uk.news
11

Тухо підтримує вимогу: "Нерозкаяні гомосексуалісти повинні бути відлучені від Церкви"

Тухо Фернандес підтвердив VaticanNews.va (23 травня), що він відвідав Папу Коптів Тавадроса II і сказав йому, що "поділяє " вчення, викладене в заяві Коптської Церкви від 7 березня.

У цій заяві гомосексуальні акти названі "такими, що суперечать людській природі, створеній Богом". Текст підкріплений багатьма цитатами з Біблії.

Ось два уривки із заяви:

"Що стосується тих, хто впадає в гомосексуальну поведінку, то вони подібні до гетеросексуалів, які впадають у гріх перелюбу/блуду і потребують справжнього покаяння. І ті, і інші потребують постійного духовного і психологічного супроводу. Доведено, що такий супровід є ефективним у випадку небажаних гомосексуальних нахилів. Що ж до тих, хто вирішує примиритися зі своїми гомосексуальними нахилами, віддається гомосексуальним актам, відмовляється від духовного і психологічного лікування і з власної волі вирішує порушити Божу заповідь, то їхній стан стає гіршим, ніж у тих, хто живе в перелюбі чи блуді. Тому їх треба попереджати і відлучати від спілкування, поки вони не покаються".

"Коптська Православна Церква, в її загальному і всеосяжному розумінні, відкидає те, що називається сексуальним збоченням і всілякі сексуальні практики поза священними рамками шлюбу. Вона категорично відкидає посилання на ідеї різних культур для виправдання одностатевих відносин в рамках того, що називається "абсолютною свободою людини", що веде до знищення людства".

Світ зла повинен знати, що Тучо Фернандес підтримує ці твердження.

Переклад зі штучним інтелектом