ľubica
1111.2K

Nie! - Sv.Prijímaniu na ruku! To by bol prejav ozajstného milosrdenstva !!!

Prijímanie na ruku a prečo by sme tak nemali prijímať! Prax prijímania na ruku začala ako zneužitie v Holandsku, kde neboli uposlúchnuté povinné liturgické normy. Keď nenastalo disciplinárne opatreni…
Andrej Rublovský likes this.
ľubica
ľubica
snakee
Maria Dubovska
... a študoval to aj karel gott. najprv v elektrikárskom učilišti a potom v Lucerne.
Maria Dubovska
Hento to pišeš o sebe?

...černé botky...a kde sa to študuje aby som držala krok s géniom? na Sorbone? dúfam že je z toho aj štátnica. škoda že geniovia len naškrknú myšlienku a dalej ju nerozvíjajú. čo si o tom mysliet? bolo teda predstavenie publiku zároven inauguráciou? čierne topánky nosí dobrých 90% chlapov. Všetci neustále symbolizujú slobodomurársku inauguráciu? alebo potom naopak. je …More
Hento to pišeš o sebe?

...černé botky...a kde sa to študuje aby som držala krok s géniom? na Sorbone? dúfam že je z toho aj štátnica. škoda že geniovia len naškrknú myšlienku a dalej ju nerozvíjajú. čo si o tom mysliet? bolo teda predstavenie publiku zároven inauguráciou? čierne topánky nosí dobrých 90% chlapov. Všetci neustále symbolizujú slobodomurársku inauguráciu? alebo potom naopak. je skrytým papežom Frešo z SDKU, prudko sa vymykajúcu inauguračnému trendu? Neni ustavičné nosenie čiernych topánok protipolom ustavičnej obety? že?
Okceinls
Ja verím, že z toho kúska chleba sa stáva môj Pán a môj Boh, ktorý za moje hriechy zomrel na Golgote a že si zasluhuje tú najvyššiu možnú poctu.. :) (môj komentár sa týkal inej veci)
Okceinls
Sú ľudia, ktorí sú večne proti všetkému, veční disidenti. Tí najmúdrejší. Chrobáčikovia Truhlíkovia. Všetko viem, všetko som videl, všade som bol. Len JA mám pravdu. A je to smutné, že nevidia aké zlo tým robia.
lienka70 likes this.
Anton Selecký
Bergoglio sa jasne "predstavil" publiku, ku ktorému to bolo namierené - čiernymi topánkami. Kto ovláda "inaugurácie" slobodomurárov, ten vie o čo ide.