ludzik1000
7
MÓDLCIE SIE ZA CHINY LUDOWE! Żołnierze Niezłomni wacula25@wp.pl ludzik1000 Nie podobne to do Ciebie skąd w tobie takie myśli degenerackie i utopijne kłamliwe przyszły Czyżbyś odwiedził muzeum jak …More
MÓDLCIE SIE ZA CHINY LUDOWE!

Żołnierze Niezłomni

wacula25@wp.pl
ludzik1000 Nie podobne to do Ciebie skąd w tobie takie myśli degenerackie i utopijne kłamliwe przyszły Czyżbyś odwiedził muzeum jak mam mao ce tung w raju komunizmu żyje.
================
FOTKI OCENZUROWALEM, ZEBY JAKIS BYLEDUPEK Z ZAZDROSCI SIE DO MNIE NIE PRZYCZEPIL, BO SIEDZA TACY TYLKO PRZED TYM EKRANEM, SWIATA NIC NIE WIDZIELI, WCHLANIAJA PROPAGANDE SUKCESU PIERESTROJKI WALESOWSKIEJ, TRUMPOWI W DUPE WLAZA A FRANCISZKA BEZKRYTYCZNIE SLUCHAJA I CZYNIA JAK NIE POWINNI. I NIE MÓWCIE MI, ZE "TO NIE TAK MIALO BYC - ZUPELNIE NIE TAK!" ALE NA TO POZWOLILI "DZIALACZE" SOLIDARNOSCI. MIALO BYC PRZEJSCIE TRANZYTOWE JAK W CHINACH A NIE ZROBIENIE Z POLSKI OD NOWA "BIEDY GALICYJSKIEJ" (GALICJA TA W HISZPANII BYLA BARDZO BIEDNA I DLATEGO PRZENIESLI HOHENZOLERNY I HABSBURGI BIEDE Z GALICJI DO POLSKIEGO NAJBOGATSZEGO REGIONU NA 123 LATA), CO OD NOWA CZYNIA.