P.C.Roberts: COVIDOVÁ LEŽ ROSTE JAKO PINOCCHIŮV NOS – TOP INFO!!! – Sdílejte!

P.C.Roberts: COVIDOVÁ LEŽ ROSTE JAKO PINOCCHIŮV NOS

USA: Poslechněte si tento rozhovor s nemocniční sestrou

lewrockwell.com/…delta-narrative-vaccinated-patients-fill-hospital/

Říká, že to, co se nazývá „průlomové případy“ a případy variant Delta, ovlivňují hlavně očkované a ve skutečnosti jsou to nežádoucí reakce na očkování. Říká, že nemocnice a nemocniční lékaři neuznávají realitu nežádoucích účinků a hlásí nežádoucí účinky vakcíny jako nové případy Covidu. Čím více případů Covidu a úmrtí na Covid, tím více peněz nemocnice vydělá, takže hlášení nežádoucích reakcí na očkování jako nových případů Covidu je způsob, jakým nemocnice maximalizují své zisky. Samozřejmě, nemocniční lékař, který s tím nesouhlasí, je bez práce. Jinými slovy, pravda o Covidu a vakcíně je pro nemocnici příliš drahocenná na to, aby byla přiznaná.

Dotazovaná sestra říká, že polovina sester v nemocnici, kde pracuje, se chystá přijít o práci, protože odmítají očkování. Viděli jsme, říká, hrozné účinky očkování na pacienty, a nejsme ochotni udělat sobě to samé. Mnoho zdravotních sester chce i bez ohledu na to skončit, protože nedokážou zabránit lékařům v tom, aby očkováním nedělali lidi nemocné. Zdá se, že medicína přestala být o zdraví.


Postupy této nemocnice jsou v zásadě postupy všech nemocnic. Vyhovuje to NIH, CDC a FDA, protože to chrání pověst vakcíny a regulačních orgánů, které schválily její nouzové použití, a chrání to zisky Big Pharma společností, z nichž některé plynou zpět k regulátorům.

Jak Stew Peters shrnuje rozhovor, JE TO VRAŽDÉNÍ PRO PENÍZE.

Sestra říká, že jedinou léčbu, kterou nemocnice poskytuje pacientům s Covidem, je Remdesivir a dává pacienty na ventilátory. Remdesivir má své vlastní závažné nežádoucí účinky a ventilátory jsou známým zabijákem pacientů s Covidem.

Na dotaz ohledně Ivermectinu, nemocnice jej odmítají používat, i když jej lékař předepsal pacientovi. Jak jsem uvedl, v jiné nemocnici musela manželka dostat soudní příkaz, aby nemocnice umírajícímu manželovi poskytla léčbu Ivermectinem. Nemocnice do té doby schválné otálela až kým se Big Pharma dostala k soudci a ten svůj rozkaz stáhl. Pacient byl pravděpodobně zavražděn odmítnutím léčby přípravkem Ivermectin. Pro nemocnice je Big Pharma protokol víc než život.

Srovnejte to s úspěšným rozšířeným používáním Ivermectinu v Indii ke kontrole Covidu a rozhodnutím Tokijské lékařské asociace doporučit všem lékařům léčit Covidové pacienty Ivermectinem. paulcraigroberts.org/…9/07/the-powerful-case-against-covid-mrna-vaccine/

Závěr je, že pokud jde o léčbu Covid, americký lékařský systém je tím nejzaostalejším na světě.

Bohužel, presstituti nic z toho neoznámí a většina Američanů je bohužel příliš zaneprázdněna plýtváním časem tim, čím se zabývají, místo aby si zachránily život sledováním 15minutového rozhovoru.

Covidová lež začala testem PCR s vysokými cykly, díky čemuž byl test nespolehlivý a generoval vysoké míry falešně pozitivních výsledků. Tak vznikla „pandemie“. Miliony lidí, kteří neměli Covid, byly hlášeny jako osoby s Covidem kvůli falešně pozitivním výsledkům generovaným testem PCR. Tato záměrná lež byla použita k vytvoření strachu, který přiměl lidi stát se morčaty pro nebezpečnou experimentální „vakcínu“.

Strach byl také poháněn finančními pobídkami poskytovaných nemocnicím. Úmrtí na Covid znamenalo platby bonusů. Tato chytrost poskytla nemocnicím pobídky k tomu, aby hlásily všechna možná úmrtí jako úmrtí na Covid. Chřipková sezóna, infarkty, rakovina, zápal plic, to vše se stalo smrtí Covid. Výrazně přehnaná čísla byla použita ke zvýšení faktoru strachu.

Ve skutečnosti umírající lidé byli lidé s Covidem a přidruženými nemocemi a umírali, protože nedostávali žádnou léčbu kromě ventilátorů, což se ukázalo jako léčba, která neřeší Covid.

Známá a bezpečná léčba byla odepřena, protože v opačném případě nebylo možné poskytnout dosud připravené vakcíny k nouzovému použití. Povolení k nouzovému použití závisí na absenci procedur, která léčí. To je důvod, proč v USA a Evropě byly HCQ a Ivermectin, dlouhodobě schválené, dlouho používané a tak bezpečné, že jsou k dispozici pro volný prodej ve většině světa, démonizovány jako „nebezpečné“, „neschválené, ”A proto se šíří falešné příběhy financované společnostmi Big Pharma, jako je i tento: rt.com/…/534011-ivermectin-horse-dewormer-doctor-debunked/ -které mají přesvědčit lidi, že neexistuje žádná alternativa k „vakcíně“.

Vakcína není vakcína. Jde o snahu nahradit experimentální technologii RNA vakcínou, a dlouho se to nepovedlo. To, co bylo včera „plně očkované“, je dnes neočkované. Je zapotřebí posilovací dávku a Fauci nyní říká, že je bude potřeba každých 8 měsíců, protože navzdory mnoha dávkam budete neočkovaní. V Izraeli, kde je 84% „očkovaných“, je pandemie mezi očkovanými tak velká, že izraelský zdravotní „car“ už má Izraelce na druhé dávce. Zdá se, že lidstvo se má stát polštářkem pro očkovací jehly.

Takzvaná vakcína nejenže nechrání, ale také má vážné a smrtelné nežádoucí účinky. Ve skutečnosti je pravděpodobné, že velká většina případů, o nichž se říká, že jsou nové případy Covid, jsou ve skutečnosti nežádoucí reakce na vakcínu. To by vysvětlovalo, proč velká většina nově označených případů Covidu je mezi „plně očkovanými“ a proč s očkováním přibývají nové případy. Viz například izraelská tabulka: paulcraigroberts.org/…9/07/the-powerful-case-against-covid-mrna-vaccine/

Pokud již existují varianty, je vysoce pravděpodobné, že se jedná o následky vakcinací, u kterých, se podle špičkových vědců, virus dokáže vyhnout imunitní odpovědi. Jinými slovy, čím více očkování, tím více variant a tím více se Covid šíří.

Bylo by nemožné navrhnout větší selhání nebo větší hrozbu pro veřejné zdraví a občanskou svobodu než vakcíny mRNA s jejich propagandou. Mnoho významných odborníků dospělo k tomuto závěru a říká to, ale jsou cenzurováni. Proč? Je to jen proto, že ohrožují zisky z očkování?

Navzdory masivnímu nepopiratelnému totálnímu selhání Covid vakcín, je všude obrovský tlak na plošné očkování. Biden chce, aby ministerstvo práce nařídilo, aby každá firma se 100 zaměstnanci vyžadovala očkování jako podmínku zaměstnání. Nemocnice a HMO to vyžadují od svých lékařů a sester. Univerzity odmítají umožnit neočkovaným studentům navštěvovat dokonce i online kurzy! Ozývají se výzvy k odepření neočkovaným lidem přístupu do restaurací, hotelů, veřejné dopravy, sportovních akcí, nemocnic a dokonce i návštěv vlastního lékaře a zubaře. Covid pas, který je třeba aktualizovat každých 8 měsíců, znamená nekonečné papírování. Pokaždé, když se otočíte, je čas získat nový pas.

Tlak je neúprosný. Pokud provedete nákup v lékárně ve státě Georgia, bude vám předán v červenobílém pytli s obrovskými písmeny: „Řekl jsem ANO vakcíně, abych pomohl ukončit pandemii.“ „Covid vakcína je bezpečná,“ prohlásí taška. „Nežádoucí účinky jsou mírné a trvají jeden nebo dva dny.“ Nyní se podílejte na kontrole pandemie – nechte se očkovat. Ministerstvo veřejného zdraví, vláda Georgie.

Tolik z oddělení veřejného zdraví navzdory skutečnosti, že očkování nechrání, vyžaduje nekonečné posilovací dávky a způsobuje pandemii nežádoucích reakcí a nových variant!

Jediným možným závěrem je, že buď veřejní činitelé, zaměstnavatelé a správci univerzit jsou tak úplně hloupí, že nemohou pochopit jasné důkazy, nebo chtějí více nežádoucích reakcí na očkování, více nových variant a více případů Covidu.

AUTOR: Paul Craig Roberts

PŘEKLAD: Redakce CZ24.NEWS
Public domain
Samson1
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Fb odkazy tu nefungujú !
Samson1
Fungují, ale asi musíš mít přihlášený svůj účet.
Martin - Patrón Svätý Malachiáš
Tak ten sledovaci fašistický Facebook nepotrebujem.
Roberto 55
Nechapem preco sa stale hovori. ze ludia umieraju na covid19? Ludia neumieraju na covid 19, kedze nikto nevie proti comu sa "bojuje", lebo tuto chorobu nikto nedefinoval a neidentifikoval. Ludia umierali vzdy na nieco a minimalne na starobu... to je nas udel. Teraz vsetky umrtia pripisuju covidu.
PCR urobi hocikomu akykolvek vysledok, kedze je absolutne nevhodny na zistovanie akejkolvek choroby a …More
Nechapem preco sa stale hovori. ze ludia umieraju na covid19? Ludia neumieraju na covid 19, kedze nikto nevie proti comu sa "bojuje", lebo tuto chorobu nikto nedefinoval a neidentifikoval. Ludia umierali vzdy na nieco a minimalne na starobu... to je nas udel. Teraz vsetky umrtia pripisuju covidu.
PCR urobi hocikomu akykolvek vysledok, kedze je absolutne nevhodny na zistovanie akejkolvek choroby a nevie rozlisovat. Rozlisuju vacsinou ibu NO saci....
Je to budto biozbran, ktoru nazvali covid na depopulaciu alebo ludia umieraju v dosledku "vakciny" dalsej biozbrane, ktora sa doplna s tou prvou. Mnohi skutocny veci znaly odbornici varuju, ze "vakcina je cisty jed. (je tohoho vela aj na Glorii) Na Slovensku najma u starsej populacie nie je zvykom davat do seba rozne suplementy a umele vitaminy, lebo ludia ich dostavali v minulosti v kvalitnej potrave a pohybu na cerstvom vzduchu a slnku a manualnou pracou sa zbavili potencialnych toxinov. Teraz ludia v dosledku vplyvu Big farmy dostavaju cez lekarov mnozstvo "liekov" rozumej jedov do tela a v toxickej strave a vode, takze ludia zrazu trpia na mnozstvo vselijakych chorob a ak pridame k tomu"vakciny", tak necudo, ze umieraju. Ak sa k tomu pridaju psychycke problemy a stres v dosledku strachu z covidu a smrti. Tzv. media nerobia nic ine iba premyvaju ludom mozocky. Uz sa mi nechce dalej pokracovat, vsak kto pouziva fistron=ktory nam dal Stvoritel vie o com je rec...
Josef Arimati
Lépe bych to nenapsal :-)
Marieta Ria shares this
97
P. C. Roberts: Covidová lož rastie!
Marieta Ria
V zariadení pre seniorov v Ubli ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. Všetci boli zaočkovaní - paradoxne pred rokom, pred očkovaním zvládli corona krízu v pohode... čo dodať!??
hlavnespravy.sk/…sa-vyskytol-covid-19-dvaja-klienti-zomreli/2676754
no najlepšie je vysvetlenie na fb stránke Dianie v Snine - kopírujem celé, lebo fb linky tu neberie - sú tu perly ducha, ako očkovanie …More
V zariadení pre seniorov v Ubli ochorela na Covid-19 polovica klientov, dvaja zomreli. Všetci boli zaočkovaní - paradoxne pred rokom, pred očkovaním zvládli corona krízu v pohode... čo dodať!??

hlavnespravy.sk/…sa-vyskytol-covid-19-dvaja-klienti-zomreli/2676754
no najlepšie je vysvetlenie na fb stránke Dianie v Snine - kopírujem celé, lebo fb linky tu neberie - sú tu perly ducha, ako očkovanie omladzuje o 30 rokov a podobné skvosty:

Dianie v Snine je zdieľa aktualitu o COVID-19.
15 h ·


V Zariadení sociálnych služieb v Ubli zaznamenali 15 prípadov koronavírusu, vrátane dvoch úmrtí, hoci takmer všetci klienti a zamestnanci zariadenia boli plne zaočkovaní.

Pár poznámok ešte pred tým, ako sa vo veci začnu angažovať miestni epidemiológovia:

1. Všetci relevantní odborníci od začiatku opakujú, že očkovanie síce chráni, ale nechráni na sto percent. Jeho účinnosť a miera ochrany, ktorú poskytuje, klesá najmä s vekom a výskytom ťažkých diagnóz. (Podľa nedávno publikovaných výskumov napríklad platí rovnica, že očkovanie človeka "omladzuje" o asi 30 rokov – inými slovami, že plne zaočkovaný osemdesiatnik je vystavený podobnému riziku ťažkého priebehu ochorenia ako nezaočkovaný päťdesiatnik – facebook.com/login/).

2. Zariadenie sociálnych služieb v Ubli je špecializovaným zariadením, a je preto domovom osôb, u ktorých sú súčasne prítomné oba vyššie spomínané faktory – pokročilý vek aj ťažké diagnózy. Nie je preto žiadnym prekvapením, že Covid udrel aj tam.

3. Očkovanie v Ubli zachránilo niekoľko ľudských životov. Ak by klienti zariadenia neboli plne zaočkovaní, nákaza by sa rozšírila ešte rýchlejšie, udrela ešte silnejšie a mŕtvych by tak bolo oveľa viac – stačí si spomenúť na to, čo sa pred necelým rokom dialo v podobnom domove v Snine, kde za pár dní zaznamenali dvojciferný počet obetí.

4. Ešte raz – očkovanie v Ubli zachránilo niekoľko ľudských životov. Prosím, ak ešte nie ste zaočkovaní, zvážte ho aj vy, pretože sa blíži jeseň – obdobie, v ktorom sa vírusom darí najviac. V sninskej nemocnici budú aj v tomto týždni, vo štvrtok a piatok od 12:00 do 14:00, očkovať bez registrácie. Využite to, už o týždeň môže byť neskoro.

Úprimnú sústrasť pozostalým po obetiach z Uble.