nacistov odchádzam na Moravu...

teda to je ostuda. ti vychodniari su tusim zo dna na den sprostejsi a sprostejsi. 😀 😀 😀
Maria Dubovska
😀 osobné predstavovanie. jak keby Boh nemal spočitané každého vlasy. to je pre pekne blbých a márnomyselných ludí. ale oni su takí vychcaní, že aj z toho by sa snažili vyvliect. no proste ich bolo predstavovat, lebo oni boli tak strašne skromní a malinkatí, až si z toho pomysleli, že snad ich treba Bohu predstaviť, lebo inak by o nich ani nevedel. Je to hnus.
One more comment from Maria Dubovska
Maria Dubovska
Vraj paródia - ale na koho a na čo?

sú to nezmysly. Parodia je to vynikajuca a prostredie kostola bolo použite aj v prvotnom programe chart show, ktory tato piesen paroduje. nic sa podvedome neuklada na ziadnych sietniciach , su to blaboly. doteraz som si ani nevsimla že su tam nejake obrazy. Pravda po upozorneni to vnimam tak že tie obrazy tam nemuseli byt, ale to jednoducho od neveriacich …More
Vraj paródia - ale na koho a na čo?

sú to nezmysly. Parodia je to vynikajuca a prostredie kostola bolo použite aj v prvotnom programe chart show, ktory tato piesen paroduje. nic sa podvedome neuklada na ziadnych sietniciach , su to blaboly. doteraz som si ani nevsimla že su tam nejake obrazy. Pravda po upozorneni to vnimam tak že tie obrazy tam nemuseli byt, ale to jednoducho od neveriacich nemožeme cakat. kto videl original tak klubuk dole pred parodistami. no a obrazy možno vytknut, ale hystericky byt zase netreba, nemyslim že to zvysuje nasu cenu pred Bohom.