To nie tylko ideologia, to grzech przeciw Duchowi Świętemu!

Ks. dr hab. Dariusz Oko, prof. UPJP2 Często spotykam się z pytaniem dlaczego katolik nie może popierać ideologii LGBT+? Odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ ideologia ta jest całkowitym zaprzeczeniem …More
Ks. dr hab. Dariusz Oko, prof. UPJP2
Często spotykam się z pytaniem dlaczego katolik nie może popierać ideologii LGBT+? Odpowiedź jest bardzo prosta: ponieważ ideologia ta jest całkowitym zaprzeczeniem i odrzuceniem nauczania Kościoła, choćby w kwestii homoseksualizmu. Kościół tradycyjnie uczy, że sodomia jest grzechem wołającym o pomstę do Nieba, przypomina o tym także Katechizm Kościoła Katolickiego (KKK 1867), który wspomina o grzechu mieszkańców Sodomy (por. Rdz 18,20). W innym zaś miejscu katechizm nazywa ten grzech „poważnym nieuporządkowaniem”.
Pismo Święte wspomina o bardzo ciężkich występkach – grzechach popełnianych wbrew naturze, publicznie bezwstydnych, dotyczących przede wszystkim sfery seksualnej. Choć sodomici popełniali różne grzechy, to jednak Biblia szczególnie mocno opisuje i piętnuje grzech popełniany wspólnie przez osoby tej samej płci.
Niestety, współczesny świat w swym ideologicznym zapale chce nam te grzechy przeciw naturze narzucić jako coś zupełnie naturalnego …More
Beatus 1
Zakrywanie twarzy to nie normalka. Nie jest to jednak sprawa religijna, ale świecka. Dlaczego? Dlatego, że karzą nam nosić ten kawałek bezużytecznej szmatki wszędzie. Właściwości maseczki nie zmieniają się w zależności od miejsca, w którym ją nosimy. Zawsze będzie szkodliwa i nieskuteczna, czy nosisz ją w sklepie, czy w kościele. Jej stosowanie oparte jest na kłamstwie, a jej noszenie oparte jest …More
Zakrywanie twarzy to nie normalka. Nie jest to jednak sprawa religijna, ale świecka. Dlaczego? Dlatego, że karzą nam nosić ten kawałek bezużytecznej szmatki wszędzie. Właściwości maseczki nie zmieniają się w zależności od miejsca, w którym ją nosimy. Zawsze będzie szkodliwa i nieskuteczna, czy nosisz ją w sklepie, czy w kościele. Jej stosowanie oparte jest na kłamstwie, a jej noszenie oparte jest na przymusie. Łamane są nasze prawa konstytucyjne. Dochodzi do tego aspekt religijny dotyczący ludzi wierzących, ale nie jest on jedyny i najważniejszy. Może nie zauważyłaś, ale sporo ludzi nie wierzy w Boga.
Beatus 1
LGBT, to ideologia groźna i destrukcyjna. Maseczki, to zewnętrzna oznaka zniewolenia. Noszona jest na całym świecie i choć smutne, że zagościła w kościołach, nie jest większym problemem niż działania organizacji dążącej do demoralizacji i wprowadzenia "nowej normalności".
Opinie satanistów? Zapytajmy jeszcze o opinię masonów i lobby gejowskie. Mamy się tym przejmować?
Beatus 1
Oko za oko, ząb za ząb. Przynajmniej przeczytałaś/łeś.
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Beatus, ,, Oko za oko, ząb za ząb''
------------------
Pan Jezus tak nie naucza
Beatus 1
Pan Jezus tak nie naucza, to fakt. Ja tylko podsumowałam wpis osoby o nicku Weronika...S.
Edward7
Anieobecny
Znak tęczy jest ukradziony...
Ludzie o tym nie pamiętają, a szkoda...
Bo to sam Bóg nam go podarował...
MEDALIK ŚW. BENEDYKTA
Anieobecny, Boża Tęcza ma 7 kolorów, a sodomitów 6, i tym się od siebie różnią. Zresztą liczby też są wymowne,7- ka jest liczbą Bożą, 6 - ka liczbą szatana.
Anieobecny
Ukraść samochód i przemalować...
Anieobecny
Ale liczbami racja...