maksimusX
81.6K

KILKA FAKTOW o FSSPX (poznaj prawde)

W roku 2009 nowym prawnikiem oraz pełnomocnikiem FSSPX został Maximilian Krah.
Kolegą Kraha z ekskluzywnych studiów „EMBA-Global” jest Oren Heiman.
Ze strony internetowej syjonistycznej organizacji „Friends of the ‚Israel’ ‚Defense’ Forces” możemy dowiedzieć się, że właśnie na zaproszenie Oren’a Heiman’a pełnomocnik FSSPX Maximilian Krah wziął udział w wizycie w jednostce wojskowej sił specjalnych izraelskiego wojska „Maglam”.
Krah (z tyłu, pokazujący „V”) w mundurze i berecie „Maglan”, jednostek sił specjalnych obrony Izraela.
Oren Heiman jest przewodniczącym syjonistycznej organizacji z USA o nazwie „Yesh Sikuy” (Nadzieja Izraela), której prezesem wykonawczym jest były szef Mossadu Meir Dagan.
Oren Heiman z byłym szefem Mossadu Meir’em Dagan’em
W roku 2012 w związku z pojawieniem się licznych spekulacji na temat Kraha w czasopiśmie „The Remnant” opublikowano „wywiad” (ustawke) z Maksymilian’em Krah’em, w którym złożył on oświadczenie dotyczące m.in. jego zaangażowania w Jaidhofer Foundation.

Krah: Tak, ta Fundacja jest związana z FSSPX. Istnieje rodzina w Austrii, która chciała przekazać datek dla FSSPX jednak nie chciała robić tego bezpośrednio. Rodzina ta postanowiła powołać fundację, która wspierała by Bractwo. I w każdej fundacji potrzeba powierników. Jest to rodzaj zaufania, a ja jestem jednym z powierników. Zostałem wybrany przez rodzinę, która założyła fundację. Ta fundacja wspiera FSSPX za pomocą pieniędzy, które zostały ofiarowane przez tę rodzinę. Przykładowo, fundacja ta wspiera projekt nowego seminarium w Wirginii…
Rodzina, która wspiera FSSPX poprzez Jaidhofer Foundation to austriacka rodzina Gutmann, o czym możemy przeczytać na stronie: www.meinbezirk.at/…/jaidhof-hat-neu…
Maximillian Krah w Jaidhof wraz z darczyńcami FSSPX, rodziną Gutmann
Geneanologia rodziny Gutmann.
W archiwum rodziny Rothschildów możemy znaleźć wzmiankę o rodzinie Gutmann:
Stalowe serce Czechosłowacji było kiedyś własnością austriackich Rothschildów we współpracy z braćmi Gutmann [Wilhelmem i Davidem]… Salomon von Rothschild w 1844 roku kupił hutę żelaza, i założył Zjednoczone Kopalnie Węgla Vitkowice oraz austro-węgierski „Blast Furnace Company”…
www.rothschildarchive.org/ib/
W żydowskiej encyklopedii czytamy:
GUTMANN, WILHELM, RITTER VON: … W 1853 roku on i jego brat David założyli firmę, która w czasie wojny z 1859/60, pomimo trudności, dostarczała węgiel dla wszystkich linii kolejowych, dla wszystkich wielkich fabryk w całym imperium i dla miast Wiednia, Budapesztu i Brna. Bracia Gutmann wynajęli kilka kopalń od Rothschildów w 1865 roku i kupili inne cenne zasoby karbonu na Śląsku, w Galicji i na Węgrzech. Ścisły związek pomiędzy węglem a produkcją żelaza łatwo doprowadził braci Gutmann do połączenia interesów z Kopalniami Węgla Vitkowice, których później stali się właścicielami wspólnie z Rothschildami…
www.jewishencyclopedia.com/articles/6962-gutmann-wi…
W encyklopedii żydowskiej możemy znaleźć również wzmiankę, iż w 1893 roku bracia Wilhelm i David Gutmann z pomocą Alberta von Rothschilda otworzyli Seminarium Rabinów we Wiedniu.
www.jewishencyclopedia.com/articles/8305-israelitis…
Uczniowie i nauczyciele z seminarium rabinicznego w 1936.
Wilhelm Gutmann (jeden z braci Gutmann) posiadał sześcioro dzieci. Z nekrologu jednego z synów Wilhelma, Moritza Gutmann, dowiadujemy się, iż był on spokrewniony z rodziną Rothschildów z Wiednia.
www.jta.org/…/baron-mortiz-vo…
Max Ritter von Guttman był zaś tym synem, który kontynuował pracę ojca i był partnerem Alberta von Rothschilda w hutach i kopalniach Vitkowice. W roku 1896 poślubił Emilie Hartmann. Miał z żoną Emilie trzy córki i dwóch synów, w tym Wolfganga Gutmann. Zmarł w roku 1930 wcześniej przechodząc na katolicyzm.
Wolfgang Gutmann, syn Maxa, poślubił baronową Rosę. Wolfgang zmarł w roku 1964, a kiedy w roku 2003 zmarła Rosa Gutmann FSSPX otrzymało 30% fortuny rodziny Gutmann: zamek w Jaidhofer oraz 90 mln euro.
Historię zamku można poznać na poniższej stronie:
www.altes-eishaus.at/familie gutmann.htm
Ostatni potomek rodziny Rothschild-Gutmann, Dr Guntard Gutmann (powyżej: zdjęcie w prawym dolnym rogu) jest właśnie tą osobą, która utworzyła fundację Jaidhofer, której powiernikiem jest syjonista związany ze służbami specjalnymi Izraela Maximilian Krah.
Maximillian Krah (czwarta osoba od lewej, u góry) wraz z Guntardem Gutmann (trzecia osoba od prawej, u góry)
źródło:
mauricepinay.blogspot.com/…/the-rothschild-…
nonpossumus-vcr.blogspot.com/…/maximiliano-kra…
(jesli nachodzily by cie checi zapoznania -lub blizej -wejscia do Lefebrystow, dobrze zapoznaj sie z ich historia. Ta prawdziwa historia, nie ta ktora nafeszerowane sa media. Prawdziwa trudno jest znalezc, ale jeszcze mozna.)
stanislawp
W roku 2009 nowym prawnikiem oraz pełnomocnikiem FSSPX został Maximilian Krah.
Kolegą Kraha z ekskluzywnych studiów „EMBA-Global” jest Oren Heiman.
===============
re
Prawnikiem jest Krah
a jednym z 10 tysiecy jego znajomych jest Oren Heiman
domniemany agent Mosadu
stad wniosek
Krah jest tez agentem a FSSPX to byl stworzony przez bp M Lefebvre aby pomoc Rzydom zniszczyc Kosciol Katolicki, …More
W roku 2009 nowym prawnikiem oraz pełnomocnikiem FSSPX został Maximilian Krah.
Kolegą Kraha z ekskluzywnych studiów „EMBA-Global” jest Oren Heiman.
===============
re
Prawnikiem jest Krah
a jednym z 10 tysiecy jego znajomych jest Oren Heiman
domniemany agent Mosadu
stad wniosek
Krah jest tez agentem a FSSPX to byl stworzony przez bp M Lefebvre aby pomoc Rzydom zniszczyc Kosciol Katolicki, szczegolnie przez odprawianie Mszy Trydenckiej
Jak bardzo debilnym trzeba byc aby takie nonsensy tutaj produkowac?

No trzeba byc albo debilem albo parvusem, najwyzszy stopien debilizmu na tym forum.
maksimusX
@VRS wlasnie Franciszek z rabinami Fellay z Franciszkiem , Benedykt XVI z Franciszkiem i Fellayem idt bez konca zyd za zydem goni i nawzajem sie wspiera; Willimson szczegolnie wazny dla Bractwa FSSPX , wkoncu ich zdradza. Bractwu sie powodzi wielka kasa obracaja to pewnie poszlo o forse. Ale o tym nie napisza, za tem to nie prawda. Co do Ojca Swietego Jana Pawla II bylbym na Twoim miejscu bardziej …More
@VRS wlasnie Franciszek z rabinami Fellay z Franciszkiem , Benedykt XVI z Franciszkiem i Fellayem idt bez konca zyd za zydem goni i nawzajem sie wspiera; Willimson szczegolnie wazny dla Bractwa FSSPX , wkoncu ich zdradza. Bractwu sie powodzi wielka kasa obracaja to pewnie poszlo o forse. Ale o tym nie napisza, za tem to nie prawda. Co do Ojca Swietego Jana Pawla II bylbym na Twoim miejscu bardziej ostrozny, ( ale jak widac masz napelniony mozg jadem do Swietego Jana Pawla II ) nie ,nie mam zamiaru nic tlumaczyc . Swiety Jan Pawel II Najwiekszy Papiez od stuleci . Potezny Wielki Swiety. Powtorze co mowia Ksieza egzorcysci SZATAN boi sie Jana Pawla I, dlatego tak na Niego pluje. Do reszty nie bede sie odnosil, nie ma sensu......... u ciebie jest problem , nie masz w sobie MILOSCI;
...."jak swiat swiatem nigdy Niemiec dla Polaka nie byl bratem"......
aseret2
Sory nastąpiło nieporozumienie . Nie odnosiłam się do artykułu zamieszczonego przez Ciebie a do medium zamieszczonego przez osobę pod pseudonimem Obrona Tradycji koscioła . Swoją wypowiedź skomentowałam pod twoim medium ponieważ ten od Obrony Tradycji mnie zablokował . A twojego artykułu nawet jeszcze nie zdążyłam przeczytać
maksimusX
@aseret2
to sa fakty a nie cos zmanipulowanego jak piszesz. Pewnie tak bys chcial(a), ale niestety nie ludz sie . Wiekszosc podanych w artykule dowodow na WSPOLPRACE FSSPX z ZYDOMASONSTWEM mozna sprawdzic. Zamek w Jaidhofer jeszcze stoi i jest jego historia itd. Wszyskie wymienione nazwiska sa prawdziwe itp itd.
A jak sadzisz dlaczego powstalo Bractwo FSSPX ? ( zapewne powiesz w celu obrony …More
@aseret2
to sa fakty a nie cos zmanipulowanego jak piszesz. Pewnie tak bys chcial(a), ale niestety nie ludz sie . Wiekszosc podanych w artykule dowodow na WSPOLPRACE FSSPX z ZYDOMASONSTWEM mozna sprawdzic. Zamek w Jaidhofer jeszcze stoi i jest jego historia itd. Wszyskie wymienione nazwiska sa prawdziwe itp itd.
A jak sadzisz dlaczego powstalo Bractwo FSSPX ? ( zapewne powiesz w celu obrony tradycji kosciola ). Nie ma nic bardziej klamliwego. W ich zgromadzeniu zyd zyda pogania. Ale tego sie nie wie - tego nikt nie mowi - prawda, dlatego jest fajnie, oni sa super. Msza Swieta Tradycyjna w Liturgii lacinskiej jest zachowana przy Bractwie Kaplanskim Swietego Piotra.
Tylko Kosciol Katolicki zostanie a schizmy; ktore tworzyly sie od wiekow przepadna jak kamien w wode. To Ty jestes szatanem z piekla rodem , bo gdy Kosciol ma problemy nawciskalo sie do Niego roznego dziadostwa tylko po to zeby go rozwalic , ty bierzesz w tym czynny udzial, nie chcial bym znalezc sie w twojej skorze. Kosciola Katolickiego w ktorym mieszka sam Najwyzszy Krol i Wladca Jezus Chrystus broni sie ! , dlaczego Oiciec Pio kiedy juz po SVII Msze Swieta zaczto odprawiac przodem do ludzi, sam tez tak odprawial, Kosciol pograzyl sie w kryzysie dlaczego O. Pio nie zalozyl zadnego zgromadzenia czy Bractwa i wielu innych Swietych zyjacych w czasach trudnych dla kosciola - nie odeszli , byli posluszni. " Nie rzucim, Chryste, Swiatyn Twych....."
aseret2
Ty od Obrony Tradycji kościoła zamieszczasz media niezgodne z prawdą kłamliwe zmanipulowane właśnie przez media i kłamliwych lewicowych niewierzących masońskich dziennikarzy . A tyś albo głuchy i ślepy , albo jesteś apostołem SZATANA.
I nie bronisz Tradycji Kościoła a bronisz jego burzenie. Przez takich fałszywych wyznawców jak ty Kościół Chrystusowy jest pogrążany . Ale to do czasu bo Bramy …More
Ty od Obrony Tradycji kościoła zamieszczasz media niezgodne z prawdą kłamliwe zmanipulowane właśnie przez media i kłamliwych lewicowych niewierzących masońskich dziennikarzy . A tyś albo głuchy i ślepy , albo jesteś apostołem SZATANA.
I nie bronisz Tradycji Kościoła a bronisz jego burzenie. Przez takich fałszywych wyznawców jak ty Kościół Chrystusowy jest pogrążany . Ale to do czasu bo Bramy piekielne GO nie przemogą - nie łudź się .
fartuszniak leszek
Kto szuka, zawsze coś znajdzie.
Nic co ziemskie nie jest idealne.
Nie ma w tym nic dziwnego, że wyznawcy talmudu próbują rozłożyć to wszystko, gdzie jest oddawana chwała Jezusowi Chrystusowi.
Więcej komentarzy tutaj ==> BRACTWO FSSPX ?!
EON
Edyta Stein także przeszła konwersje na katolicyzm.
PS. W 1937 roku lista Wiedeńskich konwertytów została przekazana niemcom.
Przez kogo? Po co?
Za: Dr. Kurek.
Laudetur Jesus Christus et Maria Immaculata !
".....FSSPX otrzymało 30% fortuny rodziny Gutmann: zamek w Jaidhofer oraz 90 mln euro...."
to ci zydostwo jak sie wspomagaja finansowo, zeby mogli ciagle macic w zyciu innych..