tadeo
2717.8K
20:32
ks.PIOTR NATANEK A POSŁUSZEŃSTWO WOBEC KOŚCIOŁA - O.Wiktor P.Tokarski OFM. ks.PIOTR NATANEK A POSŁUSZEŃSTWO WOBEC KOŚCIOŁA - O.Wiktor P.Tokarski OFMMore
ks.PIOTR NATANEK A POSŁUSZEŃSTWO WOBEC KOŚCIOŁA - O.Wiktor P.Tokarski OFM.
ks.PIOTR NATANEK A POSŁUSZEŃSTWO WOBEC KOŚCIOŁA - O.Wiktor P.Tokarski OFM
alanowa
ks. Tokarski na fc wyraził swoją wielką radość z powodu "gosc.pl/doc/2472780.Francis…".
sobeck
A coż ten samosprawiedliwy o. Wiktoro wyczynia: Czyż od tego rozpoczyna się kazanie, homilię? Przecież Ewangelia podsunęła mu konkretny temat. Od niej powinno się przecież rozpoczynać kazanie, a nie od sensacji medialnych w stylu, "jedna pani drugiej pani"... itd.
radyjko11
Luter: student, dwójka dzieci z gosposią domu w którym mieszkał, zamordował dwójkę ludzi przez co uciekł za bramy klasztoru bo tam miał azyl i chronił swoją głowę i to była przyczyna jego ''powołania'' istnieja zapisy jego ubolewania nad pobytem w klasztorze. I tam stworzył własną religię dostosowaną do własnych potrzeb. I nie było to pragnienie dobra. Dobro Kościoła wynika z miłości do …More
Luter: student, dwójka dzieci z gosposią domu w którym mieszkał, zamordował dwójkę ludzi przez co uciekł za bramy klasztoru bo tam miał azyl i chronił swoją głowę i to była przyczyna jego ''powołania'' istnieja zapisy jego ubolewania nad pobytem w klasztorze. I tam stworzył własną religię dostosowaną do własnych potrzeb. I nie było to pragnienie dobra. Dobro Kościoła wynika z miłości do Kościoła a nie miłości własnej. W posłuszeństwie pierwszy jest Bóg. Niech ktoś w końcu udowodni herezję Ks. Piotrowi i wskaże oto palcem jego błędne nauki. 5 lat czekam i nikt nie jest w stanie w Polsce i na świecie. Ilu to mądrych i uczonych w piśmie mogłoby podjąć dysputę? Rzeczywistość Siostry Faustyny nie jest rzeczywistością Ojca Pio a rzeczywistość i potrzeba czasu Kościoła w którym narodził się Ks. Piotr nie jest rzeczywistością Ojca Pio i Siostry Faustyny ani każdego innego świętego. Jedno jest PEWNE tylko szatan nie chce Królowania Pana Jezusa a wraz z nim jego słudzy!!! Pytam więc kto z was chce aby Jezus Królował!!?? Normalny człowiek idzie do drugiego siada do stołu i rozmawia aby BYŁO LEPIEJ dla Narodu skoro go reprezentuje a przede wszystkim Boga. A Bóg mówi u Rozalii ''...wywyższe was...''. Ale trzeba mieć Ducha Bożego aby rozpoznać Boga w powiewie wiatru.....
radyjko11
Kto Wierzy i kocha Kościół to rozumie postawę Rycerzy i walkę Ks. Piotra Natanka o świętość Kościoła ale trzeba kochać Boga i kierować się Jego Wolą Świętą a nie miłością własną. Jeśli pragniesz być jak Jezus to i jego płaszcz założysz na JEGO chwałę i krzyż poniesiesz. Głos w sprawie kierunku Kościoła niech mają ci co upadną przed Tabernakulum i powiedzą "...pragnę Twego Krzyża Jezu,ukrzyżuj …More
Kto Wierzy i kocha Kościół to rozumie postawę Rycerzy i walkę Ks. Piotra Natanka o świętość Kościoła ale trzeba kochać Boga i kierować się Jego Wolą Świętą a nie miłością własną. Jeśli pragniesz być jak Jezus to i jego płaszcz założysz na JEGO chwałę i krzyż poniesiesz. Głos w sprawie kierunku Kościoła niech mają ci co upadną przed Tabernakulum i powiedzą "...pragnę Twego Krzyża Jezu,ukrzyżuj mnie...pragnę Twej Miłości...'' Jeśli cię na to nie stać to milcz a jeśli już zabierasz głos w sprawię Kościoła to już jesteś jego potencjalnym dewastatorem, judaszem.
biniobill
@Randal
A skąd ty tak to wszystko wiesz, rumunie ?
Klepiesz bezmyślnie "w koło Macieju" to samo, a na dodatek prowadzisz dysputę z samym sobą... To jest już jakaś choroba... I jak widzę, reprezentujesz tutaj pewną grupę użytkowników, która nie ma co ze sobą zrobić w niedzielę, nie mówiąc o świętach.
jozef kosmider
Przestancie Ujadać "prostaczkowie"! Nie myślałem ,że na tym forum jest prawie taki sam poziom jak na WP,żeby to jeszcze miało jakąś logikę,Dla przykładu ta "mądrala "Małgorzata,u której pomieszana jest Msza św. i dobry Luter(pomyliła chyba z Dobrym Łotrem Dysmasem(ale ten żałował i został kanonizowany przez samego Jezusa na Krzyżu) a Luter umierał zapijaczony i zatopiony w bluźnierstwach;- …More
Przestancie Ujadać "prostaczkowie"! Nie myślałem ,że na tym forum jest prawie taki sam poziom jak na WP,żeby to jeszcze miało jakąś logikę,Dla przykładu ta "mądrala "Małgorzata,u której pomieszana jest Msza św. i dobry Luter(pomyliła chyba z Dobrym Łotrem Dysmasem(ale ten żałował i został kanonizowany przez samego Jezusa na Krzyżu) a Luter umierał zapijaczony i zatopiony w bluźnierstwach;- jak można mówić o jego "dobru dla Koscioła"-chyba Szatańskiego?Proponuje lekarstwo na Waszą CHOROBĘ..!
Wykorzystaj to - bo To Może być Twoja OSTATNIA Szansa w życiu!!!
powiedz to innym.
SkorzystaJ Z Tego Największego Daru jaki Daje BÓG,Ale musisz Szczerze Wyznać swoje Grzechy(najlepiej jutro, żeby być bez
Powszedniego Grzechu,który nam się często bezmyślnie Powtarza.

Pan Jezus Sam domagał się Ustanowienia Takiego Święta
,które ogłosił sam J.P II.

Pan Jezus powiedziała do s Faustyny: " Święto to wyszło z wnętrzności miłosierdzia mojego i jest zatwierdzone w głębokościach zmiłowań moich. Chcę aby było uroczyście obchodzone w pierwszą niedzielę po Wielkanocy.
W dniu tym otwarte są wszystkie upusty Boże przez które płyną łaski... wylewam całe morze łask na dusze, które zbliżą się do zródła miłosierdzia mojego "
- jest to dzień wielkich łask Bożych,
o czy mówi Pan Jezus.

Pan Jezus daje wielkie obietnice związane z Świętem Miłosierdzia Bożego, powiedział On do s Faustyny następujące słowa: "Kto w tym dniu /w Święto Miłosierdzia Bożego/ przystąpi do Spowiedzi i Komunii św dostąpi zupełnego odpuszczenia win i kar"
Nemo potest duobus dominis servire !
Chcemy, aby Chrystus nad nami królował !
"Nieprzyjaciół zaś moich, tych, którzy nie chcieli, abym królował nad nimi, przywiedźcie tu i zabijcie przede mną" (Łk 19, 27).More
Chcemy, aby Chrystus nad nami królował !

"Nieprzyjaciół zaś moich, tych, którzy nie chcieli, abym królował nad nimi, przywiedźcie tu i zabijcie przede mną" (Łk 19, 27).
malgorzata__13
Kovanecki,ciekawą filozofię wykładasz,ale gadać sobie możesz,to nie kosztuje.Od Intronizacji jest Kościół Katolicki,naprawdę nie wiem jak można to sobie wyobrażać inaczej.
I jeszcze jedno,czerwony płaszcz jest zastrzeżony dla króla,tymczasem widzimy setki Rycerzy-królów maszerujących ulicami,więc zastępczo intronizowali własne osoby.Dalej nie widzicie w tym śmieszności?
Voytek
Wszyscy przeciwnicy dzieła Intronizacji muszą sobie wbic do swoich głowek że choćby jak bardzo wierzgali nóżkami to i tak tego nie zatrzymają.
Pamiętajmy tez żepragnie tego sam Bóg a i Ks.Natanek nie jest jedynym kapłanem w Polsce który tego pragnie , jest jak dotąd najbardziej nie tylko medialny ale i odwazny . Są też i ini , ale na razie odwagi im brak ze strachu przed wylądowaniem "u mamusi". …More
Wszyscy przeciwnicy dzieła Intronizacji muszą sobie wbic do swoich głowek że choćby jak bardzo wierzgali nóżkami to i tak tego nie zatrzymają.
Pamiętajmy tez żepragnie tego sam Bóg a i Ks.Natanek nie jest jedynym kapłanem w Polsce który tego pragnie , jest jak dotąd najbardziej nie tylko medialny ale i odwazny . Są też i ini , ale na razie odwagi im brak ze strachu przed wylądowaniem "u mamusi".
Tak więc przez jego i jeszczekilku innych kapłaństwo, wypełnianie się tego dzieła Intronizacji Jezusa Chrystusa na KRÓLA POLSKI , powtarzam : PO-LSKI!!! to tak dla przypomnienia dla niejakiej malgorzata__13 , o co chodzi w tej szarpance z Królem królów i Panem panów , ten akt się dokona . Chwała Panu!
Mamy juz Królową Polski będziemy mieli i Króla , czy to się komuś podoba czy nie. Pytanie tylko czy polubownie czy , po ojcowsku "z urzyciem paska".
Wszyscy ci wierzgajacy nóżkami będą jeszcze kiedyś dziękowali Panu Bogu i baaaardzo Go przepraszali za swoje dzisiejsze szemranie.
oj tam...
przeciwne od twego
oj tam...
@biniobill
Samo słuchanie kazań w internecie nie zastąpi rzeczywistego uczestnictwa.......
+++++++++++++++++++
a kogo to obchodzi, ludzie chcą takich kazań które krew zamieniają w testosteron,
potem wchodzi taki naładowany byczek Stefan na glorię i masakruję całe forum.........
😡 😡 😡 😀 😀 😀 🤒 🤒 🤒
biniobill
Samo słuchanie kazań w internecie nie zastąpi rzeczywistego uczestnictwa we Mszy Świętej i osobistego spotkania z Panem Bogiem, któremu się to należy, ponieważ On wymaga tego i czas jaki mamy przeznaczyć w dniu świętym dla Niego jest jednym z warunków naszego zbawienia. Nie należy zapominać o pozostałych Przykazaniach, które są również ważne i łamanie któregoś z nich przekreśla nasze szanse na …More
Samo słuchanie kazań w internecie nie zastąpi rzeczywistego uczestnictwa we Mszy Świętej i osobistego spotkania z Panem Bogiem, któremu się to należy, ponieważ On wymaga tego i czas jaki mamy przeznaczyć w dniu świętym dla Niego jest jednym z warunków naszego zbawienia. Nie należy zapominać o pozostałych Przykazaniach, które są również ważne i łamanie któregoś z nich przekreśla nasze szanse na Życie Wieczne.
Chyba, że nie chce się uczestniczyć w projekcie zaplanowanym przez Boga więc można sobie odejść. Przecież mamy wolną wolę - jednak odradzam ten zły wybór...
P.S. Bóg nie jest wirtualny tak jak internet. Pan Bóg istnieje w naszej rzeczywistości i w tej rzeczywistości trzeba go szukać, nie w internecie. Uczestnictwo we mszy świętej powinno być realne a nie wirtualne w sieci.
oj tam...
@malgorzata__13
Jest Pani świetna 👍
++++++++++++++++++++
malgorzata__13 21:04
"Luter chciał DOBRA KOŚCIOŁA"
A co,tak właśnie tłumaczył swoje nieposłuszeństwo,nie słuchajmy zepsutych hierarchów,odnówmy Kościół,takie było hasło.Znaleźli się chętni którzy za tym poszli i wsparli materialnie to dzieło "odnowy".
A co do Intronizacji to trzeba pogratulować natanistom,porozwalaliście wiele wspólnot …More
@malgorzata__13
Jest Pani świetna 👍
++++++++++++++++++++

malgorzata__13 21:04

"Luter chciał DOBRA KOŚCIOŁA"
A co,tak właśnie tłumaczył swoje nieposłuszeństwo,nie słuchajmy zepsutych hierarchów,odnówmy Kościół,takie było hasło.Znaleźli się chętni którzy za tym poszli i wsparli materialnie to dzieło "odnowy".
A co do Intronizacji to trzeba pogratulować natanistom,porozwalaliście wiele wspólnot dla Intronizacji w parafiach nie dając w zamian nic,nic,oprócz kwasu podziałów i spisków.To jest wasze posłannictwo,znam taką grupę natanistek, ale porąbana dewocja! To jest obłęd,wiecie do czego to prowadzi? Że dewotka nie pomoże ci w potrzebie ale za to da ci medalik ,tak ich wyszkolił "prorok" z Grzechyni,że zbawią się walcząc dla Boga ale nie pomagając człowiekowi.To jest prawdziwa twarz tej herezji której słuchacie pilnie i dobrze wiecie że tak jest. Bóg ma być wszystkim a człowiek niczym.
biniobill
@Randal, rumunie ty musisz zawsze zgrywać takiego w każdy wieczór? Widzę, że dwóch kolegów dzisiaj zyskałeś.
Królowanie Chrystusa na wieki
Randal 22:49
Ludzie się budzą ze snu zakłamani!
Dlatego w internet jet taki duzo hrjter na przeciw tardycja w Kościele
================================================================
...budzą się trochę za późno bo żydo -masoneria już nam szykuje III-cią wojnę światową .More
Randal 22:49

Ludzie się budzą ze snu zakłamani!
Dlatego w internet jet taki duzo hrjter na przeciw tardycja w Kościele

================================================================

...budzą się trochę za późno bo żydo -masoneria już nam szykuje III-cią wojnę światową .
Voytek
kovanecky 22:30
Problemem jest jednak nie tylko intronizacja Jezusa Chrystusa Boga Trójjedynego na Króla Polski, problemem najtrudniejszym dla wszystkich, jest przyjąć Prawo Boga ze wszystkimi konsekwencjami w życiu publicznym naszego Narodu.
////////////////////////////////////////////////////To juz możemy raczej zostawic Bogu , bo jak wiemy "na imie Jezus zegnie się KAŻDE kolano ", czy to się …More
kovanecky 22:30

Problemem jest jednak nie tylko intronizacja Jezusa Chrystusa Boga Trójjedynego na Króla Polski, problemem najtrudniejszym dla wszystkich, jest przyjąć Prawo Boga ze wszystkimi konsekwencjami w życiu publicznym naszego Narodu.

////////////////////////////////////////////////////To juz możemy raczej zostawic Bogu , bo jak wiemy "na imie Jezus zegnie się KAŻDE kolano ", czy to się komus podoba czy nie , amen.
Voytek
malgorzata__13 22:16
Wasz błąd polega na tym że nie zauważacie że Intronizacja się dokonuje w Polsce od 20 lat,zaczęło się od Krakowa
///////////////////Rzeczywiście tempo iście zawrotne, jak tak dalej pójdzie to do sądu ostatecznego się nie doczekamy, przypominam że Chrystus chciał Intronizacji już przed II wojną , a mamy rok 2015.
Królowanie Chrystusa na wieki
malgorzata__13 22:16
Wyzywać nikogo nie da się od masonów i wszystko za zgodą probaszcza,tak,to nie dla Was kochani droga,nie spotkamy się.
=========================================================
,,,,jak można nazywać wyzwiskiem tych co sami się nazywają masonami ???
to tak jakby żyda wyzywał od żydów -Polaka od Polaków itp.......
More
malgorzata__13 22:16

Wyzywać nikogo nie da się od masonów i wszystko za zgodą probaszcza,tak,to nie dla Was kochani droga,nie spotkamy się.

=========================================================

,,,,jak można nazywać wyzwiskiem tych co sami się nazywają masonami ???

to tak jakby żyda wyzywał od żydów -Polaka od Polaków itp.......
Królowanie Chrystusa na wieki
malgorzata__13 22:16
"Biskupi się budzą",stara śpiewka natanistów.
=================================================
....co to za określenie " natanistów " -co to diabeł nie wymyśli .More
malgorzata__13 22:16

"Biskupi się budzą",stara śpiewka natanistów.

=================================================

....co to za określenie " natanistów " -co to diabeł nie wymyśli .
malgorzata__13
"Biskupi się budzą",stara śpiewka natanistów.Wasz błąd polega na tym że nie zauważacie że Intronizacja się dokonuje w Polsce od 20 lat,zaczęło się od Krakowa.Ale to nie dla was,nie ma fajerwerków,tylko modlitwa i adoracja,nudne co? Wyzywać nikogo nie da się od masonów i wszystko za zgodą probaszcza,tak,to nie dla Was kochani droga,nie spotkamy się.