Clicks2.4K
Tesa
15
To jest Sławek, który umiera z głodu i pragnienia w brytyjskim szpitalu. Proszę o rozpowszechnianie.
KRUCJATA TRADYCJONALISTÓW ŚWIATA
Dołączajmy do naszych modlitw i prośmy o cud .
Matricaria
To straszne by odchodzić z tego świata w taki sposób,chciałoby sie mieć nadzieję by dano jeszcze jedną szansę temu człowiekowi na życie.Pozostaje modlitwa do św Józefa.

"Przechodzenie przez tajemnicę śmierci jest czasem nowych narodzin. Śmierć ma w sobie coś z narodzin. Jest procesem bolesnym, ale prowadzącym do życia nowego i może być czasem nowych narodzin także dla tych, którzy odchodzą z …More
To straszne by odchodzić z tego świata w taki sposób,chciałoby sie mieć nadzieję by dano jeszcze jedną szansę temu człowiekowi na życie.Pozostaje modlitwa do św Józefa.

"Przechodzenie przez tajemnicę śmierci jest czasem nowych narodzin. Śmierć ma w sobie coś z narodzin. Jest procesem bolesnym, ale prowadzącym do życia nowego i może być czasem nowych narodzin także dla tych, którzy odchodzą z tego świata w stanie bardzo wielkiej grzeszności. Jak już wspomniano powyżej, najpóźniej w trakcie przechodzenia przez śmierć człowiek uświadamia sobie, że nie jest Bogiem lub prawie Bogiem. Bóg bowiem nie umiera, a człowiek umiera. Przez całe swe życie człowiek może łudzić się, że jest Bogiem albo prawie Bogiem. Jeżeli w trakcie przechodzenia przez śmierć uświadamia on sobie, jak wielką iluzją było w jego życiu to wszystko, co nie służyło Bogu, jeżeli Bóg znajdzie minimum otwarcia na niego, pośród człowieczego przechodzenia przez śmierć, znajdzie sposób, żeby takiego człowieka pomimo wszystko przyciągnąć do Siebie. Nieustannie pomagającym w tym procesie jest św. Józef, który oby towarzyszył także nam, w naszym przechodzeniu przez śmierć."
opiekun.kalisz.pl/…y-jozef-patron-dobrej-smierci/
NEGATOR covid -19
Człowiek całkowicie świadomy, jak chcecie wiedzieć co się z nim dzieje to musicie sobie wyobrazić, że teraz jesteście na jego miejscu. Zbrodnia, tortury!
Orędzia