uk.news
17

"Ще одне печиво": Священик зупинив агресивну лесбійку від крадіжки Святого Причастя

Минулої неділі 66-річний преподобний Фідель Родрігес двічі зазнав нападу під час Євхаристії від жінки, яка пізніше заявила, що вона "лесбійка".

Інцидент стався в церкві св. Томи Аквінського в місті Сент-Клауд, штат Флорида, єпархія Орландо. Жінка прийшла на Євхаристію о 10 годині ранку, на Перше Причастя своєї племінниці. Вона стояла в черзі до Причастя, підійшла до священика, але не знала, що робити.

Священик, розуміючи, що вона не має жодних знань про таїнство, ввічливо запитав її, коли вона востаннє причащалася. Вона відповіла, що це було багато років тому. Він запитав, чи ходила вона до сповіді, на що вона грубо відповіла: "Я не повинна вам це пояснювати".

Через годину, опівдні, жінка знову з'явилася в церкві на чергову Євхаристію, яку також відслужив преподобний Родрігес. Жінку супроводжувала її наложниця, яку священик не знав.

Ситуація повторилася. Ф'юрі знову підійшла до о. Родрігеса і попросила причастити її. Він запитав її, чи ходила вона до сповіді між двома Євхаристіями.

Жінка знову розлютилася, словесно накинулася на преподобного Родрігеса і зірвала літургію: "Ні, я не повинна вам пояснювати, я не повинна давати пояснення, у вас немає влади, ви не повинні мене судити".

Священик відповів: "Я вас не засуджую. Я лише запитую, чи ви сповідалися після попередньої Служби Божої для того, щоб зараз причаститися? Тому що, якщо ви не сповідалися, я не можу вас причастити".

У цей момент вона фізично напала на священика, тягнучись до потира, щоб вкрасти причастя. За її власними словами: "Я просто намагалася схопити ще одне печиво". Пізніше вона стверджувала, що преподобний Родрігес взяв її за руку і вкусив. Насправді ж він діяв з метою самозахисту, коли вона штовхнула його передпліччям в обличчя (відео KkTv-com нижче).

Пізніше преподобний Родрігес пояснив, що вкусив її, "щоб захистити себе і захистити таїнство". Після інциденту агресивна жінка викликала поліцію і представилася потерпілою, але відмовилася їхати в лікарню (оскільки не було ніяких травм).

Оскільки будь-хто, хто називає себе гомосексуалістом, вважається західними режимами священною коровою, священикові, який виконував свій обов'язок, було пред'явлено звинувачення в "нанесенні побоїв".

Принаймні єпархія Орландо опублікувала в четвер заяву, в якій підтримала зусилля священика, спрямовані на захист Євхаристії.

Переклад зі штучним інтелектом

01:35