V USA proběhla demonstrace černých, na níž padly výzvy ke genocidě bělochů (videa)

V USA proběhla demonstrace černých, na níž padly výzvy ke genocidě bělochů

Myslíte, že kdyby takto vyšli do ulic například příslušníci KKK, tak by jim to prošlo? Ne, samozřejmě by se toho okamžitě chytila mainstreamová média nejen v USA, ale v celém západním světě. Nepochybuji, že nakonec nebude žádný z aktérů této protibělošské demonstrace, na níž se opakovaně vyzývalo ke genocidě bílých, potrestán.

30. května proběhla demonstrace v Tulse, která byl nazvaná “Národní úmluva černé moci”. Tato demonstrace, odehrávající se ve druhém největším městě amerického státu Oklahoma, otevřeně vyzvala ke genocidě bílých. Tento pochod, kterého se zúčastnilo několik set lidí, byl také jasně militantní. Účastníci měli na sobě uniformu, černé vojenské oblečení a byli vybaveni střelnými zbraněmi.

Dříve neidentifikovaný řečník oslovil dav megafonem: “Žádáme smrt bílé nadřazenosti. Oko za oko, zub za zub, hlava za hlavu a život za život. Jakmile bílí zemřou, musíme pochopit, že nikdy nemůžeme způsobit bolest, kterou nám oni způsobili. Musíme je pohřbít, znovu je vykopat a pak je znovu zabít!” Po posledním oznámení dav propukl v jásot.

Pak promluvil další agitátor o plánované masové vraždě: “Černoši zabijí všechny bílé, které uvidí!” Agitátor ospravedlnil tento plán genocidy absurdní historickou lží. Krveprolití má být odplatou ” za všechno, co jste nám udělal, za všechno, co jste udělali za 6 000 let, zejména za zabití 600 milionů z nás za posledních 408 let.”

Uvedené je samozřejmě naprostý nesmysl. Buď jde o záměrnou lež, na jejímž základě mělo dojít ke zmanipulování fanatických davů nebo je onen agitátor naprostý negramota.

Třetí řečník hovořil o bílém muži jako o lakomém oslovi a hlásal absurdní pohled na historii, že Afričané žili v Americe tisíce let, a proto by jim tato země měla patřit. “Naše cesta, naše země,” skandoval podněcovaný dav. Kromě toho byly požadovány platby peněz od bělochů černochům: Musíme získat reparace a naši zemi, naši zemi!

Nejznámějším hostem setkání byl pravděpodobně právník Malik Z. Shabazz, prezident “Černých právníků pro spravedlnost”. Ve svém projevu označil údajnou masovou vraždu černochů v minulosti za “holokaust”. “Musíme se sjednotit a zorganizovat se s fanatickou grimasou, kterou jsme nikdy předtím neviděli,” požadoval Shabazz.

Mlčení mainstreamových médií, jak v USA, tak v Evropě, je přitom naprosto ohlušující. Když běloch vyjádří jen něco trochu politicky nekorektního, tak je z toho skandál. Černí extremisté však mohou bez zájmu establishmentu nebo dokonce soudních orgánů volat po genocidě. Vládnoucí politika je každopádně o neustálém podlézání těmto černošským nenávistným skupinám.

Řízená invaze

necenzurovanapravda.cz/…nych-na-niz-padly-vyzvy-ke-genocide-belochu-videa/

necenzurovanapravda.cz
Roberto 55
BLM teroristicka skupina, v ktorej funguju aj retardovani bieli ma heslo: "Bielych treba pozabijat, pochovat, znovu vykopat a este raz pozabijat" hovori asi za vsetko a je to ciry rasizmus proti zatial"mlciacej vacsine" v USA. Aj falosne "zvoleny" mentalne postihnuty Biden sa nechal pocut, ze :"najvacsie nebezpecie- terorizmus hrozi od bielych supermacistov".